رهبران جامعه در فشار برای صرفه جویی در لوول ریسندگی

لوول — در حال حاضر از آن زمان به تمرکز بر روی ریسندگی.

رهبران محلی مشتاق به نگه داشتن در شهرستان Red Sox وابسته minor league baseball team در LeLacheur پارک در حال تجدید تلاش های خود را.

“تا چند روز گذشته لیگ اصلی بیس بال متمرکز شده واقعا منحصرا در لیگ اصلی بیس بال در ballparks” گفت: وکیل محلی مایکل گالاگر.

با 60-بازی MLB فصل تنظیم و ریسندگی 2020 فصل لغو مروج لوول تیم امید برای تضمین آینده آن است که تهدید توسط یک برنامه ریزی جزئی لیگ تحکیم.

این شامل آشنائی با یک قرارداد برای ساخت بهتر clubhouse در پارک, نامه کمپین محلی اتاق بازرگانی و لایحه جدید پیشنهادی توسط کنگره ایالات متحده لری Trahan.

جان district hall است که از بنیانگذاران تثلیث اورژانس و یکی از ساکنان منطقه هل دادن برای این تیم مداوم وابستگی با Red Sox. او گفت: حامیان در حال بررسی گزینه ها — از جمله تیم های ایالتی و منطقه ای بودجه — پیشنهاد بهبود به محل باشگاه وانجمن در LeLacheur پارک. اگر Red Sox توافق می کنید برای نگه داشتن این تیم وابستگی آنها می توانید با قرار دادن این برنامه در محل.

“ما متعهد به ساخت آن را عملی تر و امکانات برای بازیکنان,” او گفت:.

در همین حال اتاق تجارت و سازمان های مشابه در حال تهیه پیش نویس و ارسال نامه به Red Sox رهبری شفاعت تیم مورد.

“دلیل بسیار روشن است” گفت: استفانی کرونین. او مدیر اجرایی میدلسکس 3 ائتلاف که در حدود 120 عضو دارد.

این تیم یک قرعه کشی برای افرادی که به دنبال کار و زندگی در منطقه, او گفت:. Cronin گفت: در روز پنج شنبه میدلسکس 3 ائتلاف در روند تهیه پیش نویس یک نامه.

بنابراین Nashoba دره اتاق بازرگانی که بیش از 500 عضو دارد. هر سال به اتاق می رود به یک ریسندگی بازی به عنوان یک رویداد کار چیزی است که نمی توان با این فصل را لغو و گفت: ملیسا Fetterhoff جمهور و مدیر عامل شرکت.

“ما غمگین,” او گفت:. “هر سال ما یک رویداد برنامه ریزی شده که در آن ما یک گروه از مردم و ما بروید.”

مدیر اجرایی لوول طرح آلیسون Lamey و رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر لوول اتاق بازرگانی دانیل مک فادن گفت: آنها هر دو ارسال نامه به عنوان به خوبی.

“ریسندگی بیس بال من فکر می کنم فقط فوق العاده قابل توجه قطعه لوول اقتصاد” Lamey گفت.

محلی تلاش های مردمی نیز شامل شهرستان مدیر آیلین _tenor; سابق شهرستان مدیر برایان مارتین; Mark کوکران, Jeanne d’arc اتحادیه های اعتباری مدیر عامل; دولت سابق بهداشت ، استیون Panagiotakos و یکی از دستیاران سابق, D. J. کورکوران که در حال حاضر شاغل در UMass Lowell.

در اواخر ماه مه Trahan معرفی یک لایحه به کنگره که او گفت که کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک مانند جزئی از تیم های لیگ. کسب و کار با کمتر از 35 میلیون دلار در درآمد آن نیز باید پرداخت دولتی امکانات ورزشی, موزه ها و یا جامعه تئاتر خواهد بود واجد شرایط برای وام های فدرال.

او گفت: این قانون کمک خواهد کرد که تیم مانند ریسندگی با وام و پرداخت اجاره و سایر هزینه های عملیاتی.

“ما قادر به دریافت 50 شرکت حامیان مالی از سمت راست دروازه,” او گفت:.

Trahan قبلا تاسیس دو حزبی نجات Minor League Baseball نیروی کار.

او گفت که او شده است در ارتباط با Red Sox رهبری است اما نه ملاقات با صاحبان در فرد است. او گفت که او امیدوار است به زودی.

“ما در حال اقامت در تماس با Red Sox,” او گفت:.

لیگ اصلی بیس بال و Red Sox نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

ریسندگی’ صاحب دیو هلر شده است نگه داشتن مشخصات پایین چند هفته گذشته. اما در پاسخ به این تلاش او گفت خورشید در چند متن پیام: “جامعه لوول شده است فوق العاده حمایتی از ریسندگی و ما رهبران جامعه شده اند بسیار مفید است.

“این ریسندگی هستند و نه فقط بخشی از لوول ما بخشی از جامعه DNA” هلر اضافه شده است.

پرسید: اگر فکر تلاش خواهد بود در نهایت موفق او گفت: “برای از دست دادن Red Sox-وابسته minor league baseball و جایگزین کردن آن با یک تابستان دانشگاهی لیگ می تواند ویرانگر باشد.”

گالاگر با تاکید بر محلی برای حمایت از این تیم و همکاری مقامات محلی و فدرال و هیئت دولت در نشان دادن این تعهد است.

شهردار John Leahy گفت: ریسندگی مهم در رشد Red Sox حق رای دادن را پایه فن.

“این افراد را تشویق می کند که تماشای بیس بال است که می تواند به بازی های لیگ,” او گفت:.

بسیاری از رهبران محلی توصیف لغو 2020 فصل با توجه به COVID-19 به عنوان یک ناامیدی هر چند آنها متفاوت در مورد آنچه به این معنی ممکن است برای دراز مدت است.

“این نوع از برطرف MLB به می گویند که آنها نمی باید آن را در سال گذشته ممکن است آن را در این سال” لیهی گفت.

District hall ستایش دولت را آهسته بازگشایی و احساس نجومی لغو خواهد تاثیر کمی در این تیم در آینده.

“قطعا آن را ناامید کننده است, آنها لغو, فصل, اما من فکر نمی کنم آن را به تاثیر آن در همه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themeshurdacıMobil Ödeme bozdurma