بالا بردن دست خود را اگر شما شده است شخصا قربانی بی امان فشار زندگی به عنوان یک دانشجو. ما شده است وجود دارد بیش از یک زن و شوهر زمان: همه nighters بیست-صفحه مقالات و که یک استاد که فقط نیست. بعد از مدت ها احساسی روز از قراردادن زمانی که مغز شما را می خواهد به انجام هیچ چیز دیگری اما تعطیل کردن یک بی سر و صدا پردیس نشان میدهد منجی خود را. امروز دانشگاه های سراسر کشور کار در جهت بهبود زندگی هر دانش آموز از طریق تاکید بر تمرکز حواس فراگیر و تکنیک های تمدد اعصاب. این مدارس دانش آموزان را تشویق به قرار دادن کتاب برای چند لحظه نگاهی به اطراف دانشگاه و پیدا کردن هماهنگی هر دو خاموش و چهار.

بررسي فايلهاي 10 و صلح آمیز ترین محیط های دانشگاهی است که شما می خواهید به nama-اقامت در مدرسه برای همیشه لطفا برای.

10. دانشگاه Puget صدا

puget sound track field with a rainbow
facebook.com

دانشگاه Puget صدا های عجیب و جالب هنرهای لیبرال دانشگاه teems با زیبایی عقل و مایل آرام outdoorsy سواحل به خنک کردن در یک بار نهایی هفته در ضربات. این تاکوما واشنگتن, مدرسه ترویج دانش آموز, بهداشت و سلامتی با برجسته کردن یک ارتباط عمیق تر با محیط زیست است. با گروه هایی مانند Puget Sound در خارج از منزل در هوای اکتشاف مضمون فضاهای زندگی و زندگی می کنند به خوبی به این دانشگاه ارائه می دهد راه های مختلفی برای در آغوش طبیعت و استراحت در خارج از کلاس درس. “من یک تن از خاطرات حلق آویز کردن در پردیس کافه ها و پیتزا سالن با دوستان بعد از کلاس و زمانی که ما در اجتناب از مشق شب” فارغ التحصیل شان Westbrooke گفت. “این یک محل عالی برای رشد به خودم و بدون تنش فوق العاده عظیم دانشگاه و یا جامعه است.” همچنین اتمام پردیس زرد خانه یک پناهگاه برای فراگیر اتصال و رشد معنوی است که ماموریت در خدمت به ایجاد درک واقعی و تغییر در اطراف یک جامعه متنوع از دانش آموزان است. اضافه کردن به لیست خود را از محل آن در “شهر سرنوشت” پیاده سفر به زرق و برق دار, کوه رینیر و یا اقیانوس آرام و دانشگاه Puget Sound اعتصاب طلا. به تجربه نمایش خیره کننده (و ثابت تند تند واشنگتن باران) که کمک می کند تا دانش آموزان وزش پایین Puget صدا تماس.

9. دانشگاه براون

brown university with field and trees
facebook.com

لقب مبارک “پیچک” دانشگاه براون ارائه می دهد پردیس گسترده ای از طرح های impeccably طراحی شده برای نگه داشتن دانش آموزان خود را خوشحال. قهوه ای را باز درسی اجازه می دهد تا دانش آموزان خود را به فرد دوره خود را از مطالعه بدون irrelevancies از موضوعات اصلی. انعطاف پذیر آموزش و پرورش و دانشکده حمایتی اعطای دانش آموزان بی نظیر آزادی به عنوان مخالف به رشته بوکس به یک برنامه دقیق. دانش آموزان همچنین می توانید بازدم دانستن وجود دارد بالقوه برای زندگی پس از قهوه ای از طریق CareerLAB و BrownConnect. نیمی از قهوه ای, دانشجو, بدن, بدست کارآموزی تابستان و 91 درصد از فارغ التحصیلان نمره یک کار تمام وقت و پس از آن از طریق اتصالات دانش آموختگان و همکار حرفه ای advisement.

از طریق براون BWell خدمات بهداشتی دانش آموزان همچنین دسترسی به بسیاری از آرامش سلامتی و آگاهی در تلاش است که کار برای ایجاد یک درک فضای در و خارج از محوطه دانشگاه. “هر قهوه ای, دانشجو, دسترسی به مشاوره و خدمات روانشناختی (کلاه) اگر نیاز بود و تشویق به صحبت کردن با یک دین در مورد شرایط تخفیف برای دریافت معافیت از مدرسه کار اگر نیاز بود. اساتید فوق العاده شناخت در مورد هر شرایطی که ممکن است در نتیجه شما دیگر مصرف برای هر کار اختصاص,” junior یوسف Vayalumkal گفت. احساس سبک تر با دانشگاه براون آرامش, پروژه که در آن ماساژ-دارای مجوز دانش آموزان فراهم استرس-تسکین و ماساژ به قهوه ای جامعه است.

