COVID-19: یک مورد جدید در بیمارستان

محتوای مقاله

ساسکاچوان گزارش یک مورد جدید از COVID-19 روز شنبه آن را به عنوان چرخ دنده برای ورود به فاز 3 از دوباره باز ساسکاچوان برنامه در روز دوشنبه.

مورد جدید است که در حد شمالی منطقه به ارمغان می آورد این استان تعداد کل موارد به 650. تنها 28 از کسانی که در نظر گرفته شده فعال با توجه به انتشار اخبار در روز شنبه.

یک نفر در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه در ساسکاتون با این بیماری است.

این استان همچنین یادآوری افرادی که تست برای COVID-19 در دسترس است به هر کسی که در حال حاضر در خارج از خانه و یا کسانی که در حال بازگشت به کار را به عنوان کسب و کار به تدریج بازگشایی شده است.

فاز 3 از دوباره باز ساسکاچوان برنامه می آید را به اثر دوشنبه که کافه ها و رستوران ها مجاز به باز کردن در نیمی از ظرفیت. سالن های ورزشی و تناسب اندام مراکز مهد کودک و دیگر خدمات شخصی مانند تو استودیو و سالن های برنزه شدن را نیز باز خواهد شد زمانی که آنها به دنبال تمیز کردن و از ظرفیت ها و دستورالعمل ها.

گردهمایی حد 10 نفر افزایش به داخل خانه 15 و 30 در خارج از منزل اگر چه استان ارشد پزشکی سلامت افسر دکتر ثاقب شهاب هنوز درخواست مردم برای ماندن دو متر از هم جدا هر زمان ممکن است. مکان های عبادت نیز مجاز به بازگشایی با محدودیت 30 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

آموزش سئو