لذا می خواهید برای کاهش بودجه دفاعی میان داعش تهدید

همانطور که امریکا با این نسخهها کار به تسخیر شیوع کروناویروس و بازگشایی اقتصاد hobnailed توسط مستند محدودیت های چپ متمایل قانونگذاران در حال گام برداشتن به اطمینان حاصل شود که این کشور در معرض حوادث آینده.

نزدیک به 30 دموکرات (از جمله تیم ملی — مظنونان حمله به دانشگاه رشیدا Tlaib, ایلهان, Omar, اسکندریه Ocasio-کورتز و Ayanna Pressley) خواستار هستند که کمیته نیروهای مسلح مجلس کاهش بودجه دفاعی.

قانونگذاران بسیاری از آنها در کنگره Progessive کمیته های پارلمانی در نامه ای به رئیس آدام اسمیت (D-شستشو.) و رتبه بندی اعضای کنگره مک Thornberry (R-تگزاس) اصرار کوچکتر بودجه دفاعی نسبت به سال گذشته است.

“امریکا باید یک coronavirus درمان نه بیشتر جنگ” نامه است. “ما نیاز به تست بیشتر نیست بیشتر از بمب. به منظور بازگشایی ملت ما در یک, داده محور, شیوه ای امن ما نیاز به تمرکز ما صرف تلاش در میلیون ها نفر از اضافی coronavirus آزمون و دهها هزار نفر اضافی قرارداد ردیاب ما را به عنوان به خوبی به عنوان پوشش هزینه های درمان در حال توسعه درمان و توزیع آینده واکسن.”

Coronavirus همه گیر roiled دولتها در سراسر جهان است. آنچه در آن انجام نشده است بی ثبات کردن تروریسم است. اگر هر چیزی همه گیر شده و فرصت بسیار عالی برای تشدید.

“پس از همه گیر آغاز شده و تضعیف ظرفیت قانون و یا امنیت و اجرای قانون در سراسر جهان + تصاویر پافشاری کرده است در عملیات در سراسر افغانستان, غرب آفریقا, آفریقای مرکزی, ساحل عاج و مصر و یمن و” ریتا کاتز مدیر سایت, هوش, گروه, گفته مجله تایم. سایت آهنگ آنلاین شبکه های وابسته به جهادی و سفید supremacist سازمان. داعش “به طور خاص مورد سوء استفاده همه گیر با حملات در عراق و مالدیو و فیلیپین,” او اضافه شده و به شدت علنی خواستار حمله به غرب است.

کسی در گوش دادن — در آوریل 15, آلمانی, پلیس بازداشت چهار مظنون به اعضای داعش در ایالت نوردراین-وستفالن که مقامات این باور بودند که برنامه ریزی برای حمله نظامی آمریکا امکانات در کشور است.

با استفاده کامل از همه گیر هرج و مرج و خواستار حملات در غرب چگونه می تواند این احتمالا زمان مناسبی برای کاهش بودجه دفاعی? امریکا نیاز به امن از دیگر 9/11 و همچنین COVID-19. تروریست ها نیست انتظار بیشتر coronavirus تست به رول از در ایالات متحده..

“من قلم کمی در مفهوم که خب البته DOD کردم برای دریافت بودجه خود را برش” Thornberry به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه با توجه به تپه. “جهان نمی تواند هر گونه امن تر در طرف دیگر از COVID(-19).”

متاسفانه Thornberry مناسب است و کشورها طرح میتوانست با این بیماری همه گیر در حال رسیده تروریستی بهره برداری.

مترقی دستور کار خود را به عنوان طرفداران ادامه به فاش کردن یک اریب مجموعه ای از اولویت ها. دانشگاه آزاد و جهانی درآمد سزاوار بودجه. حمایت مالی برای مردان و زنان که آمریکا امن در خانه و خارج از کشور ؟ شروع به برش.

این گروه حرکت می کند, اما, والا بیت از انتخابات سال موجب سیگنالینگ.

مبارزه با کروناویروس و بودجه نظامی ما ناسازگار نیست و نگرانی است. امریکا چهره تهدیدات در بسیاری از جبهه به طور همزمان از ویروس ها و تروریست ها است.

آنچه ما نیاز داریم در حال قانونگذاران که نمی گیلاس-انتخاب کنید که تهدید نیاز به توجه با توجه به دستور کار خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net