اگر شما به دنبال آسایش در برخی از دوستان خزدار شرکت در قهوه ای حیوانات کمک درمانی و منتشر استرس در عرض ده دقیقه از وقت با کیفیت با گواهی درمان سگ. باشگاه های دیگر مانند ذهن فعال ترویج مقدار مورد نیاز امداد با فضای امن و بحث در مورد سلامت روان و استرس-توپ صنایع دستی در حالی که lounging در اصلی سبز. امکان استفاده از براون صلح از ذهن مقررات و فراموش نکنید که برای استفاده از آن بی سر و صدا, هوای آزاد, مزایای. بی وقفه قدم زدن Riverwalk پارک یا شاهد براون Waterfire (یک رویداد جادویی نمایش صدها نفر از آتش در سراسر درخشان رودخانه از پراویدنس, رود آیلند) تاکید تاکید کمتر و اجازه قهوه ای را به بقیه انجام.

8. دانشگاه کلگیت

Colgate case library behind trees and fields
wikipedia.com

سر را به تاریخی, Hamilton, New York و تجربه برخی از جدی R&R در وسیع زمینه های زیبا از دانشگاه کلگیت. کلگیت شاو موسسه سلامتی به عنوان اصلی مدرسه محل برای فعالیت های صلح آمیز (و نه فقط در طول پایانی هفته). کلگیت شاو موسسه سلامتی enlists داغ آبگرم در طول روز سرد ماه مجهز به ماسک صورت و نوشیدنی های گرم برای درمان هر دو استرس و آن زمستان سخت بلوز. دانشگاه نیز ارائه می دهد سالم-خوردن کلاس های سلامتی به منظور ارائه لازم است آرامش پس از جلسات مطالعه و یا کسانی که مخوف 9 صبح کلاس. باز کردن از پیچ در حوادث مانند آسمان مجازی زنده تور مجازی از خیره کننده آسمان شب بیش از مرکزی نیویورک از پردیس تونگ تجسم آزمایشگاه و افلاک.

دریافت درگیر در آموزش و پرورش و استراحت در دریاچه یخ رفت طریق Glendening Boathouse یا داوطلب با حیوان خانگی بگیرید و یاد دهید, یک سرویس برنامه ای است که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای قطع ارتباط با حیوانات در Wanderer استراحت و بهار مزرعه مراقبت. “پس از کلگیت تا حدودی جدا از آن می شود واقعا آرام است. واقعا هیچ از آلودگی صوتی است که شما را در پیدا کردن در یک شهر است. نیز وجود دارد بسیاری از واقعا راحت و زیبا و دل انگیز مکان برای مطالعه در محوطه دانشگاه. در حالی که شما در حال خواندن برای کلاس شما می توانید عقب بنشینید و استراحت در یک beanbag و یا شما می توانید نگاه کردن از پنجره های بزرگ ما در کتابخانه و یا مرکز علوم و نگاهی کلگیت مناظر خیره کننده,” junior جان مورگان گفت. “ما همچنین بسیاری از فعالیت های فوق است که مردم می تواند در پیوستن به از بین بردن استرس است که راه. من می دانم که بسیاری از افرادی که رقص و یا هنر به عنوان یک راه برای destress و کلگیت اغلب رویدادهای خاص در آزمون زمان. آنها را در برخی از بز بز برای یوگا و یا آنها را درمان توله سگ و تصویب استرس” ، از طریق دانشجو-اجرای خدمات اجتماعی طرح و ذاتی انگیزه برای کشف و حفاظت از خارج از منزل, کلگیت تنش خارجی صلح از ذهن به عنوان یک دانشگاه گسترده ای اصلی.

