مرگ دو جنگل کارکنان: جنگل وزیر آناند سینگ بازديد Kabini

میسور | No comments

H. D. Kote: جنگل وزیر آناند سینگ عصر روز گذشته در بازدید Kabini افتاده در Bandipur ببر رزرو منطقه ای که در آن دو جنگل پرسنل بودند که به انجام عملیات علیه ماهیگیری غیر قانونی غرق شدند. وزیر بعد از بازدید Brahmagiri قبیله ای هملت و خطاب به پدر و مادر مرحوم جنگل Watcher Shivakumar.

وزیر آناند سینگ همراه با MLAs آنیل Chikkamadu و H. P. Manjunath همراه با ارشد جنگل مقامات که وارد عصر روز گذشته در یک قایق از ضد شکار اردوگاه در Udbur آینده تحت Antharasanthe در محدوده Nagarahole رزرو جنگل و آمد به Gundre در محدوده Bandipur رزرو ببر جنگل و بازرسی نقطه در Kabini افتاده. آنها سپس به Brahmagiri قبیله ای هملت در بانک ها از Kabini افتاده و بازدید از خانه مرحوم Shivakumar.

وزیر صحبت کرد که به اعضای خانواده مرحوم Shivakumar ارائه کمک های مالی از جیب خود و تحویل موقت جبران چک برای Rs. 1 لاخ ارائه شده توسط دولت است. وزیر آناند سینگ اطمینان از گرفتن باقی مانده جبران مقدار Rs. 9 لاخ ظرف 15 روز علاوه بر اطمینان از گرفتن مبلغ بیمه به زودی. او همچنین اطمینان از ارائه کار به یک عضو از مرحوم Shivakumar خانواده.

آناند سینگ تسلی اعضای خانواده مرحوم جنگل Watcher Shivakumar در Brahmagiri قبیله ای هملت دیروز.

صحبت با رسانه ها وزیر اسبق مرگ دو جنگل پرسنل و دستور مقامات مربوطه برای انجام کامل پروب به این حادثه.

مدیر ارشد کنسرواتور از جنگل ها (PCCFs) Punati Sridhar و سانجی Mohan Nagarahole ببر رزرو مدیر ماهش کومار Bandipur پروژه ببر مدیر T. Balachandra معاون Conservators از جنگل ها (DCFs), Dr. K. C. Prashanth کومار, الکساندر و Poovaiah دایره بازرس Puttaswamy دستیار مدیر ارشد کنسرواتور از جنگل ها (APCCF) Jagath Ram, رئیس کنسرواتور از جنگل ها (CCF) T. Heeralal, Hunsur DySp Sundaraj, Tibal رهبر Vijayakumar و دیگران حاضر بودند.

بدن دیگر جنگل فرشته صید

بدن از جنگل Watcher Shivakumar بود که غرق همراه با یکی دیگر از جنگل watcher ماهش کومار ترسیم شد و صید خارج از Kabini افتاده دیروز صبح. بدن ماهش کومار صید شد در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>