COVID-19: نه موارد جدید, La Loche liquor store بسته

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

ساسکاچوان اعلام کرد نه جدید COVID-19 موارد و پنج بیشتر بهبود در شنبه, آوردن مجموع آن تعداد از موارد به 553 به عنوان استان وارد هفته دو طرح خود را به تدریج بازگشایی شده است.

پنج مورد از موارد جدید در far north, سه نفر از آنها در شمال و یکی در منطقه مرکزی. در مجموع 340 نفر در حال حاضر بهبود از این بیماری در استان با توجه به انتشار اخبار صادر شنبه.

پانزده نفر در حال حاضر در بیمارستان از 19 نفر در روز جمعه. ده در حال دریافت بستری و مراقبت با شش در شمال و چهار در ساسکاتون. پنج هستند در بخش مراقبت های ویژه با چهار در ساسکاتون و یکی در شمال.

La Loche بسته liquor store در پاسخ به شیوع بیماری

موثر شنبه SLGA فروشگاه های خرده فروشی و خصوصی کردن فروش در La Loche بسته خواهد شد و به مدت دو هفته با توجه به این استان را آزاد کند.

La Loche شهردار رابرت سنت پیر و شهر شورای قبلا تصویب قطعنامه معرفی بسته شدن کامل تمام الکل فروش و توزیع و مصرف سایت ها در جامعه است. این قطعنامه تصویب شد به لری Carr استانی وزیر روابط دولت روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>