7. کالج ایتاکا

Ithaca college fountains and sunset
facebook.com

کالج ایتاکا جذاب هنرهای لیبرال مدرسه واقع در منطقه دریاچه انگشت نیویورک اولویت بهداشت روانی و سلامتی در قلب آن دانشگاه. با بیش از بیست برنامه های خود در مرکز ارتقای سلامت از جمله منابع مانند منابع اتاق نور درمانی یا سلامت دانش آموزان 101 (رایگان مجله جزئیات انواع موضوعات سلامتی برای دانش آموزان) ایتاکا تضمین می کند که همه دانش آموزان باید هر منبع در دسترس برای موفقیت و ماندن هست. “ایتاکا است واقعا عالی سلامت روانی سیستم پشتیبانی—آنها فراتر از داشتن مشاوران آموزش دیده برای جلسات درمان. آنها ارائه اضطراب و ارتباط بین فردی جعبه ابزار کلاس al-anon و تجاوز جنسی بازمانده جلسات گروه مشاوره تغذیه یک گروه درمانی در برخورد با غذا/بدن و مسائل مربوط به بحران ساعت با هیچ وقت مورد نیاز و 24/7 خط تلفن برای هر گونه نگرانی” تاریخ و Becca بلند گفت. “آنها همچنین سعی کنید برای کمک به مطمئن شوید که دانش آموزان باید در رسانه های اجتماعی و آنها میزبان هیئت مدیره شب بازی یکنوع بازی شبیه لوتو فیلم شب باز میکروفون شب و بیشتر. آنها واقعا بزرگ, آمیزش پستانی, مراقبت از دانش آموزان خود را.” یک بار در موسیقی هنرستان هنرهای زیبا دانشگاه و نیز ارائه می دهد یک دوره در بررسی موسیقی به عنوان دارو منحصر به فرد برنامه دانشجویی است که در استخدام موسیقی درمانی برای روشن و تبدیل بيماران سالمند روز. در علاوه بر این به دانشگاهیان ایتاکا تازه هوا, آگاهی از محیط زیست و با شکوه آبشارهای تایید صلح از طریق طبیعت و یک فکر ارتباط با محیط اطراف است. شهر کوچک مهمان نوازی مشخصه سطح جشنواره Cayuga نمایش دریاچه و ایتاکا مشهور دره تمام اضافه کردن به آرامش خلاق پردیس است که رشد در کنار دانش آموزان خود را.

6. Bowdoin, کالج

Bowdoin college with fall leaves
wikipedia.com

حل و فصل در قلب ساحلی, نیوبرانزویک, مین, Bowdoin, کالج, نماد همه که New England منطقه ارائه می دهد: آرام سواحل lighthouses جنگل ها و شهرهای پر جنب و جوش. آکادمیک Bowdoin مرتکب به سلامت روانی خود را از طریق McKeen مرکز مشترک خوب: یک محل که در آن دانش آموزان با هم کار کنند به کانال مشترک جامعه از طریق همدلی دسترسی و اخلاق به صورت روزانه. اما صبر کنید — بیشتر وجود دارد. “Bowdoin کمک می کند تا دانش آموزان, مدیریت استرس از طریق ترویج بسیاری از کلاس های سلامتی مانند هیپ هاپ, یوگا, نخ ریسی و دانشجو به رهبری, مدیتیشن, فراهم می کند و تن از گزینه های غذایی سالم در ما ناهار خوری سالن” فارغ التحصیل Allie ناخالص گفت. “ما باید قوی مرکز مشاوره فراهم می کند که ریکی رایگان درمانگاه ها و سگ به ارمغان می آورد به کتابخانه در طول پایانی هفته است. نزدیک بودن به ساحل و با قوی تفرج باشگاه آن را آسان به دریافت خارج از دانشگاه و لذت بردن از همه که مین را ارائه کرده است!” برای بیشتر محور سفر به سوی آرامش Bowdoin بهداشت و سلامتی برنامه ارائه یک لیست گسترده ای از ذهن, بدن و روح تمرینات به پایبندی به هر دانش آموز درونی نیاز دارد. یوگا و تای چی/چیگونگ, ماساژ درمانی, بازتاب درمانی و دارویی شیوه های نشان دادن فقط نوک کوه یخ است زمانی که می آید به پردیس گسترده سلامتی کارگاه های آموزشی و خلوت. اگر شما به دنبال برای مین رویداد Bowdoin کالج بیش می رسد و هر یک از خود را بدون استرس انتظارات.

