چلمزفورد پرستاری صفحه اصلی مددکار اجتماعی می میرد از coronavirus

چلمزفورد — یک مددکار اجتماعی در پالم مرکز خانه سالمندان محلی که ضربههای coronavirus همه گیر مرده است و از بیماری تنفسی به گفته این شرکت است که در عمل تسهیلات.

دکتر ریچارد Feifer, افسر ارشد پزشکی برای پیدایش بهداشت و درمان اعلام کرد, مرگ در یک بیانیه منتشر شده در روز یکشنبه ،

“او به خوبی دوست و همکار بیش از 20 سال است و کل جامعه است و ماتم از دست دادن او به همراه بسیاری از ساکنان که آنها نیز گرفته شده توسط این ویروس وحشتناک,” Feifer گفت: در این بیانیه که نمی شناخت ، “افکار ما و نماز با رفتن به همه کسانی که تحت تاثیر COVID-19 به خصوص خانواده های کسانی که در گذشت.”

بوستون گلوب شناسایی زن به عنوان کاترین Drouin, 69, از متوئن. با توجه به جهان ارائه گزارش Drouin مشغول به کار در این مرکز به مدت 10 روز متوالی قبل از مرگ او.

مانند دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت در سراسر کشور, کف, مرکز تبدیل به یک نقطه داغ از coronavirus موارد و ماساچوست گارد ملی مستقر شد وجود دارد در ماه گذشته برای کمک به تلاش های تست. همانطور که از دوشنبه, 53 ساکنان و 46 کارکنان در این مرکز تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به پیدایش بهداشت و درمان. در مجموع از 29 ساکنان فوت کرده است.

خانه برقرار اقدامات پیشگیرانه به منظور محدود کردن گسترش بیماری بیانیه یادداشت ها مانند نظارت بر ساکنان و بيماران سه بار در روز به علائم. کارکنان پوشیده شده اند کامل تجهیزات حفاظت شخصی از اواخر ماه مارس و نیز نمایش قبل از ورود به ساختمان است. همه خارج از قرار ملاقات های پزشکی به جز کسانی که از نظر پزشکی لازم و حساس به زمان لغو شده است. ملاقات محدودیت نیز در جای خود و خانواده در حال به روز رسانی روزانه از طریق کنفرانس تلفنی.

“من می توانم به شما اطمینان دهم که ما در حال کار دور ساعت برای نگه داشتن بیماران ما و ساکنان سالم و به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است” Feifer در بیانیه ای گفت:. “ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما — و همه چیز را به کارشناسان پزشکی می دانیم که در این زمان برای محافظت از بیماران ما ساکنان و کارکنان است.”

در یک ایمیل به رئیس آتش نشانی گری رایان ابراز تسلیت خود را.

“من غمگین برای شنیدن غم انگیز از دست دادن کاترین Drouin. مراقبت دراز مدت امکانات از قبیل کف مرکز باید به عنوان یک مهم در این نبرد در برابر ویروس” او گفت:. “از دست دادن او به ما یادآوری می کند که چقدر مهم است برای اطمینان حاصل شود که خط مقدم ما کارگران به درستی محافظت شده و تست شده است.”

رایان اشاره کرد که این شهر نگه داشته است در تماس نزدیک با همه چلمزفورد را در دراز مدت مراقبت از امکانات و ارائه کمک های زمانی که ممکن است.

“ما باید کمک به آنها را با خود PPE نیاز, در مورد عفونت های پیشگیری و کنترل اقدامات و بررسی های عملیاتی سیستم پشتیبانی. پالم مرکز دو بار مورد استفاده گارد ملی برای انجام آزمایش از ساکنان و کارکنان و متاسفانه پدید آمده است به عنوان محلی نقطه داغ” او گفت:. “ما را در ادامه کار با خرما مرکز و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت در چلمزفورد برای کمک به کاهش تاثیر COVID-19.”

منطقه دیگر خانه های پرستاری شده اند به طور مشابه تحت تاثیر شیوع بیماری. ماساچوست گارد ملی نیز اعزام به زندگی مرکز مراقبت از Nashoba ولی در لیتلتون در ماه گذشته که در آن 14 نفر و یک کارمند فوت کرده است که از مارس 19. در ویلمینگتون 28 ساکنان AdviniaCare در ویلمینگتون تسهیلات فوت کرده است که از مارس 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو