چین لگد کردن کلید رویداد سیاسی به تعویق افتاد همه گیر

زسان | No comments

توسط کن MORITSUGU

پکن (AP) — چین شروع آن مهم ترین رویداد سیاسی سال پنج شنبه گرد هم آوردن 2000 نماینده در فولاد ماسک پس از دو ماه تاخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

باز از مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی یک نهاد مشورتی خواهد بود و به دنبال دوشنبه با شروع از 3000 عضو کنگره ملی خلق چین تا حد زیادی تشریفاتی قوه مقننه.

برگزاری “دو جلسه” را به عنوان اجلاس سالانه شناخته شده است که بیشتر نشانه ای از آنچه در حزب حاکم کمونیست می گوید که موفقیت آن در آوردن شیوع بیماری تحت کنترل هر چند خوشه از موارد هنوز هم در ظاهر در برخی از نقاط کشور است.

اعضای کنفرانس مشورتی را “جهان در مورد چگونه چین به عنوان یک مسئول مهم کشور گرفته شده شرکت اقدام و کمک به همکاری های بین المللی در مبارزه با COVID-19 اپیدمی” وانگ یانگ رئیس دانشگاه گفت: در یک گزارش به جلسه افتتاحیه.

وانگ نظرات در متن آماده توزیع به روزنامه نگاران و اگر چه او از قلم بیش از آنها را در خود تحویل ظاهرا به صرفه جویی در وقت.

رتبه و فایل اعضای عینک ماسک در سالن اجتماعات گسترده در داخل سالن بزرگ مردم در قلب پکن. دیگر مقامات بالا از جمله وانگ و رئیس جمهور چین نیست.

برتر لی کچیانگ را ارائه سخنرانی ترسیم اقتصادی و اجتماعی اهداف خود را برای سال در روز جمعه افتتاح کنگره خلق ملی.

هنوز معلوم نیست که آیا Li موضوع را معمول رشد اقتصادی هدف برای جهان و دومین اقتصاد است. با توجه به ویرانی اقتصادی ایجاد می شود تا کنون در این سال با این بیماری همه گیر هر هدف خواهد بود به احتمال زیاد بطور قابل توجهی پایین تر از سال گذشته 6.0 درصد به 6.5 درصد است.

ده ها میلیون نفر چینی بوده اند از پرتاب کار می کنند و معلوم نیست که چگونه بسیاری از مشاغل باز خواهد گشت. نه تنها تولید داخلی و تقاضای ساخته شده است اما کلید بازارهای صادراتی مانند ایالات متحده و اروپا سقوط کرده اند که شیوع بیماری در سراسر جهان گسترش می یابد.

در این سال نشست دو بدن است که کوتاه به یک هفته از معمول دو به عنوان بخشی از ویروس-اقدامات کنترلی. دسترسی رسانه ها شده است تا حد زیادی کاهش می یابد و تنها تعداد محدودی از خبرنگاران دیپلمات ها و ناظران اجازه داده شد به سالن جلسه.

حمایت گسترده دولت حمایت شیان دریافت کرده است ستایش دیگران در صفحه اصلی برای داشتن شامل ویروس حتی در حالی که ایالات متحده و دیگران سوال چین را از دست داده و اولیه شیوع.

چینی, عمومی نیز تا حد زیادی دیده می شود به عنوان پشتوانه یازدهم را دشوار رویکرد به سیاست خارجی و چالش ها از جمله انتقاد از آمریکا و استرالیا و دیگران.

در خارج از کشور این است که سیاست را بیشتر تقویت نگرانی در مورد چین نیت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر 20 صفحه گزارش روز شنبه حمله به آنچه آن را به نام پکن درنده سیاست های اقتصادی, نظامی, تجمع دروغ مبارزات و نقض حقوق بشر است.

که در نهایت ممکن است اضافه کردن به Xi مشکلات در احیای رشد اقتصادی و اشتغال در زمانی که بازارهای جهانی تا حدودی بسته و شک و تردید نسبت به چین اجرا می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>