5. SUNY Paltz جدید

new paltz with a rainbow over trees
instagram.com

پیدا کردن کسانی که گل رز رنگی, عینک, مضراب زدن گیتار خود را در چهار و برروی در بدنام هیپی SUNY Paltz جدید. واقع در New Paltz, New York در امتداد دره هادسون این مدرسه دولتی شامل یک artsy فضای پر از vibes خوب. Paltz جدید caters نسبت به دانش آموزان خود را با شهر کوچک تجدید نظر در قالب بوتیک منحصر به فرد مانند برروی زغال اخته خانه به همه چیز کراوات رنگ (حتی band-ایدز) و یا Maglyn رویای یک دست ساخته شده به قفسه سینه گنج از شیشه چیز قشنگ و کم knacks طلا و جواهر و لوازم جانبی. سپس چشم ببینید و تعجب در این شهر هفتگی کشاورز بازارهای Mohonk دریاچه و حفظ Minnewaska امور خارجه پارک و خیابان آب بازار است. “New Paltz محل ایده آل برای رفتن به زمانی که شما می خواهید برای ارتباط مجدد با محیط اطراف خود و احساس در صلح است. تاپیک زیبا, ديد کوه و ناز کوچه با مغازه های عتیقه فروشی و مواد غذایی بزرگ است که باعث می شود شما احساس می کنید در خانه” ارشد Giovanna Cocuzza گفت. اگر شما نیاز به یک زن و شوهر روز به خودتان اتمام کوه خیره کننده خانه یک زمان-travelly ویکتوریا قلعه/هتل فقط بیست دقیقه به دور از پردیس برای دسترسی به تعدادی از مسیرهای پیاده روی Catskill انداز اسب سواری و بیشتر. برای برخی از دانشگاهی پیچ در پیچ به پایین سر را به. Sojourner Truth کتابخانه برای استرس منفجر یاخوردکننده را شکستن از جمله جالب صبحانه خفیف یوگا و بهترین از همه: سگ درمانی. سگ + شیرینی = بی نظیر استرس های معمول.

4. ویتمن کالج

Whitman college field with a bench and trees
commons.wikimedia.org

دو عبارت از ویتمن Walla Walla, Washington تنظیم لغو کردن هر گونه نشانه از استرس و نگرانی و این فقط ساده ریاضی درست است ؟ اگر یک کالج است هر دو 1:1 دانشجو-به-درخت و نسبت 9:1 دانشجو-معلم نسبت می دانید که این کالج هنرهای لیبرال مکان های دانش آموزان خود را در آن بسیار بالا است. علمی مربیگری جلسات در راستای یک دانش آموز خود اهداف شخصی در یک, عمده, تست اضطراب کارگاه ها و ضد تعویق مهارت تمام ویتمن تخصص تضمین شده به سهولت ذهن Whitties.

نگه داشتن اولویت های دانش آموزان در ذهن ویتمن نیز ارائه می دهد هفتگی قطع استراحتی در Prentiss معنویت اتاق در محوطه دانشگاه به برجسته مزایای گروه مدیتیشن بر سلامت روان. “از مراقبه هدایت مطالعه می شکند به داستان زمان با توله سگ, دانش آموزان در ویتمن باید تعداد زیادی از گزینه ها برای شارژ خود گفت:” اندرو جانسون مدیر دانشیار اقامت زندگی و مسکن در ویتمن ، “Llamas و اسبان در بازدید از دانشگاه باید هر دو بزرگ شده است بازدید و با دانش آموزان به طور منظم می تواند در بر داشت انجام Zumba خارج از سرگرم کننده موسیقی رقص. اگر آنها نیاز به چیزی ساکت تر آنها می تواند توسط پردیس به یک گلدان شاداب را به اقامت خود را به سالن اتاق و یا صرف برخی از زمان خواندن در کالج آلی باغ.” ویتمن نیز پرورش نظیر شنوندگان گروه که در آن دانش آموزان دریچه و به دنبال راهنمایی از آموزش دانش آموزان به منظور ایجاد تعادل میان خواسته های زندگی دانشگاهی.

اگر صحبت کردن با دوستان کمک می کند تا شما باد کردن شما ممکن است بخواهید سعی کنید آن را در حالی که آواز خواندن و رقص در لباس خواب خود را. تاریخ Jammin’ در Jammies باشگاه و سنگ را در راحتی از طریق شب با دیگران آماده به کارائوکه یک روز پر استرس دور. در خارج از محوطه دانشگاه ویتمن نهفته در کوهپایه های واشنگتن کوه های آبی و ذخایر مقدار زیادی از فضای برای خود برنامه کاوش مار رودخانه و Palouse می افتد و یا شرکت در پیاز شیرین میل لنگ سنگ نوردی رقابت است. و برای همه شما 21+ صلح جویان, Walla Walla نشان میدهد مقصد باید برای مناظر زیبا و دوستداران شراب به طور یکسان (شراب است که معادل آن به آرامش مطلق بدیهی است). این که آیا شما در پیدا کردن آرامش از طریق روز را صرف در میان طبیعت و یا اگر همه شما طلب استوار در معطل ماندن با یک کتاب در حالی که خورشید می درخشد در انکنی زمینه ویتمن را فراهم می کند نفس عمیق به دومین قدرت.

