سانتی متر بالا 10 بهترین کالج در کالیفرنیا 2020

از دریاچه خرس بزرگ به دیزنی لند به دره نپا کالیفرنیا سایت شامل مراتب بیشتر از فقط هالیوود شهرت راه رفتن. اگر شما رویای زندگی همیشه درگیر حرکت به West Coast, کالج ممکن است فقط شما را آرزو می کنم. اما چه چیزی شما را با صدها نفر از گزینه ؟ زمان به شتاب رویای خود را و یک ژاکت کش باف پشمی مانند مایلی و شکل جدید خود را در کالیفرنیا زندگی است. در حال حاضر چه چیزی باعث می شود یک مدرسه standout شامل بیش از فقط یک رتبه بندی حرفه ای منابع به دو و میدانی به زندگی یونانی به استطاعت است. می خواهیم به روند تحقیقات ساده تر ؟ CM تنگ کردن هزاران نفر از کالج در کالیفرنیا به کسانی که علامت گذاری کردن هر آیتم در فهرست خود را.

بررسي فايلهاي بالا 10 بهترین کالج در کالیفرنیا.

10. دانشگاه چپمن

افزایش می یابد بیش از دانشگاه چپمن با این تصویری هوایی از محوطه دانشگاه!

ارسال شده توسط دانشگاه چپمن در پنج شنبه, ژانویه 14, 2016

با حدود 8,300 دانش آموزان چپمن اندازه را احساس نمی کند بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک هنگامی که شما گام در محوطه دانشگاه. برای دانش آموزان علاقه مند در گرفتن درگیر چپمن ارائه می دهد تن از گزینه های برای extracurriculars — همه چیز از ساعات پر بیننده تلویزیون باشگاه به K-Pop Dance تیم به نام گرگ و میش. این مدرسه به شما می دهد فرصت برای پیوستن به سازمان های مذهبی که چین با باورهای خود را مانند انجمن دانشجویان مسلمان و نیومن کاتولیک یاران. وقتی که می آید به دو و میدانی سعی کنید دست خود را در آب چوگان گلف و چوگان سرپهن برای هر دو مردان و زنان است. در شرایط زندگی یونانی شناخته شده ملی فصل شامل Gamma Phi Beta, Pi بتا فی و Pi Kappa Alpha. چپمن نیز ارائه می دهد بیش از 110 برنامه های علمی از جمله مدیریت بازرگانی و علوم غذایی, ساخت آن را آسان تر برای پیدا کردن تو رفتگی در دیوار شما. گذشته از آن چپمن انگشت شماری از رشته ای افراد زیر سن قانونی می تواند غنی سازی علمی خود را تجربه و حتی بیشتر; اگر شما تعجب می کنم که چه چیزی باعث یک فرد خوب و چه چیزی باعث می شود یک کشور غنی به دنبال خود ذهن باد “sli nua careers” جزئی. اگر آن را فروخته شما قابل توجه فارغ التحصیلان شامل “خانه کامل” بازیگر Jodie Sweetin و یوزپلنگ دختران عضو Sabrina Bryan. و برای پاداش اضافه شده به عنوان یک عضو از چپمن دایره درونی شما دریافت بلیط با تخفیف به استودیو یونیورسال است که فقط یک درایو 45 دقیقه ای دور. چپمن ثابت می کند خود را به عنوان یکی از بالا کالج در کالیفرنیا با یک محل برای هر نوع از دانش آموز و سرگرم کننده در تمام طول سال.

9. Loyola Marymount University

Loyola Marymount University نشسته در آفتاب لس آنجلس زندگی در خارج از دانشگاه هیجان انگیز و ماجراجویانه است. تصور کنید که بازدید از نشانه های معروف مانند هالیوود ثبت نام و یا هزینه های روز در استودیو یونیورسال در هر آخر هفته (دانش آموزان دریافت تخفیف!). در پردیس بررسی حوادث مانند باشگاه کمدی جلسات و تصویری شب بازی. “[LMU] است که بر روی یک صخره در لس آنجلس… نیم مدرسه چهره لبه صخره و ما بیشتر نمای زیبا از شهر کوه و اقیانوس است. ما به تماشای غروب آفتاب هر شب و ما را وادار به نشستن وجود دارد و اویختن با دوستان ما است که به ما می دهد شگفت انگیز پیوند فضا. پردیس خود را زرق و برق دار است که فقط به یک خوشحال پرنیان” دانشجوی سال اول ریتا روسیه گفت. توجه داشته باشید در مختلف دانشگاهیان و دخالت در خدمت به عنوان دو عامل مهم در حضور LMU. LMU ارائه می دهد بیش از 50 رشته و افراد زیر سن قانونی از جمله اخلاق و مطالعات شهری. یادگیری در کلاس های کوچک برای یک تجربه فردی و یا از طریق یکی از 53 تحصیل در خارج از کشور برنامه های در شهرستانها مانند بوداپست سئول و اورشلیم–برای برخی از جدی غنی سازی فرهنگی. برای اطلاعات بیشتر ورزشی تمایل دانش آموزان LMU ارائه می دهد بیش از بیست بخش 1 و ورزشی تیم اول دانشگاه یا دانشکده را انتخاب کنید مانند تنیس و قایقرانی و فوتبال.

8. کالج پومونا

Best Colleges in California
facebook.com

پومونا را به اندازه کوچک اجازه می دهد تا برای بیشتر شخصی, آموزش و پرورش, اما به عنوان بخشی از کلرمونت کالج, دانش آموزان هنوز هم مزایای زیادی دانشگاه. در حالی که تحصیل در پومونا شما می توانید به کلاس و یا پیوستن به باشگاه در هر یک از دیگر در مقطع کارشناسی دانشگاه های در کنسرسیوم–Pitzer کالج, Harvey Mudd College, Claremont McKenna کالج و موسسه کالج–که همه دروغ در راه رفتن فاصله. پومونا ارائه می دهد بیش از 45 رشته و افراد زیر سن قانونی از جمله تجزیه و تحلیل سیاست و جنسیت & مطالعات زنان و همچنین جالب دروس تاریخ عکاسی و شخصیت روانشناسی. با باشگاه مانند مدل ملل متحد و بین المللی دانشجویی مشاوره, برنامه, گزینه, برای extracurriculars در پومونا خجالتی نیست و دور از هیجان و بهره وری. زندگی نیز هرگز متوقف نمی شود در خارج از دانشگاه در پومونا با چندین کاباره ها (مانند کارناوال و دیوونه J) برای فراموش نشدنی weeknights و تعطیلات آخر هفته. انتظار نداریم که زندگی به عنوان یک پومونا دانشجو برای دریافت خسته کننده در هر زمان به زودی.

7. دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لانگ بیچ

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا تمدید کارشناسی, مهلت درخواست برای سقوط 2019 به Dec. 15. اعمال می شود در حال حاضر. به ما بپیوندید در #TheBeach. 📲 www.csulb.edu/apply#ApplyNow #GoBeach #کارشناسی

ارسال شده توسط دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لانگ بیچ در روز پنج شنبه, دسامبر 6, 2018

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لانگ بیچ نشسته فقط سه مایل از ساحل. با تمرکز بر خلاقیت و تعامل CSULB را تشویق می کند تا فرصت های هر دو در داخل و خارج از کلاس درس. ارائه تن از فرصت های تحقیقاتی برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد این مدرسه باعث می شود پیدا کردن مناسب پروژه برای هر کسی آسان تر است. فقط عکس خود excavating در آریزونا و یا گرفتن عکس از نزدیکی کم عمق دریاها. در سال 2021 ایالتی کالیفرنیا میزبان آن کنفرانس ملی در مقطع کارشناسی در پژوهش سالانه کنفرانس برای دانش آموزان برای یادگیری در مورد فرصت های تحقیقاتی. در ساحل, تمام دانش آموزان دسترسی به دانشکده تحقیقات در حال انجام مانند کار با لحظاتی پس از پرتاب موشک و تلاش های مشترک برای حل بی خانمانی. شهریه می آید در قیمت مقرون به صرفه تر برچسب اعم از $25,328 به $35,624 در دولت و خارج از دولت کمک درسی بود. علاوه بر این پشتیبانی از مدرسه دانش آموزان با ارائه تن از بورس های تحصیلی برای درخواست به نام BeachScholarships. برای یک تجربه کامل از پشتیبانی و فرصت رفتن به CSU ،

6. دانشگاه سان فرانسیسکو

Best Colleges in California
facebook.com

دانشگاه سان فرانسیسکو (USF) بر گرد تجربه تشویق هر دو قوی دانشگاهیان و تجارب اجتماعی. USF ارائه می دهد شتاب لیسانس برنامه (تصور کردن خود در 4 سال مدرک فقط 3 سال–واقعا رویایی); به علاوه دانش آموزان در USF باید این گزینه از درجه آنلاین برنامه های گواهی و تحصیلات تکمیلی. پر کردن وقت آزاد خود را در شهرستان های خلیج با پیوستن به extracurriculars در پردیس; اتمام کالج, بازیکنان یک باشگاه درام یا خود دانشجو, مقاله, سان فرانسیسکو, اژیر مه. ارتقاء علمی خود را تجربه درگیر شدن در فرصت های تحقیقاتی. آیا تحقیقات خود را با تمرکز بر شکاف دستمزد جنسیت و یا هیدروکربن USF اساتید همیشه مایل به کمک به خود را اندازه کلاس کوچک آن را که بسیار ساده تر برای جلب توجه خود را. اگر شما به خودتان پیدا کنید که مایل به در فرهنگ جدید را در یکی از USF مطالعه در خارج از کشور برنامه های به سنگال یا اردن مراکش و همچنین مکان های دیگر در سراسر جهان است. برای نهایی کالج تجربه با درجه بالا دانشگاهیان و تجارب به یاد ماندنی در داخل و خارج از شمال کالیفرنیا در نظر USF.

5. سانتا مونیکا کالج

Best Colleges in California
facebook.com

چشم پوشی از ننگ می آید که با کالج و باز چشم خود را به این باور نکردنی مزایای آنها بیش از سنتی 4-سال دانشگاه. در سانتا مونیکا کالج (SMC) قدرت پردازش هرگز پایان دادن به. بر خلاف بسیاری از کالج ها SMC جدا و آن سال تحصیلی به بهار و تابستان است. با طول های مختلف از برنامه های تبدیل به طور کامل قابل تنظیم برای دانش آموزان با مشاغل, کارآموزی و یا دیگر تعهدات است. به علاوه SMC می دهد دانش آموزان تن از فرصت ها برای رشد و توسعه از جمله یک در یک کمک در انتقال/مرکز مشاوره و اختیاری ثبت نام در حرفه ای خود را توسعه برنامه. این کالج باعث می شود دانش آموزان اولویت با برنامه های مانند توسعه امداد و آموزش و پرورش برای بیگانه افراد زیر سن قانونی (DREAM) برنامه فراهم می کند که خدمات پشتیبانی به مستند نشده AB540 و DACA گیرندگان. “من خیلی خوشحال هستم تصمیم گرفتم در سانتا مونیکا زیرا آنها به ما فرصت های بسیاری برای یادگیری هر دو در و خارج از کلاس و همچنین به عنوان زیبا و مشاوران است که مقدار زیادی از زمان را از روز خود را برای کمک به دانش آموزان خود را به یک برنامه زندگی” دانشجوی سال دوم مارتا D’Ocon گفت. SMC نیز رتبه بالا در نقل و انتقال به دانشگاه ها مانند دانشگاه UCLA و USC که می آید در دستی برای دانش آموزان به امید ادامه تحصیل برای درجه لیسانس است. سانتا مونیکا کالج می رود بالا و فراتر از آن برای دانش آموزان خود را برای کمک به آنها در عملی کردن رویاهای خود.

4. دانشگاه کالیفرنیا در برکلی

Best Colleges in California
facebook.com

دانشگاه کالیفرنیا در برکلی می درخشد به عنوان یکی از معتبر ترین UCs خود را برای دانشگاهیان دقیق و فعالیت های دانشجویی. مدرسه را دشوار مقیاس درجه بندی را تشویق می کند تا همه دانش آموزان به کار سخت و تحت تاثیر قرار دادن کارفرمایان آینده. در دانشگاه شما می توانید پیدا کردن دانش آموزان در بالا بردن سطح آگاهی به علل مختلف مانند برابری جنسیتی و دستمزد عادلانه برای مربیان در طول سال. در مقیاس کوچکتر حوادث مانند هفتگی مراقبه هدایت و قهوه معافیت برای دانشجویان بین المللی نیز برگزار روزانه. با بیش از یک هزار گروه های دانشجویی در دانشگاه همه دانش آموزان می توانند در پیدا کردن علت به حمایت از توانمند سازی دختران با 100 قوی و یا کمک به پل موانع برای کارآفرینان جوان با BearStart. “من شده اند بیشتر الهام گرفته و به چالش کشیده تر از من تا کنون بوده است در زندگی من. زمانی که همسالان من مخالف با یکدیگر در یک موضوع… آنها را در تعامل سازنده بحث. نظرات به ندرت حیف و میل کردن زبان هرگز برگزار شد. و مهمتر از همه هیچ کمبود چمن به سقوط پس از یک تلاش ميان ترم” دانشجوی سال دوم صوفیه Viglucci گفت. برجسته در درجه اول در خارج از دانشگاه زندگی یونانی شامل بیش از 60 fraternities و sororities. واقع نزدیک به سان فرانسیسکو و دره سیلیکون برکلی میزبان مکرر در دانشگاه استخدام از شرکت هایی مانند گوگل و آمازون دادن به دانش آموزان فرصت های بی پایان. برکلی بدون شک آماده سازی دانش آموزان خود را برای آینده.

3. دانشگاه استنفورد

استنفورد رتبه به عنوان یکی از برترین های علمی دانشگاه ها در کشور بسیار رقابتی فرآیند پذیرش و علمی برنامه درسی. با یک هیات از اساتید مشهور مانند جایزه پولیتزر برنده آدام جانسون و Kavli جایزه نوبل کارلا Shatz, استنفورد فراهم می کند دانش آموزان با مربیان از قابل توجه پس زمینه. زمانی که در دانشگاه استنفورد شما همیشه می توانید انتظار چیزی جالب در برنامه خود را مانند خواب و رویا ها و شبکه های اجتماعی است. گذشته از قوی دانشگاهیان دانشگاه استنفورد مکان تمرکز بر حصول اطمینان از تمام دانش آموزان احساس استقبال می شود. فقط به بررسی لیلاند دانشمندان برنامه (LSP) و جامعه های مختلف مراکز مانند ال سنترو Chicano y لاتین و زنان جامعه ، به عنوان یک لیلاند محقق نسل اول دانش آموزان کم درآمد باید بدون مشکل پیدا کردن افراد برای پیوند با تشکر به روال آخر هفته زمینه سفر و گشت و گذار در اطراف منطقه خلیج است. “LSP به من کمک کرد ساخت یک جامعه برای رفتن به دانشگاه استنفورد با به خاطر آن سخت به انتقال به بسیاری از این مدارس به عنوان اولین-تولید و/یا کم درآمد دانشجو زیرا ما ممتاز همتایان باید زندگی خود را برنامه ریزی برای آنها و بیشتر حس تعلق” دانشجوی سال اول آلن پرز گفت. استنفورد نیز ارائه می دهد تن از extracurriculars خود از جمله ماشین خورشیدی پروژه و لوس Salseros د استنفورد (Stanford سالسا رقصنده). شناخته شده یونانی فصل مانند کاپا سیگما و کاپا آلفا تتا پیوستن به مدرسه در مجموع سی و فصل است. ورزشی, شما می توانید با شرکت در یک تعداد از گزینه های واترپلو به رشته هاکی به فوتبال است. به عنوان یک کل استنفورد باعث کالج آکادمیک نیرو و اجتماعی تحریک کننده برای تمام دانش آموزان خود را.

2. دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس

Best Colleges in California
facebook.com

اگر ساخت آن را پر می کند خود را در فنجان چای در نظر UCLA (اگر شما می توانید در آن است). دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس (UCLA) باعث می شود یک نام برای خود را هم از دانشگاهیان و اتصالات. قابل توجه UCLA فارغ التحصیلان شامل Law & Order: SVU ستاره Mariska Hargitay, فرهنگی, آیکون مرلین مونرو و بیس بال افسانه جکی رابینسون ساخت UCLA یک متخصص در آموزش را به بهترین از بهترین. گذشته از آن دانشگاه UCLA دانشگاه از غرفه به عنوان یکی از کوچکترین در این کشور بلکه یکی از قابل تشخیص ترین; آیا می دانید دانشجویان ستاره دار در “خانواده مدرن” و “Gilmore Girls” (بله “ییل” دروغ بود). به علاوه UCLA با بهره گیری از موقعیت مرکزی آن همکاری با برجسته شرکت ها در صنعت سرگرمی مانند دیزنی جهانی و سونی. این کمک می کند تا دوره های کارآموزی و شغل آینده به راحتی در دسترس به دانش آموزان; بیش از 60 درصد از دانش آموزان تکمیل حداقل یکی کارآموزی در زمان فارغ التحصیل می شوند. تحصیلی, UCLA ارائه می دهد بیش از 150 برنامه های علمی از جمله پزشکی خانواده و جامعه فکر اجتماعی و ژنتیک است. شما همچنین می توانید دوره های غیر متعارف مانند تکامل از رفتار جنسی انسان یا دیزنی از ویژگی های. “هر کس [در UCLA] واقعا می خواهد به کمک یکدیگر موفق… وجود دارد همیشه افرادی که مایل به کمک به شما مطالعه و انجام تکالیف و حتی به من قرض بدهید به شما یادداشت های خود را اگر شما از دست رفته کلاس. من عاشق جوامع من مواجه می شوند” UCLA دوم مارلین Quintanilla فلورس گفت. افراط در منافع در خارج از دانشگاهیان با پیوستن به یک باشگاه در پردیس وجود دارد بیش از یک هزار به از را انتخاب کنید–مانند Nerdfighters متخصص در همه چیز درس خوان و سحر و جادو و توهم تیم دانشجویی تکمیل مهارت سحر و جادو. خارج از دانشگاهیان و باشگاه تشویق در انواع ورزش ها در UCLA از جمله فوتبال, بیسبال دارای توپ نرم و یا تنیس.

1. دانشگاه کالیفرنیای جنوبی

Best Colleges in California
facebook.com

از Nickelodeon ستاره میراندا Cosgrove و کمدین/بازیگر Will Ferrell به فضانورد و مهندس نیل آرمسترانگ دانشگاه کالیفرنیای جنوبی فارغ التحصیلان لیست فریاد افسانه ای. USC به ذهن می آید به عنوان یک “مدرسه فیلم” برای آن شناخته شده و از مدرسه هنرهای سینمایی و سازگار خود را رتبه بندی در بالا 25 فیلم آمریکایی مدارس. اما اگر صنعت فیلم نمی مورد علاقه شما USC ارائه می دهد تقریبا 160 دیگر رشته های اصلی و افراد زیر سن قانونی از جمله محاسباتی علوم اعصاب سیاست عمومی و هوش و سایبری عملیات. همچنین حضور در یک نهاد به معنای داشتن دسترسی به جالب ترین و جذاب دوره های آموزشی در کشور; هر چیزی را از افزایش دیجیتال برای تلفن های موبایل به قدرت و مسئولیت مطبوعات را آسان Fingerstyle Beatles (بله–یک دوره کامل اختصاص داده شده به بازی بیتلز در گیتار). “با وجود اینکه یک مدرسه بزرگ من احساس می کنم که USC کارکنان این نسخهها کار سخت برای حفظ روابط بین فردی قوی با دانش آموزان است که اجازه می دهد تا برای سریع و موثر ارتباطات” گفت: دانشجوی سال دوم ناتالی Viglucci. فراتر از دانشگاهیان زندگی دانشجویی شامل تن از باشگاه ها از جمله زبان اشاره آمریکایی باشگاه و کالج دموکرات. با توجه به دو و میدانی, USC ضربات قنداق تفنگ تقریبا در هر ورزش وجود دارد–آنها سوم-ترین بخش 1 قهرمانی. نگاهی به شات در یکی از تیم های ورزشی در محوطه دانشگاه از جمله والیبال ساحلی قایقرانی و گلف. USC فراهم می کند آموزش گرد در هر دو دانشگاهیان و زندگی دانشجویی قرار دادن آن بالا به عنوان یکی از بالا کالج در کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید