دادگاه شنود استدلال در حمله آزمایشی

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

هیچکاک استدلال خود مشتری تاریخچه متخلف نباید اجازه برای تغذیه به زمان مورد.

“آقای Levac بودن که او چه کسی است, رنگ, حادثه تمام,” او گفت:, و اضافه کردن آن مهم است برای دیدن که حتی کسی که با Levac تاریخ می توانید یک محاکمه عادلانه.

هیچکاک با اشاره به آنچه که او شمارش به عنوان مشکلات با دختر شهادت از جمله این واقعیت که او ادامه داد: تماس با Levac با وجود داشتن گفت که او احساس ناراحت کننده پس از اولین جنسی حادثه است.

اما Kaip یادآوری دادگاه دختر بود فقط 14 و استدلال او شده است می خواهم در معرض نظافت رفتار با Levac منجر به حادثه به اتهام ترک او نامشخص در مورد وضعیت پس از آن.

Kaip اظهار نظر در مورد راه تجاوز جنسی شاکیان درمان در سیستم قضایی این استدلال هیچ نوع دیگری از شاکی قرار است به همان سطح نظارت و نه انتظار می رود به ارائه خود را به عنوان یک “ایده آل قربانی است.”

“پس از تقریبا 25 سال از قانون تمرین من فکر نمی کنم من تا کنون ملاقات ایده آل قربانی” Kaip گفت. “چرا ؟ به دلیل استاندارد ناعادلانه است و این غیر ممکن است.”

میچل محفوظ تصمیم به تاریخ 5 ژوئن.

[email protected]

twitter.com/LPHeatherP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>