3. BYU-هاوایی

byu hawaii temple and foundation
wikipedia.com

با دانش آموزان بیش از هفتاد کشور BYU هاوایی نشان دهنده پردیس غنی با درک فرهنگی. علاوه بر آن نشسته فقط قدم دور از Instagram-شایسته Laie جامعه از کوه های مه دره و سواحل اقیانوس آرام سواحل است. “این نوع از سخت به توضیح است برخی از هاله است که فقط صلح آمیز است. هر کس پس از باز کردن و استقبال شما می تواند احساس آن را نه فقط از مدرسه اما از مناطق اطراف آن. با بسیاری از مردم از مکان های بسیاری از همه این است که فقط پس از پذیرش و محبت” دانشجوی سال دوم ویکتوریا فاکس-Roper گفت. همراه با پیوستن به یک دانشگاهی و اجتماعی افتخار, کد, کسب اطلاعات بیشتر در مورد BYU-هاوایی فرهنگی ایجاد صلح عمده. این درسی پایگاه های کلاس در اطراف نظریه هماهنگی متقابل روابط فرهنگی و معنوی در نظریه های بین المللی برای آشتی. خاموش کردن مغز خود را به صورت کمی و با تكيه بر یکی از دوازده پردیس-مجاور سواحل و یا سر را به Laie هاوایی معبد برای پناه از شکست سطح امتحان. “BYU-هاوایی است و نه فقط یک مدرسه آن است. شما در خانه احساس راحتی کنید. و زمانی که شما صفحه اصلی که احساس را از هر استرس و نگرانی شما ساخته شده است تا در طول روز فقط دور شوی,” روباه-Roper گفت. خود را به دست کشیدن روبی دمپایی هم به دلیل وجود دارد هیچ جایی مانند BYU-هاوایی.

2. Bennington, کالج

Bennington students on a field by the Robert frost stone house
facebook.com

دنج کلبه احساس, طلسم اتصال ورمونت مناظر و یک مرکز تناسب اندام واقع در یک انبار همه گرد هم می آیند برای نهایی بسیار راحت و تجربه دانش آموز در Bennington, کالج. سرمایه گذاری در یک رویکرد شخصی تر Bennington ارائه می دهد دانش آموزان خود دعوت فضاهای زندگی بیش از خوابگاه در خانه های آراسته با شومینه های قدیمی از مد افتاده پیانو و باور نکردنی, ديد کوه. صحبت از مناظر خیره کننده, Bennington واقع شده است در دسترس از چندین نخست اسکی نقاط (و یا سرد در هوای گرم داخل کابین نقطه اگر شما مانند من هستید) مانند چشم انداز کوه یا کوه برف. Bennington در دانشگاه مناظر ورمونت سبز کوه نیست بیش از حد نخ نما ، “در زمانی که من احساس بیشتر تاکید من نشسته بود در آنچه که ما به نام “پایان جهان’ مسالمت آمیز نقطه که در آن شما می توانید نگاه کردن در برکشایر کوه های” اخیر فارغ التحصیل ارین Keating گفت. “در اولین شب در پردیس من به یاد داشته باشید تماشای یک ستاره عکسبرداری زمین در یکی از قله. آن جادویی ترین چیزی که من تا کنون دیده اند. روستایی ورمونت پردیس اجازه می دهد تا شما را به دیدن ستاره ها هر شب. در آسمان شب با ماه جدید می تواند حتی دیدن کهکشان راه شیری است.” برای استرس کمتر دانشگاهی, advisement, Bennington, معاملات هسته ای مورد نیاز برای “طرح”; دانش آموزان انتخاب کلاس خود را بر اساس علاقهو سپس اقدام به محدود کردن عمده با کمک یک برنامه ریزی کمیته. این جایگزین های هسته مانند ریاضی 101 برای کاوش کلاس مانند نوستالژی یا History of Rock n Roll, در حالی که همچنین در حال آماده شدن برای پست-گرادیان یک میدان-کار مدت که اجرا شش هفته از دست در کار تجربه. از طریق دانش آموز محور دوره های آموزشی و 9:1 نسبت دانشجو به هیئت علمی, Bennington, دانش آموزان بقیه آسان دانستن است که کمک همیشه در دسترس است و آنها دارای یک تجربه منحصر به فرد خود را دارند. یک بار در خانه به شاعر رابرت فراست جاده کمتر سفر و اجازه می دهد خود را بسیار مورد نیاز زمان آرام از ایالتهای راه است.

