Confederate monument در Ole Miss منتقل شود به گورستان

توسط امیلی WAGSTER PETTUSجکسون از دست ندهید. (AP) — Confederate monument شده است که یک نماد تفرقه در دانشگاه م

توسط ATSHNEWS در 29 خرداد 1399

توسط امیلی WAGSTER PETTUS

جکسون از دست ندهید. (AP) — Confederate monument شده است که یک نماد تفرقه در دانشگاه می سی سی پی منتقل خواهد شد از یک نقطه برجسته در دانشگاه آکسفورد به منزوی جنگ داخلی گورستان.

دولت کالج مدیره روز پنج شنبه به تصویب یک طرح به حرکت بنای اما نمی گویند که آن را ممکن است رخ دهد.

این تصمیم اتفاق افتاده در میان گسترده بحث بیش از مؤتلفه نمادها به مردم در سراسر ایالات متحده و در کشورهای دیگر در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

دانشگاه می سی سی پی تاسیس شد و در سال 1848 و سنگ مرمر مجسمه ستایش مؤتلفه سرباز قرار داده شد تا در سال 1906. این یکی از بسیاری از مؤتلفه بناهای ساخته شده در سراسر جنوب بیش از یک قرن پیش.

منتقدان می گویند صفحه نمایش خود را در نزدیکی دانشگاه اصلی ساختمان اداری می فرستد یک سیگنال که اوله خانم ستایش کنفدراسیون و glosses بیش جنوب تاریخچه برده داری.

"ما نباید اجرا از ما گذشته. ... اما ما نباید آن را جلال," جاشوا Mannery همراه بدن دانش آموز جمهور گفت: پنج شنبه.

Mannery با حضور در کالج جلسه هیئت مدیره با یک گروه متنوع از 15 دیگر Ole Miss دانش آموزانی که تحت فشار بوده اند مقامات به حرکت بنای تاریخی است. Mannery که آفریقایی آمریکایی گفت: اساسنامه سفید نشان دهنده برتری.

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اعضای هیئت مدیره ملاقات توسط کنفرانس به عنوان یک چند نفر گوش در اتاق که در آن هیئت مدیره معمولا ملاقات. رای گیری اتفاق افتاد به سرعت و بدون بحث در این جلسه بی سر و صدا, اوج یک بحث است که نوتبوک برای سال.

هزینه برآورد شده از حرکت است که 1.2 میلیون دلار خواهد بود که با پرداخت کمک های مالی خصوصی و نه عمومی, پول, هیئت مدیره گفت.

Mannery گفت: دانش آموزان همکار خود را جمع خارج پس از رای دادن: "ما آن را انجام داد!"

به عنوان آنها جشن گرفته می شود, زنی که در جلسه حضور داشتند به مخالفت با حرکت اساسنامه آمد بیرون و صدای خود را مطرح در دانش آموزان است.

"چرا خانواده می خواهید به تغییر همه چیز را در مورد آن مدرسه ؟ ... خانواده هستند که حتی نمی باید پول گفت:" لیزا لنگلی از Vicksburg, که بعدها مشخص خودش را به عنوان بخشی از یک گروه را به نام اوله خانم بزرگ دوباره.

دانش آموزان را با لبخند تکان داد در لنگلی و چپ.

مجسمه بود جمع آوری نقطه در سال 1962 برای افرادی که rioted به مخالفت دادگاه دستور ادغام این دانشگاه است.

Pro-Confederate گروه از خارج از دانشگاه بسیج در بنای تاریخی در فوریه 2019 باعث Ole Miss بازیکنان بسکتبال به زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به تجمع. دانشجو رهبران دولت رای دادند و دو هفته بعد به درخواست مدیران به حرکت بنای تاریخی به گورستان که در آن متفق سربازان کشته شده در نبرد شیله به خاک سپرده شد.

در ماه دسامبر می سی سی پی بخش آرشیو و تاریخچه هیئت مدیره تایید شده معماری و مهندسی برنامه ریزی برای حرکت در این بنای تاریخی است. در ماه ژانویه هیئت کالج تاخیر یک رای در این موضوع با اعضای گفت: آنها می خواستند اطلاعات بیشتر.

سابق دانشگاه می سی سی پی, دانشجویی دستگیر شد مارس 30 بعد از او اسپری رنگ "معنوی نسل کشی" و چپ خونین دست چاپ بر روی این بنای تاریخی است. او به اتهام defacing اموال عمومی و بنای تاریخی در حال حاضر تمیز شده است.

می سی سی پی می تواند تغییر کند. پس از دادگاه دستور ادغام برخی از مقامات گفت: مدارس را به حرکت در این جهت با تمام عمدی سرعت — اما پا کشیدن رفت و در سال. قانون گذاران هنوز هم اغلب کشتن طرح با نادیده گرفتن آنها.

دانشگاه می سی سی پی کار می کرد برای بیش از 20 سال فاصله خود را از مؤتلفه تصاویر اغلب در میان مقاومت از سنت محدود اهدا کنندگان و فارغ التحصیلان. نام مستعار برای تیم های ورزشی باقی مانده شورشیان اما دانشگاه بازنشسته آن سرهنگ Reb طلسم در سال 2003 در میان انتقاد که ریشو قدیمی شبیه یک صاحب مزرعه. در سال 1997 مدیران ممنوع چوب در استادیوم فوتبال که تا حد زیادی متوقف شد و مردم از تکان دادن مؤتلفه نبرد پرچم. راهپیمایی گروه دیگر نقش "دیکسی."

چرا که یک دانشجو به رهبری تلاش این دانشگاه در سال 2015 متوقف پرواز می سی سی پی, پرچم, آخرین پرچم دولت در ایالات متحده به برجسته از ویژگی های مؤتلفه نبرد آرم.

پس از سال 2016 در دانشگاه ها و نصب پلاک به ارائه بافت تاریخی در مورد Confederate monument و در مورد بردگان ساخته شده است که برخی از ساختمان های دانشگاه قبل از جنگ داخلی. یک پلاک نصب شده در پایه مؤتلفه مجسمه می گوید: از جمله بناهای ساخته شده در سراسر جنوب در دهه های پس از جنگ داخلی در یک زمان است که پیری مؤتلفه جانبازان در حال مرگ بودند.

"این آثار که اغلب مورد استفاده برای ترویج یک ایدئولوژی شناخته شده به عنوان" از دست علت است که ادعا کرد که کنفدراسیون تاسیس شده بود به دفاع از دولت حقوق و برده داری بود و نه علت اصلی جنگ داخلی" پلاک می گوید. "... اگر چه این اثر تاریخی ایجاد شده بود به افتخار قربانی مؤتلفه سربازان باید آن را نیز به ما یادآوری می کنند که شکست کنفدراسیون در واقع به معنای آزادی برای میلیون ها نفر از مردم است."

___

دنبال امیلی Wagster Pettus در Twittter در http://twitter.com/EWagsterPettus.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب