تصور کنید که شما در حال قدیمی ترین کودک در یک نسبتا بزرگ خانواده می گویند چهار یا پنج خواهر و برادر.

شما همیشه یکی برای تنظیم روند منجر به راه یک فانوس دریایی از غرور و افتخار برای پدر و مادر خود را.

تا زمانی که به تازگی.

شما در زمان های سخت کاهش یافته است. همه چیز که یک بار کامل و بی دردسر کنار جاده افتاده است.

چشم دیگر متمرکز بر شما دیگر انتظار هر حرکت خود را با هیجان های عصبی. در حال حاضر به نظر می رسد تنها کسی است transfixed بر شما است که به سادگی برای دیدن آنچه که کمدی اشتباهات را بعدی.

خواهر و برادر خود را هرگز نادیده گرفته شده اما هرگز تحسین راه شما آنها پیشی گرفتن شما. محبت شما هنگامی که احساس منتقل شده است در جاهای دیگر.

خانمها و آقایان شما در حال بیس بال.

پس احترام به امریکا, تفریح و سرگرمی, بازی بیس بال است که در حال حاضر کون, از جوک ها. فوق کمدی اشتباهات است که مذاکره بین لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان آن است.

توده ها که یک بار به تماشای برای عظمت این نمایش با شکوه از بازی در حال حاضر در ناباوری به عنوان همه چیز را از هم جدا می افتد.

هیچ ورزشی می تواند پیش بینی کرده اند این تاخیر و مشکلات ناشی از شیوع رمان coronavirus. نداشتن فوری طرح احتمالی در جای خود قابل درک است با توجه به عدم اطمینان از COVID-19 بیماری همه گیر.

NHL و NBA تا به حال به توقف فصل خود را. NFL داشتن لوکس بودن ماه دور از بازی می تواند کمی صبر کنید و همه چیز شکل.

لیگ اصلی بیس بال بود در بهار آموزش زمانی که این بیماری همه گیر باعث این کشور برای خاموش شدن صرف هفته دور از لگد زدن به 2020 فصل است. از آن پس هر تلاش برای به دست آوردن چیزهایی که در مسیر بازگشت به بیس بال بوده و ملاقات با مقاومت قوی یا از صاحبان و یا بازیکنان.

لیگ که شروع شده بود رها در محبوبیت در سال های اخیر به دلایل مختلف – سرعت بازی و عدم سراسر کشور قابل تشخیص superstars به نام جفت – نیاز به چیزی بیش از یک لحظه به خود را در کانون توجه است. یک بازخرید لحظه به ملت هم صرف نظر از اینکه آیا یا نه یک مراقبت در مورد بیس بال قبل از.

احیای.

به عنوان یک فن بیس بال خودم امیدوار بود که تنها داخلی ورزشی رفتن را برگرداند ملت را یک بار rabid love affair با بازی. تنها ورزش در شهر قطعا قرعه کشی در یک کشور desparate برای ورزش و رقابت است.

فراموش نکنید اگر شما عشق به بازی یا نه. چگونه بسیاری از طنزهای reruns می تواند یک انسان را در حالی که به دام افتاده در یک خانه به صورت سه به علاوه ماه ؟ تکرار کلاسیک بازی ها خوب هستند اما بعد از مدتی طرفداران ورزش های طولانی برای, جدید, مسابقات, آنهایی که آنها در حال حاضر نمی دانم نتیجه.

اکنون ماه به همه گیر NBA و NHL برنامه در محل برای بازگشت به قرار دادن تا سست به پایان می رسد از یک فصل و در ادامه با برگشتی. NFL به نظر می رسد آماده به پا زدن کردن آن در فصل پاییز تنها با تعداد انگشت شماری از تغییرات.

مطمئنا لیگ اصلی بیس بال آماده است که منجر به اتهام به عقب بر روی زمینه و تصرف این کشور تخیل به عنوان خوب ،

نوچ.

به جای تنظیم همه چیز در حرکت MLB و بازیکنان آن موفق شده اند به فشار خود نسبت به قلمرو بی ربط با شانس یک فصل اتفاق می افتد به دنبال کمتر و کمتر احتمال دارد که مذاکرات بکشید. هر کس می آید به دنبال حریص از صاحبان به بازیکنان است.

حداقل در بازیکنان در پایان, آن را حس می کند به سعی کنید به عنوان پول زیادی از دور-از-فصل های سنتی. مطمئن شوید که آنها نگاه حریص اما هر کسی در کفش های خود را خواهد همان را انجام دهید. فراموش نکنید “برای عشق بازی استدلال.”

کمیسر راب مانفرد آمده است به دنبال مانند کسی که نمی مانند بازی بیس بال در همه. که ممکن است به اندازه کافی قوی است; او به نظر می رسد به یک hater از ورزش به عنوان او – به احتمال زیاد زیر جهت صاحبان تیم که جلو و رشته های خود را – سعی کنید به رنگ بازیکنان به عنوان آنهایی که نگه داشتن همه چیز.

زمان و دوباره هر طرف گلوله را از طرح های دیگر است. هیچ مفرد تبه کار در اینجا. وجود دارد مقدار زیادی از سرزنش برای رفتن به اطراف.

برای یک ورزش است که نیاز به ویژه آنجا که بیس آن مطمئن شده اشتباه در مسیر دستیابی به آن است.

به جای یک فصل و یک لحظه در آفتاب گیر هستیم با این افکار ممکن است شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آموزش سئو