آموزش دیجیتال در Sharada Vidya Mandir

میسور/Mysuru: Sharada Vidya Mandir (SVM), Sri Jayachamarajendra PU, کالج, Mysuru آغاز کرده دیجیتال کلاسهای آموزشی به آموزش و پرورش ارائه راه حل به دانش آموزان از طریق آن ویدیو جدید-ضبط (digitalised کلاس). تکنولوژی باید مورد استفاده در چنین شرایط دشوار (COVID-19) است که می تواند یک راه حل ساده برای تعدادی از دانش آموزان که می تواند تحصیل کرده و با ماندن در خانه امن و مطالعه است.

شکاف بین معلمان و دانش آموزان پل است با کمک از فن آوری در SVM. در این درس تصویری-ضبط و آپلود به Google drive و قابل اشتراک گذاری لینک از ویدئو فرستاده شده است به دانش آموزان است. این سیستم ارتباطی با دانش آموزان توسط کاربر (دانش آموزان) و معلم پسند.

دانش آموزان می توانند با دانلود و تماشای این ویدئو هر زمان که آنها می توانند و همچنین تکرار آن را برای هر گونه توضیح. این روش کمک می کند تا دانش آموزانی که نمی توانیم از Wi-Fi, اینترنت و یا حضور در کلاس های آنلاین و همچنین کمک می کند تا دانش آموزان در مناطق روستایی که برق و اینترنت مسائل.

در این راستا SVM نیز با تشکیل یک CET NEET و JEE گروه واتساپ که در آن دانش آموزان دریافت خلاصه MCQs و پاسخ کلیدی به صورت روزانه و پیشرفت دانش آموزان اغلب در بررسی تماس تصویری و بحث با معلمان بیش از تماس گفت: C. ساغر Chakravarthy اقدام اصلی Sharada Vidya Mandir.

آموزش دیجیتال متفاوت از سنتی و چهره به چهره آموزش. اهمیت معلم بودن وجود دارد و ذهنی در حال حاضر با دانش آموزان حداقل در صفحه نمایش کامپیوتر خود و یا تلفن همراه است که مهم تر از چیزی گفت Saniha Jain, یک دانش آموز از SVM.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول