آمدن به یک صفحه نمایش در نزدیکی شما به زودی: انفجار ایران gunboats در سفارشات از مغلوب ساختن پیشی جستن

زسان | No comments

کسانی swift Iranian gunboats اذیت و آزار کشتی های جنگی ایالات متحده در خلیج فارس ممکن است اما آنها عاقلانه نیست.

هر روز در حال حاضر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به انفجار آنها را از آب خارج کرد. هنگامی که او می کند او باید مطمئن شوید که اقدام به پخش زنده.

اگر چنین است او را تشویق می کردند توسط میلیون ها نفر از حوصله آمریکایی که هیچ چیز دیگری ارزش تماشای تلویزیون و نمی خواهد تا NFL شروع می شود بازی فوتبال دوباره.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر با توجه به منظور از بین بردن هر ایرانی مبم که آزار ایالات متحده کشتی, و شما فقط می دانم که نیروی دریایی آماده است تا به پیروی.

البته تهمت منتقدان می گویند که چنین اقدامی می تواند یک حواس پرتی. نانسی پلوسی و جان کری که برای دفاع از ایرانیان. اگر تهمت است و آنها در برابر آن حتی اگر آن را به معنی جانبداری با تروریست ها است.

شاید این امر می تواند حواس پرتی, اما آن خواهد بود خوش آمدید یکی. آن را قطعا بهبود بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث حضور در جلسات قبل خصمانه کاخ سفید به خبرنگاران گفت. منظورم اینه که چه مدت می تواند شما را در صحبت کردن در مورد هواکش?

چقدر جالب تر از آن خواهد بود و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد ویدئوها از USS Paul Hamilton و یک ناوشکن باد کسانی که gunboats به فراموشی.

اگر سوژه متحرک از روبرو از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات مطبوعاتی بود به اندازه کافی بد تهمت بود بیشتر پرتاب کردن تعادل توسط براد پیت ظاهر به عنوان دکتر Anthony Fauci در یک شنبه شب زنده skit یک هفته پیش.

پیت ظاهر نقش برآب همه از مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است که پاره پاره ستاره سینما را بازی او را در فیلم های هالیوود را در مورد او. به جای پیت مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ با imitator, Alec Baldwin. بالدوین. عادلانه چگونه است ؟

کاخ سفید در مصاحبه با خبرنگاران مانند ستاره های فیلم آنقدر در مخزن به دموکرات ها است که آنها را وحشی هر دو فیلم و پیت اگر او جرأت نقش.

به طور جدی در نگاه گذشته 11 از این مزاحم کمی سه مرد gunboats ایرانی پاسداران انقلاب اسلامی به تازگی انجام شده “خطرناک و آزار رویکرد” به آمریکا کشتی که در حال گشت زنی در بین المللی خلیج فارس خواهد شد.

با وجود هشدارهای متعدد قایق در ادامه به ازدحام آمریکا کشتی ها برای حداقل یک ساعت با ایران ملوانان اقدام به عنوان اگر آنها در شکستن بهار.

قایق, که به نمایش دریا خیس ایرانیان برگزاری به مسلسل در تندرست عرشه بارها و بارها عبور کمان و sterns آمریکا کشتی. که خواهد بود به جلو و عقب کشتی به شما landlubbers.

هر نتیجه آن طراوت که رئيس جمهور وعده عمل و مقابله با gunboats راه او با اواخر ژنرال قاسم سلیمانی فرمانده ایرانی سپاه قدس تروریست ها مسئول مرگ بسیاری از سربازان آمریکایی. مغلوب ساختن پیشی جستن او را کشته.

کنتراست تهمت اقدامات و پاسخ قوی از وزیر امور خارجه مایک Pompeo که رئیس جمهور باراک اوباما و وزیر خارجه جان کری در سال 2016. این زمانی بود که ایرانیان دستگیر و سوار بدون هر گونه مقاومت دو نیروهای مسلح ایالات متحده قایق های گشتی که گفته میشود عبور به آبهای ایران در خلیج فارس.

ایرانیان برگزار شد 10 متحده ملوانان در زور اسلحه پس از گرفتن سلاح های خود را. آنها چشم بسته آنها را مجبور به زانو های خود را با دست خود پشت سر خود را. آنها بازجویی آنها. آنها زده پرچم آمریکا و جایگزین آن با پرچم ایران.

آنها videoed آن را تمام و تحقیر آمریکا با نشان دادن تصویری به جهان است.

اوباما و جو بایدن و کری به عنوان حادثه بنابراین نه به مانع اجرای این ایران است که به تازگی امضا شده است. کری تشکر فراوان ایرانیان برای بعد ارائه دستگیر ملوانان با پتو و مواد غذایی است.

او همچنین با تمجید از ایرانیان برای آزاد کردن ملوانان روز بعد ترک کردن که آنها تنها پس از خدمه کاپیتان سرهنگ دیوید Nartker عذرخواهی کرده در تلویزیون ایران مشاهده شده در سراسر جهان است.

Nartker گفت: “این یک اشتباه بود. تقصیر ما و ما عذر خواهی برای ما اشتباه است.” عذرخواهی تضمین که تحقیر آمریکا کامل شد.

در عین حال جان کری آن را به نام یک پیروزی دیپلماتیک است که نگهداری ایالات متحده “امن و قوی است.”

بعد رتبه بندی مامور نظارت بر عملیات Cmdr. اریک Rasch شد بی سر و صدا رها وظیفه. و سرهنگ Nartkar برنده یک درخواست تجدید نظر است که باید با لگد او را از نیروی دریایی او را فرمان وضعیت کاهش می یابد.

برخی از پیروزی. مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد و این قایق را از آب خارج کرد. رفتن به نیروی دریایی است.

نظرات ایمیل به: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>