کنگره باید اولویت بندی پیشگیری از خودکشی

زسان | No comments

در این زمان از قطعیت آن است که به ویژه مهم برای مراقبت از سلامت روان ما. به همین دلیل است که در ژوئن 22, من خواهد شد در نظر گرفتن بخشی در بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی مجازی 2020 حمایت فروم. به عنوان بخشی از این مراسم من به همراه هزاران نفر از طرفداران در سراسر کشور خواهد بود رسیدن به اعضای کنگره به اصرار خود برای حمایت از پیشگیری از خودکشی در قوانین و سیاست هایی که ما می دانیم که می تواند زندگی را نجات دهد.

من خواهد بود برای درخواست:

  • افزایش بودجه فدرال برای تحقیقات خودکشی
  • ادامه داد: برای حمایت از برنامه های پیشگیری از خودکشی و منابع برای جانبازان و اعضای خدمات
  • عبور از خودکشی ملی تعیین خط عمل (H. R. 4194/S. 2661) ساخت 988 آینده, آسان برای به یاد داشته باشید شماره تلفن ملی پیشگیری از خودکشی نجات است.

به من بپیوندید و از طریق تماس با خود را به اعضای کنگره و درخواست از آنها برای حمایت از این سیاست ها و بازدید afsp.org/advocacy برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AFSP را حمایت و چگونه شما می توانید تاثیر در جامعه خود را. با هم, ما در حال صرفه جویی در زندگی و آوردن امید به کسانی که تحت تاثیر خودکشی.

پاتریک سالیوان
Norwood

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>