1. پپرداین دانشگاه

ocean and palm tree view at Pepperdine
commons.wikimedia.org

به قول مایلی سایرس, “آسمان آبی تر در مالیبو.” در پپرداین دانشگاه, آسمان آبی بی پایان سواحل و ذاتی حس معنویت تحقق آن دانشجو بدن. یک مسیحی, کالج, کالج پیش بینی خود را به عنوان یک خانه برای همه پس زمینه از طریق ایمان و احترام در جامعه است که ثابت می کند هیچ چیز کمتر از تحول است.”کلیسای ما است جای من احتمالا چند بار در هفته فقط بعد از شام. من نشستن در داخل و یا حتی در پشت آن در شب و دیدن تمام شهرستان, چراغ,” دانشجو Breana فلاهرتی گفت. “[وجود] من فقط نفس بکشم و به خودم اجازه می دهد برای استراحت. آن را بسیار صلح آمیز و آرام آن را برای مطمئن شوید که محل های مورد علاقه من در دانشگاه.”علاوه بر این پپرداین ثابت می کند یک فضای امن به عنوان یک خشک پردیس; مواد مخدر و الکل-محیط زیست رایگان است که به دنبال حفظ سلامت و رفاه دانش آموزان خود را. با یک کالس در گشت و گذار و فقدان یک حزب-مدرسه فوتبال تیم شما را پیدا خواهد کرد bro-سطح tailgates یا سیاه و سفید کردن شب در پپرداین اما به جای یک آرامش دلپذیر جو است. سپس درگیر شدن در دانشگاه موج سرویس کمپین یک جامعه خدمات ماموریت اختصاص داده شده به آموزش و بهبود رفاه دیگران.گزارش این آگهی

فرصت ها مانند پروژه خدمت به جلو گام بعد و پپرداین سبز تیم همه نشان دهنده مبتنی بر دانش آموز, داوطلب, تلاش catered نسبت به بازگرداندن محیط زیست و اطراف مالیبو جامعه است. برای برخی از laidback, West Coast vibes پپرداین را تفریح در فضای باز برنامه طرح مضمون adventures برای کاوش در کالیفرنیا زیبایی های طبیعی. گشت و گذار در اقیانوس آرام, پیاده روی را از طریق دره ها و کمپینگ در پارک ملی خراش سطح از آنچه پپرداین آموزان تجربه از طریق پردیس سلامتی فعالیت است. دو منحصر به فرد پپرداین صلح آمیز گشت و گذار شامل خدا در بیابان یک دوسالانه عقب نشینی معنوی به مکان هایی مانند اوهای دره یا ماموت لیکس و گشت و گذار کارو یک هفته تمرکز حواس رویداد پر از رایگان surfboards, paddleboards یا آتش. این که آیا شما ترجیح می دهند خیال پرستی یا حمام آفتاب گاهی کالی دولت از ذهن نشان می دهد تمام طول می کشد برای حل و فصل کردن تنفس و اجازه دهید نرم نسیم اقیانوس انجام تمام کار.

پس نشانه صلح همیشه در دلپذیر کردن در خوابگاه خود را با برخی از جدی لرز توسط چهار دانشگاه, مجله لوازم جانبی:

1. گربه از کیسه

don't stress meowt t-shirt
اصلا استرس Meowt تی شرت: $24.99

2. خود کتاب درسی و آشکار است که روز ساحل به وجود

ocean sunset on tapestry
اقیانوس, غروب, ملیله: $45.00

3. شراب, Ben & jerry’s و مو-رنگ= تثلیث مقدس

when life gets rough t-shirt with wine, ice-cream, and scissors
هنگامی که زندگی خشن تی شرت: $23.90

4. به نشانه صلح و اشک های دسته کوچک موسیقی جاز با مشکل مواجه شد هرگز

hamster holding up a peace sign sticker
Hamster صلح امضا برچسب: $5.00

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو