COVID-19 زندگی می کنند به روز رسانی: Sask. تابستان بازی ها به تعویق افتاد تا 2021

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

این زنده است که فایل به روز خواهد شد در طول چهار شنبه, آوریل 29. برای سوال و یا نظرات به ما COVID-19 پوشش شما می توانید ایمیل [email protected]

هر کسی که دچار علائم تب و سرفه باید خود جدا بلافاصله و با استفاده از استان را ارزیابی آنلاین ابزار.


این ساسکاچوان, تابستان بازی ها بودند که به جای برنامه ریزی شده در Lloydminster در این سال خواهد شد به تعویق افتاد تا سال آینده.

در یک مصاحبه مطبوعاتی به ساسکاچوان بازی های تابستانی شورا اعلام کرد که این رویداد, که در اصل به جای برنامه ریزی شده 26 جولای تا آگوست 1, در حال حاضر برگزار می شود از 18 جولای به 24, 2021. تمام رشته های ورزشی است که در اصل مجموعه ای اتفاق می افتد در سال 2020 در بازی گنجانده خواهد شد در 2021.

“به عنوان جهانی همه گیر در ادامه به توسعه در استان و در سراسر کانادا در حال انجام بحث و مذاکره بین دو طرف حاکی از آن است که دیگر قابل دوام برای بازی به ادامه به عنوان برنامه ریزی شده در ماه جولای سال 2020 در حالی که اطمینان از سلامت و رفاه از همه شرکت کنندگان و داوطلبان تماشاگران و رویداد کارکنان. این تصمیم نهایی توصیه های زیر از Saskatchewan Health اقتدار” خواندن بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>