COVID – 19 مستند به ارمغان می آورد پایین آلودگی هوا در شهر

میسور/Mysuru: در واقع وجود دارد یک جنبه مثبت به این مستند در Mysuru. این کیفیت هوا بهبود یافته است بسیار پس از

توسط ATSHNEWS در 28 فروردین 1399

میسور/Mysuru: در واقع وجود دارد یک جنبه مثبت به این مستند در Mysuru. این کیفیت هوا بهبود یافته است بسیار پس از خاموش کردن از فعالیت های صنعتی و توقف همه اشکال از رفت و آمد. تمام کارخانه ها و بازارها و مغازه ها و مکان های عبادت در حال حاضر بسته, ترین حمل و نقل عمومی به حالت تعلیق در ساخت و ساز و کار متوقف شد که از ما خواسته به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله.

Dr. C. Govindaraju, استاد, فرمت, مرکز آموزش در کشاورزی ارگانیک و مرکز تحقیقات در Naganahalli گفت که از این مستند تحمیل شد در شهر کیفیت هوا نشان داده شدید بهبود با توجه به ریشه کن کردن آلاینده های تولید شده با توجه به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه صنعتی, دود و فعالیت های ساخت و ساز. این مستند نیز به کاهش مصرف بنزین و دیزل.

آفتاب ساعت افزایش یافته و به 10 ساعت

دکتر Govindaraju بیشتر گفت که آفتاب ساعت در شهرستان بود که 6 تا 7 ساعت قبل, در حال حاضر افزایش یافته و به 10 ساعت در تابستان به علت. آفتاب مدت یا آفتاب ساعت یک اقلیمی شاخص اندازه گیری مدت آفتاب در دوره معین (معمولا یک روز یا یک سال) برای یک مکان خاص بر روی زمین به طور معمول بیان به عنوان یک به طور متوسط ارزش بیش از چندین سال. آن است که یک شاخص از ابری از یک محل و در نتیجه متفاوت از insolation که اقدامات کل انرژی تحویل داده شده توسط نور خورشید بیش از یک دوره معین است.

در ادامه او گفت که Mysuru که معمولا سوابق 32, 33 و 34 درجه سانتیگراد در مارس و آوریل رسیده بود 40 درجه سانتیگراد در 2015-16 پس از فاصله 40 سال و اضافه شده است که درجه حرارت ثبت شده در شهرستان on Apr. 14 37 درجه سانتیگراد است. او افزود که متوسط است که به احتمال زیاد برای رسیدن به 40 درجه سانتیگراد است.

با توجه به افزایش در آفتاب, ساعت ماه های آوریل و مه در حال حاضر به نام ماه های گرم تابستان, او گفت:.

افزایش در تابستان باران یا گل باران

بیان کرد که در تابستان باران یا گل باران است که کمک می کند تا قهوه و گل به شکوفه در Kodagu, Chikkamagalur و دیگر مکان ها افزایش یافته است و 10 درصد دکتر Govindaraju گفت که به عنوان Mysuru می آید جنوبی خشک منطقه وجود ندارد و یا کمتر گل باران.

هوای گرم

اشاره به این که هوای داغ در شهرستان شد و با توجه به تبخیر غبار او گفت که در طول صبح ساعت آفتاب تبخیر غبار که تبدیل به بخارات در اتمسفر و بخارات سرد در شب و دوباره حل و فصل کردن بر روی زمین. با توجه به تبخیر غبار و بخارات در اتمسفر آن است و داغتر در بعد از ظهر.

دکتر Govindaraju مردم خواست تا مردم را به ماندن در خانه با توجه به گرما و اضافه شده است که با توجه به کاهش شدید در آلودگی هوا وجود دارد شانس بیشتری بارندگی در این زمان.

صاحبان دام هشدار داد: بیان که پا و دهان بیماری می تواند آلوده دام او خواست صاحبان به دام واکسینه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر بیماری است. دکتر Govindaraju گفت آن است که زمان مناسب برای کشاورزان در H. D. Kote, Hunsur و Periyapatna طرف به رشد توتون و تنباکو در حالی که کشاورزان در Mysuru طرف می تواند رشد کند روغن دانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب