CM راهنمای روزنامه نگاری عمده

روزنامه نگاران به عنوان سرایان برای جهان به خواندن و تماشا و گوش دادن به. آیا شما می خواهید برای نوشتن یک مجله یا روزنامه یا سر لنگر از سی ان ان صدای شما شنیده خواهد شد. که آیا آنها را درک می کنند یا نه مردم دنبال خواهد شد و به شما برای پاسخ در مورد آنچه در جریان است در جهان. آیا شما احساس می کنید پرشور در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات و دانش خود را با جامعه?

اتمام کالج مجله راهنمای روزنامه نگاری عمده برای دیدن اگر شما آماده برای پر کردن اندرسون کوپر کفش.

آنچه شما انجام می شود

Journalism Major
giphy.com

پایه و اساس این رشته در حال نوشتن مهم نیست که چه شاخه ای از روزنامه نگاری شما را به. قادر به برقراری ارتباط موثر ایده ها از طریق رسانه ها مانند چاپ آنلاین تلویزیون و یا رادیو چیزی است که این مهم مورد تمام شده است. به رشد هر چه پیام های شما ارسال و شما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به طور موثر استفاده از تکنولوژی رسانه های اجتماعی و نوشتن و همچنین شناسایی مخاطبان در این همیشه در حال تغییر جهان از منابع است.

کلاس های شما را

Journalism Major
giphy.com

یک گرامر پایه کلاس است که تقریبا همیشه مورد نیاز قبل از ادامه در روزنامه نگاری عمده. کلاس های جزئیات, گزارش, اصول, اخبار و موثر مهارت های داستان سرایی کمک به ساخت مهارت های خود را در تمام انواع مختلف روزنامه نگاری از جمله پخش عکس و دیجیتال. تمرکز بر تکنولوژی رسانه های اجتماعی و مفاهیم بسیاری از انواع مختلف گنجانیده شده به دوره های خاص بسته به جایی که تمرکز خود را نهفته است. اما معاصر استفاده از روزنامه نگاری است که مصرف بیش از امروز نسل است که تمرکز اصلی در زمان کلاس.

کارآموزی برای این مهم

Writing Jobs
giphy.com

فرصت برای تجربه در زمینه روزنامه نگاری بی پایان هستند. تلویزیون و رادیو همراه با روزنامه و مجله و رسانه ها محبوب ترین رسانه ها به دنبال دانشجویان که گرسنه هستند و برای افزایش اعتبار خود و رزومه درخواست تجدید نظر با به دست آوردن تجربه در دنیای واقعی است. با آن, محلی و منطقه ای شرکت ها دائما در جستجوی کارورزان به عنوان به خوبی. بزرگترین چیزهایی که کارفرمایان به دنبال در روزنامه نگاری کارورزان هستند توانایی استفاده از کلمات و دستور زبان و فن آوری با سهولت به منظور برقراری ارتباط ایده های موثر است. علاوه بر به موقع بودن و قادر بودن به کار تحت مهلت بسیار مهم است.

فرصت های شغلی

Journalism Major
giphy.com
  1. چاپ و یا دیجیتال نویسنده

منافع خود را می تواند مربوط به هنر, جرم و جنایت, اخبار ورزشی و خیلی بیشتر. نویسندگان برای چاپ نشریات و رسانه های آنلاین در حال متکی به انتقال پیام و ارائه اطلاعات به مخاطبان کنجکاو. تکنولوژی همیشه در حال تحول بنابراین دیجیتال طرف از این کار این است که رشد بیش از چاپ طرف که کمی کاهش است. وجود دارد خوانندگان برای هر دو طرف است و آن را مفید به تجربه در هر دو از این مناطق است.

  1. پخش/خبرنگار

شما در دوربین نشسته در میز تحویل صبح و یا شب ، اگر شما از ورزش گورو شما نشسته در جعبه مطبوعات انجام بازی توسط بازی و یا در حاشیه ساخت و تحلیل و یا مصاحبه با بازیکنان. دانش و تحویل اطلاعات و اخبار بسیار مهم است برای این نقش از آنجا که شما باید در انتقال پیام به بیننده شفاهی. اگر چه شما صحبت می شود در دوربین آگاهی از دستور زبان و زبان مربوط به گفتار مورد نیاز برای انتقال پیام به وضوح در حالی که در هوا. داشتن یک کمدی و با شخصیت اورا یا ضرری ندارد.

  1. تبلیغ

بحث درباره انتقال پیام های واضح است. شما تا بحال به تماشای تجاری و فکر “آنچه آنها در تلاش برای گفتن و یا فروش من؟” این است که هنوز یکی دیگر از روزنامه نگاری مسیر شغلی است که نیاز به دانش قوی از دستور زبان و فصاحت و بلاغت تکنیک های. شما باید بدانید آنچه تساوی بینندگان یا شنوندگان در مورد یک نام تجاری خاصشرکت و یا محصول به عنوان محصول نگاه فریبنده. داشتن یک چشم برای جذاب گرافیک, محبوب, مشهور (این حس را با محصول) و همچنین به عنوان یک گوش برای موسیقی زمانی که قابل اجرا هستند تمام مهارت های تبلیغ باید در اختیار باشد. بر اساس این تبلیغات همیشه متن یا گفتگو که در روزنامه نگاری رشته باید جوانب مثبت در تولید است.

  1. عکاس خبری

این است ایده آل برای حرفه ای درخشان نویسنده و عکاس است. این حرفه مهم است که برای بصری مستندسازی وقایع و به مردم بگویند که چه اتفاقی افتاده است از طریق یک نوشته شده و عنصر بصری. نوشتن عنوان بخش مهمی از این کار این است که که در آن نوشته شده است بخش می آید. شما باید قادر به توصیف آنچه در جریان است در عکس های خود را به عنوان به اشتباه بینندگان. عکاسان خبری تصرف ترین جهان تصاویر نمادین برای هر رویداد قابل تصور است. آنها در خط مقدم و اغلب قرار دادن مهارت خود را قبل از خود را به منظور روایت یک داستان.

  1. دیجیتال تولید کننده

این کار می تواند به هر چیزی از تبلیغات رسانه های اجتماعی به تولید فیلم. اگر شما بیشتر علاقه مند در پشت صحنه و ساخت عناصر گرد هم می آیند برای پروژه این است که یک فرصت بزرگ است. روزنامه نگاری را به بازی می آید در اینجا به دلیل نیاز به دانستن نظم منطقی با توجه به بخش ویدئو و تبلیغاتی پست. مثل همیشه دستور زبان و دانش زبان یک ضرورت است چرا که از گفتار و نوشتن شرح تصاویر و. قادر بودن به قطعه قطعات با هممانند آوردن قوی, مصاحبه, شخصیت, فیلم و عکس و همچنین هدف قرار دادن تخته رسم با ایده های برای گفتن یک داستان در حال چه این کار این است همه چیز در مورد.

نظرات

Journalism Major
giphy.com

“هنگامی که شما در یک درجه نسبت به یک حرفه ای در روزنامه نگاری برخی از مهم ترین درس شما یاد بگیرند به طور موثر انتقال اطلاعات از طریق نوشتن. این که آیا آن است که: نوشتن یک مقاله برای وبلاگ, روزنامه, یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته جزئیات مختصر و مفید و یا یک اسکریپت برای یک بسته بهترین روزنامه نگار/تولید کنندگان نیز شگفت انگیز نویسندگان. بنابراین به عنوان خوانده شده زیادی تمرین نوشتن خود را در حالی که شما در حال مصرف آن پایه نوشتن کلاس ها این است که خود پایه و اساس است.” – استفانی Naranjo, Penn State کلاس 2019 پخش کاردانی برای MLB و NHL شبکه

“ارتباط معنی زیادی در این زمینه است. هرگز سوزاندن یک پل. اتصالات و مردم شما در طول مسیر ملاقات مهم هستند و نمی از دست دادن بینایی است. هر دانش آموز است که با توجه به زمینه در روزنامه نگاری (چاپ عکس) باید به کلاس هر روز مانند آن را ، کلاس های طراحی شده برای تست شما با سناریوهای واقعی. و من نمی توانم بگویم این به اندازه کافی تکرار همه چیز. یک بازیکن بسکتبال نیست رفتن به یک سالن کار در یک شات و تصمیم به متوقف کردن زمانی که او در نهایت باعث می شود او متوقف می شود زمانی که او ناتوان از دست رفته است که به ضرب گلوله. در حال حاضر کراوات که به روزنامه نگاری…همه چیز شما می تواند انجام شود بهتر است. استفاده از وقت خود را در مدرسه به لهستانی مهارت های خود را. اگر آرزوی شما به عنوان یک خبرنگار انجام به عنوان بسیاری از داستان به عنوان شما احتمالا می تواند ، ” – کریس کیتینگ, Penn State کلاس 2019, خبرنگار WNEP

“به عنوان یک روزنامه نگار می کشد فداکاری های شخصی. در کالج من تا به حال به من بدهید تا با دوستان به پوشش یک بازی و یا کار بر روی یک داستان است. بسیاری از مسائل شما با استفاده از برای نمونه کارها خود را و یا حلقه ی نمایشی خواهد بود از فعالیت های خارج از کلاس. این فداکاری به من کمک کرد یک کار شگفت انگیز در سمت راست تلویزیون از دانشگاه است. برای من آن را بیش از ارزش آن” – کارولین Sistrand پن امور خارجه کلاس 2019, خبرنگار WKBN 27 اولین اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de