حکومت تحمیل گارد ملی فعال زیر خشونت

زسان | No comments

پراویدنس, R. I. (AP) — آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo فعال گارد ملی و وزارت امور خارجه این سه کشور از بزرگترین شهرها تحمیل حکومت در روز سه شنبه در واکنش به ناآرامی در مشیت است که مقامات می گویند بود که در اعتراض به مرگ جورج فلوید اما تلاش سازمان یافته به علت تخریب.

هیچ کس اجازه خواهد داشت در خیابان ها پس از 9 p. m. در پراویدنس, مگر اینکه آنها اولین پاسخ دهندگان در نظر گرفته شده کارگران ضروری رسانه ها دچار بی خانمانی و یا به دنبال درمان های پزشکی. کرانستون و Warwick — هر دو درست در جنوب پراویدنس — تحمیل حکومت شروع 8 p. m.

جمعیت صدها نفر از مردم که سر از پلیس ایالتی به عنوان “اراذل و اوباش” شکست نمای ویندوز به سرقت برده کالا, شکست را به یک بسته بازار را به آتش کشیدند و یک رزمناو پلیس در predawn ساعت سه شنبه.

بیش از 60 نفر دستگیر شدند و به عنوان بسیاری از 10 افسر پلیس مجروح شدند زمانی که آنها ضربه توسط سنگ و یا آجر, مقامات گفت.

“آنچه ما شاهد شب گذشته بود و نه یک اعتراض” دموکراتیک فرماندار گفت: در یک ظهر در کنفرانس خبری. “آنچه که ما شاهد یک حمله سازمان یافته در جامعه ما است.”

افرادی که باعث آسیب بودند در اعتراض به مرگ فلوید, مینیاپولیس مردی که پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا, مقامات گفت.

پلیس دریافت اطلاعات چند ساعت قبل از به خشونت است که مردم بودند که از خارج از دولت مسلح با کلاغ میله عود و بنزین, دولت, پلیس سرهنگ جیمز Manni گفت.

او آنها را به عنوان “سازمان ضد دولتی مردم است.”

مشیت شهردار Jorge الرزا یک دموکرات گفت: پنج نفر از این افراد دستگیر شدند از خارج از دولت.

تخریب شده اند می تواند بسیار بدتر الرزا گفت. چرا که از پیش متوجه 60 پلیس ایالتی سربازان و همچنین 60 شهرستان افسران مستقر شدند به منطقه اطراف محل مشیت بازار قبل از این جمعیت جمع آوری شده Manni گفت.

مشکل آغاز شده و در حدود نیمه شب هنگامی که یک جمعیت از 300 به 500 نفر در خیابان جمع شده بودند در خارج از مرکز پلیس گفت:.

صدها نفر از مردم در تلاش برای رسیدن به بازار قاطع پلیس در صحنه شهرستان امنیت عمومی کمیسر استیون پاره گفت. حدود 75 تا 100 نفر ساخته شده است. پلیس وارد ساختمان شدند و آنها را مجبور به عقب در خارج از, او گفت:.

Manni گفت: مزاحمان در نظر گرفته شده و آتش به بازار.

در حدود 2 صبح پلیس مستقر گاز اشک آور جمعیت را پراکنده اما آتش بازی و آژیر ادامه داد: شنیده می شود در این شهرستان برای ساعت با توجه به گزارش های رسانه ها.

هیچ یک از صدمه افسران شدت مجروح شد پاره گفت. در علاوه بر این به یک خودروی پلیس که سوخته بود را به قاب آن چندین نفر دیگر نیز آسیب دیده بود, او گفت:.

بازار که بازگشایی دوشنبه پس از بسته شدن در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بسته شد دوباره سه شنبه با توجه به وب سایت خود را. یک سخنگوی مرکز اپراتور گفت: ساختمان پایدار برخی از “نمای آسیب” اما هیچ آتش سوزی شد.

کسب و کار در خارج از مرکز نیز تخریب.

افسران پلیس از چندین, دیگر, رود آیلند جوامع و همچنین به عنوان یک گروه از 15 ایالت ماساچوست پلیس troopers همچنین در پاسخ به این صحنه در طول شب.

Eloza گفت که او heartened با پاسخ بسیاری از ساکنان شهر برخی از آنها در خیابان به عنوان اوایل به عنوان ساعت 5 کمک به رفت و برگشت تا شیشه و باقی مانده است. او گفت: دو نفر از ساکنان ایستاده در مقابل یک فروشگاه لباس در شهر و گفت: خرابکارها به خانه بروم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>