Coronavirus نیروهای سانتافه اپرا برای انصراف از فصل آینده

زسان | No comments

سوزان مونتویا BRYAN

ALBUQUERQUE, N. M. (AP) — مشهور سانتافه اپرا شده و مجبور به لغو آن فصل با مقامات و گفت شنبه که تصمیم گیری ساخته شده بود برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان و هنرمندان و مراجعان و جامعه اطراف جهان را در چنگ زدن با بیماری همه گیر کوروناویروس.

اپرا کاوش تمام حالات ممکن است — از جمله نحوه تست و قرنطینه محدود تئاتر ظرفیت و انجام سلامتی چک — قبل از تعیین که اجرای برنامه به سادگی نمی تواند.

“من در از دست دادن برای توصیف ناامیدی که من خودم و همه همکاران من احساس می کنم امروز” مدیر کل رابرت Meya در بیانیه ای گفت.

در سال های اخیر فضای باز محل شده است زمینه را برای تولیدات مورد سحر عصر هسته ای در 1940s جدید مکزیک و جهان والاتر از تکنو-تزریق اپرا در مورد شرکت اپل و استیو جابز بنیانگذار. دیوان عدالت اموزش Bader Ginsberg نیز شده است یک بازدید کننده به طور منظم به اجرای برنامه در سانتافه.

بیش از 5 میلیون بلیط در حال حاضر فروخته شد. Meya درخواست مراجعان برای اهدای ارزش بلیط خود را به اپرا برای کمک به جبران بسیاری از هنرمندان و کارکنان فصلی که در غیر این صورت کار کرده اند در این فصل است. یک گروه از مراجعان ارائه کرده است برای مطابقت با تمام اهدا بلیط دلار برای دلار تا 3 میلیون دلار.

Meya گفت: کمک های مالی ارائه می کنند اپرا با “پل بیش از این تیره و آشفته ،

این بیماری همه گیر در حال حاضر مجبور به لغو رویدادهای متعدد است که به طور معمول به منظور جلب بازدید کننده و تماشاگر از سراسر جهان — از سالانه بازار هنر در سانتا فه به بین المللی پاوا در آلبوکرک و حتی تابستان UFO جشنواره در رزول.

جدید مکزیک نزدیک به 4,900 COVID-19 موارد با 194 نفر در بیمارستان بستری است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

آخرین اعداد نشان می دهد McKinley شهرستان که شامل شهر گالوپ و بخشی از ملت ناواهو همچنان به رهبری دولت با بیش از 1,520 موارد است. روستایی منطقه نیز اختصاص شش نفر از نه مرگ و میر گزارش روز شنبه.

یک مستند در گالوپ برداشته شد بیش از آخر هفته اما شهردار می خواهد مردم را به پوشیدن ماسک.

در جنوب مکزیک جدید دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 19 مورد در میان افراد برگزار می شود در شهرستان Otero مرکز پردازش های اجرا شده توسط مقامات اداره مهاجرت فدرال.

مقامات وزارت امور خارجه نیز روز دوشنبه اعلام کرد که مکزیک جدید بیمارستان ها در حال انتظار برای دریافت اضافی $66 میلیون دلار در پزشکی پرداخت برای کمک به پوشش زیان در طول بهداشت و درمان اضطراری.

افزایش نرخ های تایید شده توسط دولت فدرال مراکز مدیکر و مدیکید شامل بالاتر بازپرداخت برای مراقبت باقی می ماند 50 ٪ برای مدت زمان اضطراری است. خدمات انسانی وزیر دیوید Scrace توصیف مراقبت های ویژه به عنوان یک کلید از منابع کمیاب برای دولت است.

“به عنوان بخشی از مشاوره پزشکی تیم بحران برنامه ریزی ICU بیمارستان ظرفیت در سراسر کشور دو برابر خواهد شد,” او گفت:. “این به طور چشمگیری افزایش هزینه های بیمارستان در بسیاری از مجموعه ها از جمله پزشکی و پرستاری و کارکنان هواکش و دیگر بحرانی در مراقبت از دستگاه ها و تجهیزات حفاظت فردی.”

در علاوه بر این به نرخ را افزایش می دهد, دولت, مقامات می گویند که مدیکید آژانس تحت فشار قرار دادند تا از $35 میلیون در بیمارستان پرداخت جلوتر از برنامه و منتشر شده بیش از $46 میلیون در پرداخت جدید به کمک پرستاری امکانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>