جمع آوری مالیات خانه در شهروندان آستان: پیشنهاد برای MCC

آقا

این Mysuru شهرستان شرکت (MCC) ممکن است به استفاده از کارکنان خود را به استفاده بهتر در طول این کرونا شیوع و هر دو به نفع شهروندان Mysuru و MCC خود را با انجام یک درایو از جمع آوری مالیات خانه در آستان صاحبان خانه.

این حذف معمول صف در MCC دفاتر در این زمان از تاج ترساندن و همچنین کمک می کند تا شهروندان که در حال قفل شده است و در خانه های خود. در حال حاضر معادل سال گذشته مالیات ممکن است جمع آوری شده و هر گونه تفاوت با تغییر در قوانین ممکن است جمع آوری شده در دوره به دلیل. این تنظیم را نیز افزایش درآمد MCC و تسهیل ادامه روال کار می کند بدون هیچ زحمتی.

این روش ممکن است کار می کرد مانند پذیرش تنها چک به عنوان نحوه پرداخت به عنوان تقریبا همه شهروندان در حال حاضر همواره باید حساب های بانکی حصول اطمینان از مجموع بهداشت در هر دو به پایان می رسد. این MCC کارکنان می تواند رها کردن در نرم افزار فرم مالیات خانه و در هر خانه به صاحبان یک روز کامل پر از اشکال و سپس مجموعه ای از یک تاریخ به عقب می آیند و جمع آوری شده در فرم و چک برای مربوطه مقدار مالیات.

کارکنان پس از آن می توانید به دریافت تصدیق پرداخت در نقطه. آنها می توانند با پوشیدن ماسک و همچنین درخواست فردی صاحبان خود را برای پوشش دهان و بینی و بخواهید آنها را به بیرون آمدن به دروازه های خود را و در حال حاضر پر شده در فرم و چک.

زودتر اقدام بهتر از آن است که برای MCC و شهروندان به طور یکسان. امیدوارم که MCC نظر این پیشنهاد و اعمال پس از آن را در اولین.

– V. Mahesha, Chamarajapuram, 10.4.2020

شما همچنین می توانید پست الکترونیکی خود را برای ما نظرات و داستان به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im