بوستون – در شروع سال 2020 آن را به نظر می رسید تقریبا اجتناب ناپذیر است که مجلس ارسال خواهد Gov. چارلی بیکر نوعی از تغییر آب و هوا قانون توسط این تابستان. در حال حاضر با این بیماری همه گیر خواستار عظیم سهم قانونی انرژی و زمان قابل توجهی برای قانونگذاری تیک تاک دور طرفداران آنها اصرار قانونگذاران به هدر دادن فرصت.

روز سه شنبه اعضای شمال, انرژی پاک, شورای اتحاد برای کسب و کار, رهبری, مجلس برای نوآوری و انرژی پاک و آب و هوا عمل ارتباط کسب و کار برگزار قانونگذاران مقامات دولت و صاحبان کسب و کار و کارشناسان صنعت به بحث در مورد انرژی پاک از اولویت ها و نحوه پیشبرد یک انرژی پاک در دستور کار وجود بیماری همه گیر. پس از یک زبان برنامه 165 صاحبان کسب و کار و مدیران برنامه ریزی شده برای دیدار تقریبا با کشت کلیدی قانونگذاران به بحث در مورد جزئیات.

آب و هوا قانون بود که به یک کانون مرکزی از جلسه قانونی را کشش از مجلس نمایندگان و سنا به حال هر یک از گذشت عمده مربوط به آب و هوا صورتحساب قبل از اکثر کسب و کار قرار گرفت قابل تامل است. در همان روز در ماه ژانویه رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر مجلس رابرت herm n. crab سنا و رئیس جمهور کارن Spilka همه اعلام حمایت خود را برای net-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 یک سیاست است که تغییر آب و هوا فعالان تحت فشار بوده اند ،

هر دو شاخه گذشت مربوط به آب و هوا صورتحساب اما هدف مشترک برای سال 2050 هنوز هم نشده است رسمی در قوه مقننه. که یکی از موضوع رسیده است که برای عمل قبل از پایان جلسه NECEC رئیس جمهور پیتر Rothstein گفت.

“نیز وجود دارد فرصت برای گسترش سیاست های شهرداری تابآوری سرمایه گذاری, عبور از بلندگو GreenWorks ابتکار” Rothstein گفت. “این مهم هم به همچنین ارائه برخی از گسترش حمایت مالی برای, ماساچوست, انرژی پاک, مرکز به طوری که که آژانس می تواند همچنان به اهرم بودجه های دولتی و خصوصی برای سرعت بخشیدن به کشورهای مشترک المنافع را پاک انرژی بخش. در بادی دریایی بسیار مهم است و در حال ظهور بخش آن نیز مهم است نگاه به فرصت های اضافی برای قیمتهای رقابتی برای بادی دریایی همراه با کلاس من انرژیهای تجدید پذیر به ادامه بحرانی رشد این بخش است.”

خانه ژوئیه گذشته به اتفاق آرا تصویب حدود 1.3 میلیارد دلار بیل — به اصطلاح GreenWorks لایحه اطراف کمک های مالی برای کمک به جوامع انطباق با اثرات تغییر آب و هوا و در پایان ژانویه سنا اکثریت تصویب مجموعه ای از آب و هوا لوایح که به نام net-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 و تعیین مهلت برای دولت تحمیل کربن-مکانیسم قیمت گذاری برای حمل و نقل و ساختمان های تجاری و خانه های.

با جلسات رسمی میله میله برای جلوگیری از ژوئیه 31 و مجلس نمایندگان و سنا نیاز به گرد هم می آیند برای به دست آوردن چیزی به فرماندار میز در آن قانونگذاران آب و هوا طرفداران و گروه های کسب و کار مشغول تلاش برای نفوذ بالقوه پایان جلسه آب و هوا سیاست لایحه.

“در ماه ژانویه این سال دولت سنا تصویب قانون تنظیم نسل بعدی آب و هوا سیاست این لایحه که در حال حاضر بیش از در خانه که در آن بدون شک مردمی که بسیار ایده های خوب از خود” سناتور. مایکل بارت سنا صندلی مخابرات و آب و برق و انرژی کمیته گفت: در روز سه شنبه مجازی رویداد. “چیزی که مهم است به سنا است که خاص خود نسخه به تصویب رسید از هر لحاظ اما که ما یک لایحه در سال 2020 — بلند پروازانه لایحه که واقعا حرکت توپ در این زمینه است.”

بارت خانه co-صندلی Rep. تام طلایی موافقت کردند که قوه مقننه باید عبور آب و هوا لایحه تا پایان سال 2020 اما نشان می دهد که این بیماری همه گیر ممکن است تغییر راه خانه فکر می کند در مورد برخی از مسائل در بازی.

“مجلس نمایندگان مشتاق به جلو حرکت کند اما یکی از چیزهایی است که من معتقدم که ما باید به بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده در طول چند ماه گذشته با نگرانی های مالی و یا مالی فاجعه است که ما در حال حاضر تجربه. ما به دنبال در هر نقطه بین $6 تا 7 میلیارد دلار در درآمد ممکن است کمبود و از دست دادن اعتقاد من آخرین شماره من را دیده بود بیش از 17000 شغل در انرژی پاک در بخش” طلایی گفت.

او ادامه داد: “مجلس نمایندگان گرفته شده یک رویکرد برای برخی از زمان با GreenWorks … من به دنبال به جلو به کار با سناتور برت در حال حرکت دید ما به عنوان مجلس سنا را نسبت به چشم انداز نهایی اصلاح نهایی قطعه ای از قوانین. من فکر می کنم آن را مهم و حیاتی است که ما قبل از پایان این سال 2020 به پایان می رسد.”

بارت و طلایی هر یک با اشاره به اهمیت گرفتن لایحه انجام شده تا پایان سال 2020 اما واقعیت این است که همانطور که از در حال حاضر مجلس نمایندگان و سنا تنها باید تا تاریخ 31 ژوئیه به برگزاری جلسات رسمی و رول تماس آرا. هر چند وجود داشته است برخی از بحث در مورد گسترش پایان جلسات رسمی فراتر از 31 جولای تمدید شده محقق نمی شود و قانونگذاران در هر دو طرف از ساختمان را با اشاره به تاریخ 31 ژوئیه به عنوان آخرین مهلت برای عمل است.

“فردا خواهد بود در ماه جولای برای اولین بار. جولای 31 است که ما در این کنفرانس آخرین روز از جلسه مگر ما تغییر قوانین ما. بنابراین فکر کردن در مورد که ما رو 30 روز به عمل و قرار دادن چیزی به اساسنامه که مدون است و کاری را که ما نیاز به انجام” سناتور. مارک Pacheco است که صف آرایی همکاران متعهد به گرفتن آب و هوا لایحه به فرماندار در پایان ماه ژوئیه گفت. “در حال حاضر ما نمی نیاز به یک کل بسیاری از سیاست های جدید آنها در حال حاضر در خارج وجود دارد. ما می دانیم چه برخی از گزینه های در حال, آن را فقط یک ماده از قوه مقننه داشتن اراده سیاسی برای اقدام در این مسائل است.”

با سیاست های موجود در خانه را GreenWorks لایحه در سنا را بسته اسکناس شناخته شده و طرفداران و علاقه گروه مشغول تلاش برای نفوذ آنهایی که ممکن است زنده ماندن را به یک لایحه نهایی.

بسیاری از گروه های کسب و کار است که شرکت در این رویداد مجازی و جلسات جمعه حمایت از بخش های کلیدی از این لایحه در مجلس سنا و همچنین می خواهم برای دیدن در Rep. جوآن Meschino لایحه (H 832 redrafted به عنوان ثانیه 3983) که ایجاد یک نقشه راه برای دولت 2050 آب و هوا اهداف است.

هفته گذشته ائتلافی از برخی از قدرتمند ترین تجارت و کسب و کار گروه در وزارت امور خارجه با ارسال نامه ای به خانه رهبران روشن است که آنها نمی خواهند خانه به همراه برخی از ویژگی های اصلی سنا قانون.

“در نهایت ما معتقدیم این لایحه آسیب مصرف کنندگان و کسب و کار و تضعیف ما رشد هوشمند هدف در یک زمان اقتصاد ما حداقل می توانیم حتی کوچکترین گام به عقب — بدون معنی دار کاهش تولید گازهای گلخانه ای ما نیاز به معکوس کردن اثرات تغییر آب و هوا” جرم است. ائتلاف برای انرژی پایدار نوشت.

این هفته بارت و بهداشت ، Jason Lewis پاسخ با انفجار این ائتلاف به عنوان یک سوخت فسیلی صنعت جلو بود که به دنبال بهره برداری باز ارائه شده توسط COVID-19 همه گیر و در دفاع از این رویکرد سنا در زمان در آن لایحه در ماه ژانویه است.

“سنا با رویکرد کاهش انتشار گازهای گلخانه ای است که رادیکال نه در ایدئولوژی اما در جدیت آن; ما مصمم به تولید گازهای گلخانه ای را در سراسر ماساچوست, اقتصاد حمل و نقل و ساختمان شامل” بارت و لوئیس نوشت. “ما باید اضافه کنید که سناتور نوشت که این قانون نشستم با بسیاری از منافع تجاری, گوش دادن به آنچه که آنها تا به حال به می گویند و تغییرات ساخته شده. در آن زمان این لایحه نهایی پاساژ — با رای هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه و تنها با دو dissents در 40 عضو مجلس سنا و جدیت آن هدف به نظر می رسید برای تحت تاثیر قرار دادن جامعه کسب و کار بدون نگران کننده آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de