کنگره می تواند با ارائه دست به کسب و کارهای کوچک بدون بالونی بودجه

پس از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل به قانون امضا شده بود در مارس 27, کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور اندود شده اند تا برای بخشایش وام از طریق “چک Protection Program” (PPP) است که بخشی از این قانون است.

و در ماه مه 30, کسب و کارهای کوچک دریافت کرده اند 4.48 میلیون وام به طور متوسط $114,000 تحت PPP. اما حتی این عظیم الجثه $510 میلیارد سهم ممکن است بیش از حد محدود برای کسب و کار در ادامه به رنج می برند از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نمایندگان مجلس به تازگی تمدید بخشش دوره PPP وام و افزایش انعطاف پذیری از شرایط وام. دادن بیشتر انعطاف پذیر, سخاوتمندانه وام بدون سفت واجد شرایط بودن اما خواهد شد در نتیجه فصل هزینه برای مالیات دهندگان.

کنگره نیاز به اصلاحات PPP با واقعی مبارزه کسب و کارهای کوچک (از جمله غارت کسب و کار) در ذهن به جای ارائه یک چک سفید برای هر شرکت است که می آید ضربه زدن.

در ژوئن 3, مجلس سنا به تصویب مجلس قانون افزایش سرعت PPP قوانین به گسترش وام و بخشش. در حال حاضر گیرنده کسب و کار باید صرف حداقل 75 ٪ از وام های خود را در حقوق و دستمزد در سفارش به صورت وام به بخشیده شود.

علاوه بر این بخشایش مبلغ وام بر اساس حقوق و دستمزد هزینه های بیش از یک دوره هشت هفته. هنگامی که این PPP تجدید نظر به اثر مورد نیاز حقوق و دستمزد صرف آستانه کاهش خواهد یافت از 75 ٪ تا 60٪.

و هشت هفته (دو ماه) بخشش پنجره را به نوبه خود به یک دختر 24 هفته (شش ماه) ، حتی اگر به تازگی پیشنهادی شش ماه زمانی است که بیش از حد سخاوتمندانه نمایندگان مجلس حق دارند ایده گسترش آمرزش پنجره.

هنگامی که مراقبت در قانون تصویب شد و اعضای کنگره به سادگی تا به حال هیچ ایده آنچه که دولت از همه گیر و اقتصاد خواهد بود و در دو ماه زمان است.

آن را به آسانی آشکار است که اقتصاد هنوز هم به دور از عادی و اصلاح stay-at-home سفارشات در ادامه به محدود کردن فعالیت های کسب و کار. رستوران ها و کافه ها به عنوان مثال هنوز هم قادر به باز کردن در محیط داخلی و خدمات در بسیاری از کشورهای در سراسر کشور است. برخی در فروشگاه های خرده فروشی از سر گرفته شده است, اما آن را سخت به خصوص برای گفتن بوتیک های کوچک برای بازگشایی و سود در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله ظرفیت محدود.

این کسب و کار هنوز هم دست و پنجه نرم با فروش کم و احتمالا نیاز به حداقل یک ماه دیگر یا دو تا از بخشش وام قبل از برگشت به سابق خود شویم. آن را نیز حس می کند به منظور کاهش هزینه های آستانه در حقوق و دستمزد به برخی از مقدار مورد نیاز انعطاف پذیری به صاحبان فروشگاه.

در حالی که این مهم است که به نگه داشتن کارگران در, حقوق و دستمزد, سرمایه گذاری در تجهیزات می تواند کمک به کسب و کار انطباق اجتماعی فاصله دستورالعمل و جلوگیری از اخراج. برای مثال کسب و کار ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در High Efficiency Particulate Air (هپا) فیلتر است که ممکن است کمک به محدود کردن گسترش COVID-19 در فروشگاه خود را.

چنین سرمایه گذاری با PPP دلار تعداد برابر 75 درصد حقوق و دستمزد و هزینه های مورد نیاز و در نتیجه منصرف کردن کسب و کار از ساخت این خرید.

اما یک مسئله مهم با گسترش خارج PPP واجد شرایط: مالیات دهندگان هزینه های.

کسری بودجه در این سال در حال حاضر نزدیک به 4 تریلیون دلار و در حال گسترش خارج PPP وام را تنها بدتر برای مالیات دهندگان خواهد شد که در نهایت مجبور به پرداخت برای این برنامه. کنگره می تواند به کاهش هزینه های محدود کننده کسب و کار واجد شرایط بودن برای این اخیرا به تصویب تغییرات.

در حال حاضر “کوچک” کسب و کار تعریف شده به عنوان عملیات با 500 کارمند یا کمتر.

اما کسب و کار به احتمال زیاد به تحمل فشار از مبهوت بازگشایی طرح کسب و کار با 50 نفر یا کمتر. این مغازه ها و رستوران ها را به خصوص بزرگ لجستیکی موانع در استقبال کارکنان و مصرف کنندگان پشت در و به اندازه کافی گسترش صندلی.

اصلاح forgivability آستانه به گفتن 16 هفته (به جای پیشنهاد 24 هفته) و محدود کردن توسعه به شرکت با کارکنان 50 یا کمتر کمک خواهد کرد که واقعا در کسب و کارهای کوچک در راه سازگار با محیط زیست. و از آنجا که این کسب و کار بهتر می دانید که چگونه برای زنده ماندن و آرامش بخش حقوق و دستمزد و هزینه های مورد نیاز را به صاحبان بسیار مورد نیاز انعطاف پذیری.

کنگره نیز باید در نظر گسترش وام و بخشش نسبت به کسب و کار است که آسیب دیده و شکسته و/یا کالاهای خود را به سرقت رفته و به عنوان یک نتیجه از ناآرامی های اخیر.

غارت و شورش-هزینه های مربوط به جبران شود می تواند تحت PPP برنامه ارائه شده guardrails در محل برای اطمینان حاصل شود که مالیات دهندگان دلار نیست ازدحام بیمه خصوصی دلار است.

قانونگذاران باید قرض دادن یک دست به مبارزه کسب و کار بدون بالونی بودجه.

راس Marchand است معاون رئیس جمهور از سیاست برای مالیات دهندگان حمایت داد. او نوشت: این برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو