یک رقصنده رویای متشکل از بیان خود را از طریق رقص حرفه ای به عنوان یک حرفه ای. هدف از یک رقصنده سادگی شامل رقص برای همیشه و همیشه. ما هرگز می خواهید به خلاص شدن از شر احساس رقص قرار می دهد در قلب ما. به طوری که مدرسه اجازه خواهد داد که شما را به رقص برای همیشه هنگامی که شما رفتن به کالج ؟ از هزینه حضور برای پست-گراد حمایت از, تن از عوامل رفتن به پیدا کردن کامل رقص در مدرسه برای شما. خوشبختانه سانتی متر انجام کار برای شما.

نگه داشتن خواندن برای سانتی متر بالا 10 رقص مدارس به jumpstart حرفه ای خود را.

10.دانشگاه آریزونا

dance
facebook.com

اگر شما در تلاش برای یک جامعه احساس می کنید در حالی که شما در رقص راه خود را به رویاهای خود را پس از اتمام دانشگاه آریزونا. “زمانی که من در چیدن چه مدرسه رفتن برای من واقعا می خواستم بزرگ, کالج تجربه و من نگران بود که در حال رقص عمده من نمی خواهد که در این فرصت” دانشجوی سال دوم کریستن گل گفت. “اما تو از من قادر به رقص باور نکردنی با استادان و دانشجویان یک روز و حضور در یک بازی فوتبال بعدی.” تو از حتی اجازه می دهد تا رقصنده دنبال یک سه گانه پیگیری طراحی اجازه می دهد رقصنده برای قرار دادن مساوی با تاکید بر سه اصلی رقص سبک: مدرن جاز و باله. اگر شما از خارج از کشور دانشگاه آریزونا ارائه می دهد گزینه های تامین مالی. مدرسه ارائه می دهد تحصیلی مبتنی بر شایستگی های تحصیلی, کارشناسی, رقص مبتنی بر شایستگی های تحصیلی و تحصیلات تکمیلی کمک هزینه تحصیلی گزینه های مانند آموزش استادیاری در مقطع, کمک هزینه های تحصیلی و تحصیلات تکمیلی شهریه و کمک هزینه تحصیلی.

در بالای این پست گراد حمایت از U از یک برگ شما را در دست خوب است. “تو از رقص فارغ التحصیلان در همه جا هستند که همیشه شاد و مایل به کمک به تازه فارغ التحصیل دانش آموزان پیدا کردن محل خود را در رقص جامعه” گل گفت. دانشکده بنیادی از حرفه ای رقص مشاغل در تمام سبک ها و همچنین انجام طراحی رقص در سراسر کشور “آنچه که من در مورد این دانشکده است که همه آنها واقعا تشویق رشد شخصی است. آنها وجود دارد برای کمک به رشد شما در هر راه که آنها می توانند, اما آنها همچنین شما واقعا می خواهید به کار بر روی خود را و ببینید چه چیزهای مختلف شما می توانید برای کمک به شما را بهبود بخشد.” تو یک توصیه رقص دانش آموزان برای پیوستن به رقص دسته جمعی در یک سازمان است که باعث ایجاد یک جامعه با کسانی که در رقص برنامه فراهم می کند کمک هزینه تحصیلی در میان رقصندگان و ارائه کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان به دنبال مطالعات انجام شده در تابستان از نظر.

9. Marymount کالج منهتن

dance
facebook.com

آماده سازی رقصندگان’ ذهن و بدن به صورت حرفه ای جهان Marymount کالج منهتن (MMC) اجازه می دهد تا دانش آموزان به مطالعه باله مدرن و جاز. دوره های دیگر شامل موسیقی, رقص, تشریح, تولید و رقص تاریخچه کمک به شکل دادن به یک رقصنده در خارج از استودیو. در چهار سال دانش آموزان می توانند برای استماع MMC رقص, شرکت, تحصیل در خارج از کشور و یا درخواست برای کارآموزی. علاوه بر این سالمندان دریافت کمک در آماده سازی خود را در رزومه جلد نامه ها و headshots برای هر امتحانات ابتدائی حضور آنها در آینده نزدیک است. دانشکده ناشی از حرفه ای در شهر نیویورک رقص جامعه مانند کسانی که خود را ایجاد باله مشغول به کار در ملی رقص کنوانسیون در سخنرانی های متعدد در کنار رقص در دانشگاه و دریافت کمیسیون برای کار خود را. فقط به بررسی Marymount صندلی رقص, کتی Langan و دانشیار Catherina Cabeen.

MMC امکانات شامل تالار بزرگ (که می ایستد به عنوان یکی از شهر نیویورک بزرگترین استودیو رقص و رقص بخش دارای دو سری عملکرد هر ترم در یک فضایی به نام رقصنده در محل کار. آیا می دانید چه چیز دیگری است سرد ؟ MMC رقص برنامه با این نسخهها کار با دولت برای اطمینان از یک برنامه بزرگ برای خود, رقصنده. آنها با هم جمع آوری کمک مالی برای رقص گروه دانشجویی برنامه ها و پروژه ها. آنها تاکید دادن رقصنده بهترین تجربه درون برنامه های خود را. این شامل امکانات و همچنین معاشرت برای رقصندگان. بله Marymount ارائه می دهد پایه های رقص و همچنین پس از گرادیان پشتیبانیاما احساس خود را از جامعه و رفاه رقصندگان واقعا نشان می دهد این نوع از برنامه Marymount نشان دهنده آن رقصندگان.

8. دانشگاه فلوریدای جنوبی

dance
facebook.com

اگر شما می خواهید به تجربه خود را در هر دو رقص و دانشگاهیان دانشگاه فلوریدای جنوبی رقص برنامه واقعا ارائه می دهد بهترین از هر دو جهان. USF تحت تاثیر قرار زمانی که می آید به کارشناسی پژوهش است. ارشد شلبی نمایشگاه گفت: “مدرن برنامه قوی است که در هر یک از اساتید همچنان به انجام تحقیقات و چگونگی خارج از USF و سپس آنها را به عقب است که دانش به اشتراک گذاشتن با دانش آموزان است.” این دانشکده نیز با تمرکز بر عناصر بداهه و همچنین رقص حرکت شناسی ، تجزیه و تحلیل و پژوهش در رقص است. “آنها در حال حاضر به آموزش بیش از فقط تکنیک—آموزش آنها همه چیز را که شامل رقص” منصفانه گفت. “آنها به ما فشار برای کسب اطلاعات بیشتر در آنها به عنوان مهمان دعوت معلمان به آموزش ما است.” USF به طور مداوم با این نسخهها کار بر روی ایجاد یک قوی تر باله برنامه برای آن رقصندگان به عنوان آنها را در آغوش کلاسیک طبیعت باله در اجرای برنامه های خود را.

در شرایط پس از گرادیان پشتیبانی شما را وادار به کشف فرصت های شغلی در رقص که آیا شما در نهایت جسمی رقص, آموزش رقص و یا حتی تحقیق در مورد آن است. “به عنوان یک دانشجوی سال اول شما در مورد شغل شما می توانید پیدا کردن در رقص که کمک می کند تا شما کشف کردن آنچه شما می خواهید به خارج شدن از برنامه” منصفانه گفت. “سپس کلاس ارشد فراهم می کند اطلاعات در مورد چگونه به انجام یک رقص رزومه یک وب سایت و بیشتر.” USF فراهم می کند با تجربه مربیان از ایالات متحده و خارج از کشور که گسترش دانش آموزان’ تکنیک های رقص و رقص. آنها همچنین ارائه نمایشگاه حرفه ای و کارفرما حوادث برای رفتن در مورد یک کار حرفه ای. از یک تحقیق مدرسه و حضور در برنامه های رقص با قوی پس از گرادیان پشتیبانی از بیرون آمدن از USF به عنوان یک رقصنده اجازه می دهد تا شما را به استفاده از این ابزار شما به دست آورده در راه های مختلفی.

7.سرعت دانشگاه

پل زدن شکاف بین حرفه ای و تجاری, رقص, سرعت, دانشگاه ارائه می دهد باله و موسیقی جاز معاصر, هیپ هاپ, ضربه, تئاتر, رقص, هوایی هنر و طراحی رقص. “من فکر می کنم که تطبیق پذیری در برنامه شگفت انگیز است. ما در معرض بسیاری از اجزای رقص صنعت و واقعا ما آماده شده را در هر چالش جدید است که ما ممکن است در حرفه ما” ارشد الهام چانگ گفت. چیزی به یاد داشته باشید? سرعت به تازگی به ثبت این ایده از یک اختیاری ترم در L. A. “من در واقع بخشی از اولین سال است که این کار انجام شد و باید بگویم که زندگی من را تغییر داد و” چانگ گفت. “اساسا کل کلاس حرکت به لا به صورت یک کل ترم که در آن ما با لا بالا طراحان و متخصصان صنعت به طور کلی.” برخی از این حرفه ای از محدوده های شگفت انگیز Mandy Moore, Dom, کلی, تنها, Hamilton, Michael رونی و Kenny Wormald. “ما آموزش دیده در New York Film Academy, لبه و زمین بازی که در آن ما متمرکز بر استماع, کار, کارگردانی, رقص, دوربین, تولید, آموزش مالیات و choreographing برای رقص دوربین” چانگ گفت. چقدر سرد است ؟ اگر هزینه نقش مهمی در تصمیم گیری شما ممکن است اجازه دهید آن را اسلاید برای سرعت. “با توجه به این که پذیرش رقابتی به دلیل اهمیت کوچک کارآمد اندازه کلاس و این واقعیت است که ما در واقع در منهتن, من می خواهم که به می گویند که ما قطعا ما ارزش پول” چانگ گفت. سرعت نیز ارائه می دهد در مقطع کارشناسی شایستگی های تحصیلی مانند ورودی سال اول دانشجویی شایستگی تحصیلی و ورودی انتقال شایستگی تحصیلی. “یکی دیگر واقعا چیز زیادی در سرعت است که جامعه و خانواده است که ما در اینجا” چانگ گفت. “هر کس حق دارد از حمایت و محبت است که آن را ایجاد such a tight-knit خانواده برای همه. من می دانم که من می تواند رسیدن به هر یک از همسالان من و هر یک از اعضای هیات علمی برای واقعا هر چیزی. ما یک خانواده است.” اگر شما در تلاش برای آن که حس خانواده در جامعه رقص و ارتباطات است که می تواند شما را دور, سرعت, همه را دارد.

6. دانشگاه نیویورک: تیش دوم خیابان رقص شرکت

dance
facebook.com

در دانشگاه نیویورک به مدرسه تیش خانه های نوآورانه رقص برنامه. در سیستم دانشگاه شما پیدا تیش خیابان دوم Dance Company. تیش به عنوان یک راه عالی برای راه اندازی یک رقص حرفه ای از آن ارائه می دهد انواع رقص های رشته مانند باله کلاسیک, مدرن, تکنیک ها و جاز. علاوه بر این دانش آموزان می توانند دوره را در شیر, حرکت شناسی, رقص تاریخچه و تغذیه برای رقصندگان. این دانشکده در پشت این کلاس واقعا به عنوان بزرگ مدیران و مربیان است. “در حالی که خدمت به عنوان عضو هیئت علمی و خود من مشاور من دیدم Rashaun Mitchell انجام در جویس تئاتر در مرس کانینگهام فیلم کانینگهام در MoMA PS1, گالری تور خود را مشترک شب طول تولید Tesseract, و, بسیار, بیشتر,” ارشد Oriana Siphanoum گفت. این پشتیبانی از گسترش بیشتر از فقط چهار سال تجربه. “من احساس می کنم مثل من فارغ التحصیل از دانشگاه نیویورک با یک روش کاملا جدید از خانواده افرادی که عشق و حمایت من” Siphanoum گفت. دانش آموزان به مطالعه خود بازاریابی و کسب و کار از رقص حرفه ای و حتی در دنیای واقعی تجربه به عنوان یک رقصنده.

تیش همچنین اجازه می دهد تا شما را به شرکت در شش هفته تابستان برنامه اقامت خود را پس از سال دوماجازه می دهد تا شما را به رقص با یک شرکت جدید در هر هفته. در این برنامه اقامت شما وسیله ای برای دیدار با حرفه ای از 12 شرکت مختلف که در حال حاضر کار در این زمینه است. گذشته از پس گراد پشتیبانی دانشگاه نیویورک نیز فراهم می کند مناسب فضای یادگیری. “ما باید یک کلاس درس است که در خانه های بسیاری از فن آوری و تجهیزات برای رقص ما و فن آوری مبتنی بر دوره های” Siphanoum گفت. یک جایزه ؟ NYU فراهم می کند خود را پیلاتس و درمان فیزیکی ، “ما باور نکردنی فیزیوتراپیست, Andrea Zujko دارای فیزیوتراپی و پیلاتیز جلسات” Siphanoum گفت. این تیش مدرسه می رود بالا و فراتر از آن با آموزش و پرورش و امکانات و به خصوص پس از گرادیان فرصت. اگر شما علاقه که باور نکردنی اقامت فرصت اتمام تیش رقص شرکت در نیویورک.

5. دانشگاه هنر

dance
facebook.com

دانشگاه هنر می رود بازگشت به اصول اولیه از نظر آموزش هم با تاکید بر باله و موسیقی جاز و مدرن آموزش رقص. آنها همچنین ارائه آموزش رقص در هیپ هاپ, مدرن, موسیقی جاز معاصر و برخی از اتصالات. این کلاس های فعال کردن دانش آموزان با آموزش از اعضای هیات علمی و کارکنان. “[آنها] فوق العاده استقبال دلگرم کننده روشنگری و جذاب” ارشد الکسیس کوری گفت. “آنها را تحت فشار قرار دادند من بهتر است و همیشه تایید از رشد من به عنوان یک هنرمند است.” کارکنان فراتر آموزش رقص; آنها ایمان خود را قرار داده در دانش آموزان و هدایت آنها در مسیر زمان از فارغ التحصیلی. “بسیاری از استادان به عنوان پل ها و لینک کلیک کنید برای اقامت شرکت ها و سازمان ها هستند و باز احتمالا نقاط مرجع برای ما” Curiel گفت. پس از گرادیان پشتیبانی شامل کار با حرفه ای مهمان ارومیه از برخی از بهترین مدارس رقص مانند Ailey, تیش و جولیارد به منظور دریافت کیفیت آموزشی.

در بالای شگفت انگیز کارکنان مدرسه نیز دارای فضاهای ایده آل برای رقص. “رقص اتاق زرق و برق دار و جادار” Curiel گفت. در 17 طبقه ترا سالن رقص مدرسه موجب صرفه جویی در فضا در سه طبقه برای رقص اتاق با اندازه های مختلف floored با marley یا چوب. دانشگاه هنر همچنین اجازه می دهد تا رقصندگان به تبدیل شدن به آگاهی از نگرانی های اجتماعی در جامعه. “من واقعا به این روش به سلامتی, فراگیر, سلامت روانی و اجتماعی پیشرفت” Curiel گفت. “ما قادر به گفتگو در مورد نژادی و بی عدالتی & سیستمیک ظلم شناخت ممتاز در مقابل ستم و چگونه ما به عنوان هنرمندان فعال می تواند توان تغییر-سازندگان. من واقعا احساس می کنید که در بیشتر قسمت آن ساخته شده است و در لحظات مانند جهانی همه گیر ما شده است و قادر به ماندن متصل شده و تاثیر هر یک از دیگر به عنوان یک خانواده است.” دانشگاه هنر واقعا به شما می دهد که گرد و متنوع آموزش و پرورش است که همه رقصندگان در تلاش برای.

4. آبرن دانشگاه ریموند جواد کالج

dance
facebook.com

شاخه از Ailey مدرسه در ابتکاری مشارکت دانشگاه فوردهام گسترش به دو دانشگاه. برنامه های رقص در مرکز لینکلن در نیویورک سیتی می دهد رقصندگان از این فرصت برای رشد فوق العاده. “شما می توانید احساس می کنید آقای Ailey و تمام باور نکردنی از رقص آمد که قبل از شما هنگامی که شما راه رفتن به ساختمان” اخیر فارغ التحصیل سامارا استیل گفت. “هر زمان که شما قدم به Ailey مدرسه به شما یادآوری می شود که ماموریت و الهام بخش برای حمل در آن میراث است.” وقتی که می آید به برنامه درسی سبک رقص طیف وسیعی از اصول اولیه مانند باله و رقص مدرن و دوره های دیگر مانند بداهه رقص ترکیب مدرن, همکاری, jazz, hip-hop و غرب آفریقا ، Ailey و فوردهام همچنین اجازه می دهد تا اتاق را برای دیگر عناصر آموزشی است. “من هم احساس می کنید که اهمیت مساوی از دانشگاهیان و رقص باعث می شود تا برنامه مجزا به عنوان به خوبی. ما در چهار سال ما را تحت فشار قرار دادند نه تنها جسمی بلکه روحی” استیل گفت. این اجازه می دهد تا دانش آموزان برای سرمایه گذاری به زمینه های دیگر در حالی که هنوز نگه داشتن رقص به عنوان تمرکز اصلی.

