آیا کسی می گویند قهوه ؟ بالا 10 قهوه خانه در شهر آیووا

کالج مگزین | No comments

اگر شما شده اند قادر به رفتن کل یک ترم کالج, بدون کوچکترین کمی از کمک های مورد علاقه هر کس کالج, دوست, قهوه سپس تبریک. اما بقیه از ما پذیرفته اند که ما اعتیاد است. بسیاری از ما نیاز به نگه داشتن کافئین در حال اجرا در رگ ما.

در اینجا ده قهوه خانه در شهر آیووا است که شما کافئین دار می لرزد در بهترین راه ممکن است.

1. Cortado

giphy.com

یکی از آیووا, شهرستان, جدید ترین کافه در منطقه شما می توانید پیدا کردن Cortado سراسر از Pentacrest مرکز شهر. “قهوه خود را بهترین در شهر اما فضای Cortado مورد علاقه من است,” دانشگاه آیووا ارشد نیک گرو گفت. “همیشه وجود دارد یک ترکیب بزرگ از مردم محلی و دانش آموزان همیشه در آن وجود دارد و آن دریافت نمی کند شلوغ مانند بسیاری از کسب و کار در نزدیکی محوطه دانشگاه. بنابراین آن را به محل مناسب فقط به لرز برخی از قهوه و نگاه کلینتون سنت و پردیس.” و بر خلاف معمولی خود را به قهوه خانه Cortado دارای استعداد مدیترانه به منوی آن است که آن مجموعه جدا از متوسط کافه. “خود طرح رنگ سفید و نور سبز و یک اشاره از طلا که در آن گنجانیده شده است به طراحی داخلی می دهد براق, معاصر, احساس, و آن است که تنها به سبک اروپایی قهوه جایی که من را دیده اند در شهر و بود که صادقانه چرا من کشیده شد به آن” بیشه گفت. مدرن و منحصر به فرد تنظیم و ایجاد انگیزه جو به گرفتن برخی از مستقیم-یک کار انجام می شود.

2. Poindexter

giphy.com

این کافی شاپ نشسته فقط در داخل تحصیلات تکمیلی هتل با تصویر زمینه است که متشکل از املاک, رنگارنگ, بازیافت, مداد چوبی. همچنین شما می توانید انتخاب خود را از محل استقرار: میز سبک با رسانه ها و لامپ راحت غرفه و یا کامل جدول چهار در صورتی که شما آن را یک مطالعه تاریخ با دوستان. “من عاشق قهوه خود را برای یک و به طور کلی فقط عاشق محیط زیست است. آن را بسیار بزرگ بنابراین شما هرگز احساس شما با آرنج به آرنج با کسی” دانشگاه آیووا ارشد کیمبرلی بیتس گفت. “کلی پرنیان شاپ آرامش بخش است. آن را خوب گرم, روشنایی, خوب, مدرن, موسیقی بازی و آن را هرگز بیش از حد با صدای بلند از یک محل در همه.” یک ویژگی جالب از کافه ؟ دستشویی و حمام. “دستشویی و حمام صورتی به نمایندگی Kinnick را بازدید تیم در رختکن!” Bates گفت.”من واقعا لذت بردن از این کافی شاپ از آنجا که همه چیز در مورد آن را به یاد من کمی از شهر آیووا.” چگونه می تواند شما نشستن در این مکان و انجام برخی از جدی sh-t?

3. Java خانه

giphy.com

در حال حاضر جاوا, خانه دارای چهار مکان در سراسر شهرستان آیووا دو نفر از کسانی که در دانشگاه آیووا دانشگاه. در واقع شما می توانید بسیاری از دانش آموزان مشغول به تحصیل و یا حلق آویز کردن با دوستان خود در آیووا Memorial Union (IMU) زیرزمین مشترک. “محل سکونت خود را در این جنبش باعث می شود آن را آسان تر برای گرفتن قهوه قبل از کلاس و یا زمانی که من مطالعه. و آنها می خواهند شما را به کشف موارد دیگر در منوی دیگر از فقط یک پایه ساده, سرد, قهوه,” دانشگاه آیووا دانشجوی سال اول مورگان Bergfeld گفت. هر دو شهر پردیس و IMU مکان را تبدیل به یک خانه را به بسیاری از دانش آموزان با بینی خود را در کتاب و یا با چشم خود چسب به صفحه نمایش خود را به عنوان آنها در نوع خود پنج-صفحه مقالات. “این یک دانشجو جو با دانش آموزان کار وجود دارد که باعث می شود آن را بیشتر آرامش” Bergfeld گفت. احاطه شده توسط دانش آموزان با یک قهوه خوشمزه نوشیدنی در دست ؟ شما ملزم به گرفتن چیزی انجام می شود.

4. زمین بالا کافه

giphy.com

زمین بالا یکی دیگر از کافه است که در مکان های مختلف در دانشگاه و اطراف شهر آیووا, میزبان دانشجویان و اساتید فای بسیار است. در مجموع آنها سه مکان یکی از آنها که تنها یک بلوک یا دو تا از آیووا سمت شرق اقامت سالن–برنده تمام پولها. باید به ترتیب از بالا به زمین منوی: خود را رول دارچین گرم و کثیف خود وانیل چای. چسبنده دارچین و ذوب رویه خامهای کیک یا شیرینی را به جوانه های چشایی خود را شاد رقص و شما می توانید آن را اگر شما می خواهید یا نه. یکی از رول دارچین با یک قهوه داغ به همراه یک صندلی توسط شومینه خود را در یک روز سرد زمستان باعث می شود مطالعه بسیار ساده تر است. به جرات میتونم بگم لذت بخش?

5. برخورد کافه

giphy.com

به دنبال یک خانه کوچک دور از خانه در حالی که در کالج ؟ توقف در برخورد کافه. گذشته از شیرینی و قهوه و آنها نیز در خدمت صبحانه وعده های غذایی مانند تخم مرغ و نان و ماکارونی. “من دوست دارم بزرگ مواد غذایی به خصوص املت و پنکیک” دانشگاه آیووا دانشجوی سال اول Ellie فلین گفت. “آن را متفاوت از دیگر کافی شاپ ها و کافه ها در محوطه دانشگاه به دلیل آن را می دهد احساس راحت واسوده.” قهوه یک صبحانه کامل یک چند نفر از دوستان و آسایش و احساس از خانه. صبحانه مهم ترین وعده غذایی در روز مناسب است ؟

6. داش قهوه سرخ

giphy.com

اگر شما کلمات بیهوده و احمقانه با روشن تر و مدرن vibes اتمام داش. با آن پنجره های شیشه ای دیوار و سبک باز صندلی, شما به راحتی می توانید با قرار دادن در برخی از هدفون و گوش دادن به برخی از موسیقی روح و خم که کلاس پروژه با زمان به فراغت. “من دوست دارم, نور, گیاهان, درجه یک اسپرسو و مردم است. زیبایی شناسی به vibes خوب همه در اطراف” دانشگاه آیووا junior مریم Mondanaro گفت. رایگان روح جو واقعا انگیزه شما برای دریافت کار انجام می شود در حالی که همچنین با بهره گیری از خود و اسپرسو ، “آن را می دهد بسیار سبک و با روح vibes, اما آن را نیز به من الهام بخش به مولد” Mondanaro گفت. یک به علاوه: اگر قهوه نمی قایق خود را شناور آنها در خدمت طعم های مختلف چای. مطمئن شوید سعی کنید خود را به تمشک حاوی چای سبز است. افزایش بهره وری ؟ بررسی کنید. کافئین? بررسی کنید. دنج و chill vibes? بررسی کنید.

7. T. قاشق

giphy.com

واقع در داخل زنبیل بازار, کافه مناسب توقف سریع قبل و یا در بین کلاس ها. آنها حتی نگه تخفیف برای دانش آموزان در طول پایانی هفته به طور خاص رایگان اضافی شات اسپرسو. و همه ما می دانیم اضافی شات اسپرسو در فینال هفته موجب صرفه جویی در زندگی مانند یک معجزه فرستاده شده از بالا. همچنین, مطمئن شوید برای بررسی از خود خلاق و باهوش تخته سیاه که اغلب ویژگی های فوق تخصصی نوشیدنی ها و معاملات است. در ماه مارس آنها ایجاد دیوانه ایرلندی اسپرسو. حتی بهتر است ؟ هیچ کس می رود به زنبیل بازار به طوری که به معنی کمتر حواس او را پرت.

8. Mammitas قهوه

giphy.com

کافه جدید باز در اواسط ژانویه شده است و یک نقطه داغ برای دانش آموزان بوده است. فضای دوستانه استقبال مردم با آغوش باز. “Mammitas احساس می کند مانند coming home,” دانشگاه آیووا junior Nichole شاو گفت. “وقتی که من راه رفتن در من بلافاصله استقبال توسط Jacqueline, صاحب, با یک آغوش و یک ‘Hey mama, حال شما چطور است؟’ او به من می دهد اولین نمونه از تقریبا تمام محصولات خود و در هر زمان آن را مانند طعم شیرینی و قدرت تمام نورد را به یکی از خوش طعم محصول است.” گرم و احساس آرامش می رود فراتر از فقط مشتریان بیش از حد. “این واقعا یک کسب و کار محلی است که مراقبت در مورد مشتریان خود را. کارکنان در Mammitas احساس نمی مانند کارگران اما دوستان و اعضای خانواده شما در حال آمدن به خانه به” شاو گفت. کلیدی برای استراحت و انجام برخی از جدی کار می کند ؟ احساس در خانه هر کجا که شما هستند.

9. مولی کیک

giphy.com

کیک و قهوه ؟ تعداد دفعات مشاهده در. مولی کیک محبوب لذیذ فروشگاه نوعی کیک کوچک درست در خط مقدم از مرکز شهر آیووا, شهرستان, bakes هر نوع طعم نوعی کیک کوچک زیر آفتاب. با آن چوبی نوسانات و پنجره و صندلی و مشاهده Pentacrest مالی را نشانه توقف کامل-فروشگاه بزرگ قهوه و نوعی کیک کوچک خوشمزه رفتار میکند. اطمینان به خود را امتحان کنید نان روغنی توت فرنگی پر شده نوعی کیک کوچک در تابستان–شما خواهد بود با عرض پوزش. حتی اگر کیک شما نیست نخست شیرین درمان این فروشگاه نیز ارائه می دهد فصلی خود را در خانه, بستنی, کیک, برنج, krispie درمان و کیک و کوکی ها. آیا هر کس دیگری گرسنه در حال حاضر ؟ من یکی از هر یک از.

10. Sidekick قهوه و کتاب

giphy.com

اگر شما زندگی می کنند در سمت غرب از پردیس خوش شانس شما دلیل این که شما می توانید یک پیاده روی کوتاه به Sidekick. فروشگاه باز این پاییز گذشته و در داخل خواهد شما را احساس می کنم خیلی زحمت کش در زیبایی ترین کتابخانه های سبز مخملی نیمکتها. حتی بهتر از آنها نه تنها در خدمت قهوه و صنعتگر شیرینی. آنها نیز در خدمت بستنی, ساخت آن را یک نقطه مناسب برای مطالعه در هر زمان از روز. شما می دانید که در آن برای پیدا کردن من در سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>