CNC جشن Edmyar-1 Kodava روز سال نو توسط شخم مزارع برنج

مدیکری: Codava شورای ملی (CNC) است که مشتاق برای Codavaland جغرافیایی-سیاسی استقلال و ST برچسب برای Kodava قبیله گرایی جشن آن 26 سالانه Codava (Kodava) روز سال نو Edmyar-1 به عنوان در هر Kodava قبیله ای سالنامه توسط تشریفاتی شخم در اراضی شاليزاری.

CNC جمهور N. U. Nachappa نماز به گورو-Karonas در Koopadira قبیله و محترمانه نماز به مادر زمین خورشید ماه قبل از دو گاو به نام Karianna – Kulla, شخم زده و چند دور در تالاب Koopadira قبیله.

به هرالد نشکن اسارت Kodava قبیله ای جهان با مادر خاک به کل جهان CNC مصمم است برای به نمایش گذاشتن و نمایش سن فولکلور فرهنگی صفات و جنس از Kodava قبیله ای اصل و نسب. به عبارت دیگر همه این جشن باستانی غنی تمدن از Kodava رزمی قبیله.

CNC همچنین دعا برای رفاه همه مردم این جهان است که وضعیتی وخیم در زیر همه گیر COVID-19. Koopadira Sabu, Koopadira موهان Muthanna, دگرمن. سرهنگ Parvathi, Kompulira مینای Purandara و Koopadira Pranam شرکت در جشن.

با توجه به کرونا بیماری همه گیر CNC سالانه Edmyar-1 شب نور مشعل (pombolak) در صفوف منظم در Gonikoppal است جشن گرفته بودن امروز. صحبت به مناسبت Nachappa گفت: “همه Codava فولکلور جشن و آیین آینه کشت و معنوی و تعهد و مهارت های شکار و جنگجو هود Codava قبیله ای قوم از زمان بسیار قدیم است که به تصویر می کشد که ما در بالا اصول طبقه و مذهب که هستند زندگی در روستایی تپه های کوهستانی در میان رودخانه ها و rivulets.”

“ما خوشحال هستند که پدر و بنیانگذار قانون اساسی هند, Dr. B. R. Ambedkar تولد همزمان با Codava سال جدید است. ما همیشه سپاسگزار دکتر Ambedkar برای yeomen سهم انطباق فضا برای ابراز نارضایتی از میکرو اقلیت قبایل مانند Codava قبیله” او مشاهده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو