CNIB می گوید: شورای شهر نیازی به فشار بیشتر برای مشاوره در برانت/CNIB پروژه

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

اما هاوکینز استدلال کرد که این رویداد بیشتر از اعلام آشکار نیست که Brandt خواهد خود ساختمان و نمی واجد شرایط به عنوان مناسب مشاوره عمومی.

Beaudry برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد تقریبا در چهارشنبه جلسه شورای شهر آغاز شد که در 1:30 p. m. و نمی شد به پایان رسید که از فشار زمان. در نوشته ارسال مقاله ارائه شده به شورا در پیشبرد او گفت: CNIB در نظر دارد برای برقراری ارتباط “غالبا و به طور موثر” با مردم تا حدودی از طریق یک وب سایت است که اغلب به روز شده و شامل یک وضعیت پروژه گزارش سابقه شش سال پروژه و دلایل خود را برای انجام آن است.

“همانطور که می دانید این استان کمیسیون کارگردانی کرده است ما را به نگه داشتن دو مکان مشاوره — و ما انجام خواهد داد که ساختمان در یکی از ما برگزار شد در ماه اوت سال 2016” تسلیم همچنان ادامه دارد.

روز چهارشنبه جلسه موکول 7 p. m. شورا خواهد reconvene در هفته بعد به بحث در مورد دستور کار برجسته از جمله حرکت برای اطلاعات بیشتر مشاوره عمومی در برانت/CNIB پروژه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>