این علمی که می آموزد در Ailey واقعا ایستاده کلمه ” حرفه ای است.’ “معلمان وجود دارد که باید رقصید با AAADT, تیره, رقص, تئاتر, هارلم, شیر شاه, و, بسیار, بیشتر,” فولاد گفت. “بسیاری از آنها هنوز هم فعال در جامعه رقص بنابراین ما نیز از این فرصت برای ایجاد یک شبکه به ما آموزش.” رقص حرفه ای تجربه باعث می شود یک تفاوت زمانی که شما یاد بگیرند از کسانی که به طور فعال در زندگی آینده شغلی شما امیدوارم که یک روز داشته باشد. بیرون آمدن از این برنامه, دانش آموزان, دریافت عملکرد چندگانه فرصت برای زمانی که فارغ التحصیلی می آید همراه است. دانش آموزان در سال گذشته می تواند انجام دهد در مکانهای در بیشتر شهر نیویورک در منطقه و دریافت دو سقوط اجراهای ارشد choreography و دو بهار ارشد کنسرت. دانشکده همچنین راه اندازی بخش حرفه ای و کارگاه های آموزشی نیز که در آن دانش آموزان می توانید در طول سال تحصیلی. در فوردهام شما بیرون آمدن گرد و رقصنده در بالای گرد و دانش آموزترک شما برای باز کردن با انواع پست-گراد گزینه های حرفه ای.

3. نقطه پارک دانشگاه

به عنوان یکی از نوآورانه ترین و خصوصی شهری و رقص موسسات نقطه پارک دانشگاه نیاز به رقص دانش آموزان را به کلاس در تمام رشته ها از رقص ها از جمله باله کلاسیک, مدرن, تکنیک ها و جاز. آنها همچنین ارائه دوره های آموزشی در شیر, حرکت شناسی, رقص تاریخچه و تغذیه برای رقصندگان. از لحاظ فضا, نقطه پارک رتبه بسیار در امکانات—فقط تصور کنید که در یک 16 میلیون دلار عملکرد مرکز. “امکانات به سادگی بهترین,” ارشد ملانی مارتینز گفت. “ما حدود 11 studios در دانشگاه و اکثریت کسانی که بخشی از جورج Rollan سفید پیچیده که با نام تجاری جدید استودیو است.” واقع در پیتسبورگ پنسیلوانیا کسانی که studios مناسب می تواند 80-100, رقصنده و با باز کردن جدید پیتسبورگ تاتر دانش آموزان را وادار به انجام در یک تئاتر.

در نقطه پارک دانش آموزان فرصتی برای کار با هنرمندان مهمان از جمله نیویورک پست رقص منتقد Clive بارنز و عملکرد افسانه Elaine Stritch. “اعضای هيات علمی شگفت انگیز است در آنچه که آموزش می دهند و هر یک به ما می دهد راه منحصر به فرد از یادگیری و شناخت بدن و ذهن ما در رقص” ارشد Anastacia کردرو گفت. “یک معلم خاص Jason McDole طول می کشد زمان برای رسیدن به هر یک از دانش آموزان خود را در یک سطح شخصی که برای درک بهتر هر یک از ما می آموزد.” در نقطه پارک شما تجربه کار با دانشکده در studios, احاطه شده توسط یک گروه متنوع از رقصندگان. نقطه پارک ارائه می دهد دوره های چنین به عنوان “کارآفرینی در هنر” است که می آموزد رقصنده در مورد کسب و کار حرفه ای; این رود از بازاریابی و شبکه به نوشتن گرانت. “نقطه پارک قرار می دهد برخی از badasses خارج وجود دارد!” ارشد فضل لوپز گفت. از آموزش برای حرفه ای شما باقی می ماند در دست های خوب در طول چهار سال در نقطه پارک.

2. بوستون هنرستان در برکلی

بوستون هنرستان در برکلی معاصر رقص برنامه ثابت خود را به عنوان یکی از بهترین در جهان است. برای استارت, هنرستان ارائه می دهد یک تاریخی احساس با دانشگاه خود را که در قلب بوستون بازگشت خلیج محله. در بالا از آن خود ساختمان شامل معاصر و به روز فضاهای برای رقص. “مدرسه ما کشیده است به تمام نقاط شگفت انگیز در شهر بوستون با اسراف و جادار استودیو رقص شگفت انگیز به کلاس های درس و موسیقی اتاق عمل, مراحل و عملکرد سالن” دانشجوی سال دوم مسیحی گونزالس گفت. به درمان دیگران بزرگ شما نیاز به حضور برکلی ارائه می دهد گزینه های مانند تحصیلی دانشجو برنامه سالانه تحصیلی دانشجو را وقف تحصیلی دانشجو و آنهایی که اضافی مانند Alfred E. Lee یادبود بورس و دانا Brayton صندوق کمک هزینه تحصیلی. “اگر شما استفاده از تمام منابع در دسترس را به شما و ریسک پذیری برای ایجاد و قرار دادن نام خود را خارج وجود دارد در مدرسه می تواند یک رویا و می تواند کمک به شما در دستیابی به مال شما” گونزالس گفت. واقعا بیشتر ازشما نیاز به رفتن به مدرسه کمک می کند که شما برای باز کردن درب. خوشبختانه بوستون هنرستان باعث می شود مطمئن شوید که تمام دانش آموزان خود را به بیرون آمدن به خوبی گرد رقصنده با فارغ التحصیلی افزایش شانس در یک حرفه ای رقص حرفه ای. “ما تمرکز بر روی باله و مدرن اما مدرسه غواصی به همه اشکال به دلیل معاصر ما عنوان شده است. ما معاصر باله, شیر, jazz, hip hop, هورتون, Limone, بداهه, ترکیب و دل شکسته, فقط به نام چند از مورد علاقه های شما” گونزالس گفت. بیایید اجرا از طریق لیست. محل. بررسی کنید. ارزش پول. بررسی کنید. فرصت ها. بررسی کنید.گزارش این آگهی

1. این رقص مدرسه جولیارد

dance
facebook.com

تاسیس در سال 1905 جولیارد به طور مستمر مظهر اعتبار در بسیاری از مناطق به خصوص رقص. جولیارد ایجاد برنامه درسی در سراسر تاریخ از رقص است که در ادامه برای الهام بخشیدن به امروز رقصنده. با ارائه مدرن و باله تکنیک های دانش آموزان را تشویق به روش خود و تبدیل آن به که معاصر قرن 21 ، در جولیارد شما دریافت آموزش از یک سری از حرفه ای که واقعا در مورد مراقبت از خود را به خوبی بودن.

از مدیران هنری در سراسر کشور راه اندازی شده برای کار خود را مانند Terese Capucilli به عمر نوازندگان در نیویورک مانند Alysia جانسون حتی منجر رقصنده در نیویورک باله, جوانب مثبت در Julliard به شما اجازه نمی کردن. “آنها می خواهند درگیر حمایت می شود و بخشی از زندگی روزمره” Julliard ارشد دانیل پرز گفت. رقص در شهر نیویورک معمولا همراه با یک برچسب قیمت سنگین به طوری که قیمت و ارزش آن را? “اگر چه مدرسه گران می شود من احساس می کنم بدون شک که من مدرسه تحویل داده شده و در ادامه به ارائه همه چیز آنها می توانند برای ما به ما آماده برای حرفه ای جهان” پرز گفت. “من مدرسه و دولت انجام همه چیز آنها می توانند برای کمک به راهنمای ما در جهت پیدا کردن شغل و ارتباطات در سراسر جهان است.” دانش آموزان دریافت کالیبر بالا آموزش در تکنیک و طراحی رقص در حالی که در نظر گرفتن دوره های هنرهای لیبرال برای به دست آوردن آموزش گرد.

خود را اندازه کلاس کوچک نیز اجازه می دهد دانشکده به تمرکز بر روی شما به عنوان یک فرد بهبود روش خود را به عنوان یک رقصنده در طول زمان خود را به عنوان یک دانشجو. در بالا از آن جولیارد ارائه می دهد انواع مختلفی از سبک های مدرن, رقص باله, دل شکسته, pointe, jazz, hip hop, و به آن ضربه بزنید. قبل از ورود به برنامه, دانش آموزان, دریافت یک سمینار در مورد صنعت و آمادگی خود را چهار سال طرح به وضوح Julliard می خواهد دانش آموزان خود را برای موفقیت و آینده فکر می کنم. Julliard کمک می کند تا دانش آموزان تمام راه را از طریق ارشد خود را سال آنها را با دادن مشاوره در استخوان حرفه ای ابتدائی و با آموزش آنها را چگونه به برنامه و بودجه به طور موثر. شرکت معتبر و تشویق موسسه مانند جولیارد قطعا کمک خواهد کرد که هر یک رقصنده حرفه ای از تجربه و آموزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im