دموکرات ها تلنگر 2 GOP-کنترل سنا ماساچوست صندلی

زسان | No comments

بوستون (AP) — دموکرات بدبختانه دو کرسی در سنا ماساچوست در دو ویژه انتخابات سهشنبه دادن حزب 36-صندلی اکثریت در 40 عضو اتاق.

وستفیلد دموکرات جان Velis شکست جان قابیل خواه از ساتویک به صندلی که قبلا برگزار شده توسط حزب جمهوری خواه همین Humason که شهردار انتخاب شد وستفیلد.

فلموته دموکرات سوزان مورن انتخاب شد به خدمت در یک منطقه که قبلا ارائه شده توسط Plymouth جمهوری خواه Vinny deMacedo پس از شکست دادن جیمز مک ماهون یک جمهوری خواه از بورن.

دو برنده سفت حزب را کنترل مجلسی. دموکرات ها همچنین برگزاری یک اکثریت گسترده ای از کرسی های ماساچوست ،

ماساچوست حزب دموکرات صندلی گاس Bickford به نام ویژه انتخابات “یک شب بد برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“دو حوزه که قوی برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چند سال پیش به خانه آمد و رای آبی” Bickford گفت: در یک بیانیه نوشته شده است Tuesdayt. “دموکرات ها و مستقل متحد در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است و ما همچنان به همکاری با یکدیگر از طریق سقوط. این دو بدبختانه صندلی ها نشانه ای از چیزهایی که می آیند در چند ماه.”

هر دو ویژه انتخابات تا به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 31 اما به تعویق افتاد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. انتخابات شامل هر دو سنتی در شخص رای گیری و پست الکترونیکی-در رای گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>