COVID-19 زندگی می کنند به روز رسانی: اتحادیه ها به نمایندگی از کارکنان مراقبت های بهداشتی تماس برای دستمزد افزایش

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

سه اتحادیه ها به نمایندگی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در ساسکاچوان هستند و درخواست از دولت برای ارائه یک دستمزد بالا.

CUPE محلی 5430, SEIU-غرب و SGEU ارائه دهندگان خدمات سلامت را نوشته اند یک نامه مشترک به لیگ برتر اسکات Moe درخواست برای پرداخت افزایش دهد. اتحادیه های کارگری می گویند نیست چه مقدار از افزایش حقوق آنها درخواست.

“مراقبت های بهداشتی کارگران در ساسکاچوان به تماس پاسخ داده اند به گام برای مبارزه با این بیماری همه گیر و پهن کردن منحنی از عفونت است. اعضای ما cohorting در تک امکانات بودن مستقر به امکانات دیگر و یا جوامع پاسخ دادن به تماس های اضطراری شیفت کار داوطلبانه توسط صدها نفر برای رفتن به شیوع جوامع ساعات کار طولانی و رفتن مایل اضافی در هر روز گفت:” باربارا کیپ جمهور SEIU-غرب در آزادی مطبوعات. “ما سزاوار همان به رسمیت شناختن و احترام به کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کانادا است.”

دولت قبلا اعلام a $400 بالا برای کارگران درآمد کمتر از 2500 دلار در ماه است. کارگران گنجانده شده در این برنامه عبارتند از کارکنان ارشد-امکانات مراقبت از جمله مراقبت خصوصی و خانه و مراقبت در منزل با مجوز مهد کودک, گروه خانه های اجرا شده توسط سازمانهای مبتنی بر جامعه و پناهگاه های اضطراری و انتقال پناهگاه است.

“با هم اعضای ما تضمین این که ما سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد بود قادر به پاسخگویی به چالش COVID-19. ما می دانیم که بسیاری از همین اعضای چالش های خود را; آن زمان به اذعان آنها را با یک دستمزد بالا تا اطمینان حاصل شود که آنها می تواند به پایان می رسد دیدار گفت: تریسی Sauer, SGEU ارائه دهندگان خدمات سلامت چانه زنی صندلی در آزادی مطبوعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>