سیستم عامل رسانه های اجتماعی گرفته اند در یک مسئولیت بزرگ در رابطه با حمایت و گسترش آگاهی در اطراف سیاه زندگی مهم جنبش است. اما بیایید با حقایقشما نمی توانید به سادگی ارسال یک مربع سیاه و سفید خود را در Instagram خوراک و سپس نگه داشتن آرام.

بالا رتبه بندی وبلاگ گرفته اند اعتراض و دفاع به یک سطح کاملا جدید با استفاده از سیستم عامل خود را به ایستادگی کردن برای کسانی که به آن نیاز دارید در حال حاضر.

Cole Sprouse

instagram.com

می توان از این شخص دور از تشویق? نه تنها او طوفان خیابان های لس آنجلس در اعتراض به صورت سیاه و سفید زندگی می کند ماده همراه با هزاران نفر دیگر او را دستگیر کردند با بسیاری دیگر در این فرآیند است. به حرکت ادامه او همچنین در زمان به Instagram برای ارسال مورد تجربه خود را و افکار خود را از شکست. “آنها [افراد] با استفاده از سیستم عامل خود یک راه عالی برای بیشتر مردم برای دیدن که این یک مسئله واقعی و با دیدن مورد علاقه خود را ستاره ارسال در مورد آن ممکن است آنها را می خواهید به حمایت از پل جنبش به عنوان” دانشگاه آیووا دانشجوی سال اول لوسی Japsen گفت. “آنها همچنین می تواند شروع به حمایت از سیاه سازندگان و صاحبان کسب و کار از آنجا که اگر طرفداران خود را ببینید و آنها را به حمایت از این کسب و کار آن را می خواهم به را انتخاب کنید برای انجام این کار بیش از حد” Japsen گفت. چه چیزی باعث Sprouse بخشی-در مبارزه برای عدالت نژادی و حتی بهتر از رسانه های اجتماعی صفحات ؟ پس از بازداشت و آزاد شد, او رفت و برگشت به خیابان ها به ادامه اعتراض و خواستار تغییر برای BIPOC. رونق.

تیلور سویفت

twitter.com

ترک آن را به T. Swift به دریغ نکنید برای تماس از رئیس جمهور ایالات متحده است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی امنیتی پیام مربوط به تماس کسانی که در اعتراض به “اراذل و اوباش” سریع به توییتر گرفت برای روشن شدن برخی از چیزهایی که با آقای رئیس جمهور با بیان “ما به رای شما در ماه نوامبر. realdonaldtrump.” من حدس می زنم که شما را تهدید می کند بیشتر خشونت در میان کسانی که برای مبارزه با نژاد حقوق و سپس T. سریع برنامه به شما آمده است. “آنها [افراد] به من الهام, برای حمایت از این جنبش به دلیل آن ساخته شده است من می خواهم به ثبت دادخواست و دیدن این تغییرات لازم اتفاق می افتد” Japsen گفت. “آنها همچنین الهام بخش من برای به اشتراک گذاشتن چیزهای مختلف در رسانه های اجتماعی به عنوان یک عمل کردند. این راه من گفت: “من با شما ایستاده. من می شنوم شما و من می بینم که تغییر باید اتفاق می افتد.'” وبلاگ’ وضعیت عالی است و مطمئنا به دست آورد توجه میلیون ها نفر در سراسر جهان به گروه با هم و برای مبارزه با بی عدالتی بسیاری از چهره. T. سویفت جیر فقط یک نمونه است. صدای جیر جیر خود را به دست آورد خیلی کشش که در آن او بیشتر دوست داشت tweet به تاریخ. همراه با حمایت همه از سیستم عامل رسانه های اجتماعی سویفت نیز اهدا و امضای دادخواست یک درخواست خاص برای حذف نژادپرستانه و مجسمه در خانه اش در ایالت تنسی است.

Cara Delevigne و Kaia Gerber

black lives matter
instagram.com

در حالی که معترضین بسیج هم در مینه سوتا Delevigne و مدل اچ Kaia Gerber در زمان streets of L. A. برای پیوستن به اعتراض در لس آنجلس, شهرستان Hall. در میان صدها نفر از دیگر معترضان این جفت ارز مرتبط اسلحه پیوست و در مناجات و عینک ماسک صورت. او را متوقف نمی وجود دارد یا نه. کارا نیز اعتراض در هالیوود در کنار, مسلسل کلی و تراویس بارکر. “من از دیدن مشاهیر استفاده از سیستم عامل خود را برای ترویج تغییرات مثبت اجتماعی است. زیرا افراد مشهور چنین نفوذ زیادی بر تعداد زیادی از مردم آنها دارای قدرت و منابع را به گام های بسیار زیاد در این سفر به سوی برابری نژادی” دانشگاه آیووا دانشجوی سال اول سوفیا روپرت گفت. حضور خود را در خیابان ها و خود سیستم عامل رسانه های اجتماعی با هم ایجاد یک حس قوی تر از هدف کمک به کسانی که به آن نیاز دارید. “هر زمان که من یک پست یا داستان در Instagram آن مرا به یاد جریان جنگ قبل از امروز با ما و تمایل شخصی برای کمک به” روپرت گفت. “بالا بردن سطح آگاهی بسیار مهم است در این جنبش بنابراین به اعتقاد من در هر ستاره می توانید با استفاده از پلت فرم خود را به استناد عمل در طرفداران خود است.” و تا زمانی که آنها همچنان به انجام این کار حتی پس از محبوب ظهور جنبش را کند می کند آنها را به طور مداوم یادآوری سیستم عامل خود را از این بی عدالتی های اجتماعی و آنها هستند که هنوز هم در بزرگ است.

جنیفر آنیستون

giphy.com

آنیستون نمی دریغ به شلاق به او دسته چک زمانی که اعتراضات و آگاهی زده پس از مرگ جورج فلوید. او اهدا یک میلیون دلار به نژادی عدالت, موسسه خیریه, سیاه زندگی مهم است. فراتر از آن است که او پست در Instagram در مورد فجایع از این نژادی و بی عدالتی و دفاع از تغییر بیان در یکی از پست ها “را به عنوان متحدان که می خواهند برابری و صلح و این مسئولیت ما را به سر و صدا به تقاضای عدالت به آموزش خود را در مورد این مسائل و بیش از هر چیز به گسترش عشق.” آنیستون در کنار جنبش و باعث می شود آن را یک اولویت به انجام بیش از فقط نوشتن یک بررسی. “فراتر از کمک های پولی, زمان و منابع باید تقویت تعهد خود را به این علل را به عنوان به خوبی به عنوان یک تعهد به تغییر و پیشرفت به سوی آینده ای بهتر” روپرت گفت. همراه با مالی پوشش ستاره باید سخت کوش در مورد به طور مداوم آموزش خود را به طوری که آنها می تواند کمک به آموزش دیگران در مورد این مسائل از طریق کلمات و اعمال.

مایکل جردن

giphy.com

پس از جشن Netflix مستند در میراث مایکل جردن صحبت کردن در مورد مطرح شد و نژادی و بی عدالتی. اردن صحبت کردن در مورد مسائل و شکستگی اطراف سیاه زندگی مهم جنبش است. او همچنین کاهش یافته است برخی از جدی دیگران گفته او اهدا خواهد شد 100 میلیون دلار در طول 10 سال آینده به زندگی ماده باعث می شود. M. J. گرفت و برابر جاده ایستاده بود و برای مردم سیاه و ایمنی خود را, اما همچنین افسران پلیس که واقعا کار خود را که آنها دریافت احترام و حمایت است. به طور خاص, در حال حاضر, او را اهدا یک میلیون دلار به NAACP صندوق دفاع حقوقی و موسسه جامعه-پلیس روابط. “با آنها [افراد] نشان می دهد که آنها نمی نشستن بالا مشکل نژادی و بی عدالتی در آن ایجاد زمینه های مشترک بین ما و آنهایی که ما نمي,” سنت Louis دانشگاه دانشجوی سال دوم لوقا شافر گفت. “این مردم به ارمغان می آورد با هم برای یک علت شایع: برابری.” بدون توجه به جایی که شما در جهان هستند starlets و ورزشکاران حرفه ای به طور یکسان نگه دارید قدرت های بزرگ در جامعه و سوق می تواند حرکات مانند پل به جلو حتی پس از گرد و غبار حل و فصل است.

Chrissy Teigan و John Legend

twitter.com

به عنوان اگر آنها در حال حاضر نمی یاد زن و شوهر در حال حاضر جفت ساخته شده است برخی از سر و صدا در حمایت و کمک به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. واقعا چه ساخته شده چلپ چلوپ همراه با کمک های مالی خود را? Teigan را وحشی, ~میکروفن قطره~ شایسته توییتهایی دربارهی کمکهای مالی خود را به قید وثیقه معترضان در خارج از زندان است. این زن و شوهر در اصل اهدا $100,000 به قید وثیقه از معترضان در مینیاپولیس اما پس از توییتر, ترول ساخته شده یک حقه باز نظر Teigan پاسخ داد: “Ooo آنها ممکن است نیاز به پول بیشتر ، آن را به $200,000.” کف زدن. به عقب.

دریک

giphy.com

برای کمی او را آرام نگه داشته و بر این موضوع در دست, اما پس از آلتون استرلینگ کشته شد, Baton Rouge, افسران پلیس, دریک تا به حال به اندازه کافی. او در زمان به Instagram برای نوشتن یک پست طولانی در مورد احساسات و افکار خود را در شرایطی در حال وقوع است. “این واقعی است و من نگران هستم. نگران امنیت من و خانواده و دوستان من و هر انسان است که می تواند به سقوط قربانی به این الگو. من نمی دانم جواب. اما من اعتقاد دارم که همه چیز می تواند تغییر برای بهتر. باز و صادقانه گفت و گو است که اولین گام او گفت:” در بخشی از پست خود. دریک رفت برای اهدای $10,000 به وثیقه ملی برای معترضین دستگیر شدن. نه هر کس تغییر شل که دریک کند اما حتی کوچک کمک های مالی برای کمک به این معترضین باعث می شود تفاوت. “من فکر می کنم آنها [افراد] در حال انجام یک کار عالی از حمایت BLM بدون تجاوز خود را به مرزهای,” شافر گفت. “آنها ایجاد انگیزه ‘جو به طور متوسط’ برای شرکت در BLM (اعتراض اهدا و دادخواست) چرا که آنها ایستاده در همبستگی با ما.” نژادی و بی عدالتی در مسائل سخت می تواند موضوع بحث بدون گفتن چیزی اشتباه و یا آینده حساس اما تا زمانی که شما آن را روشن است که شما در حال حمایت و می خواهید به حمایت از تغییر شما در حال گام برداشتن در مسیر درست است.

رایان رینولدز و بلیک سرزنده

instagram.com

زن و شوهر, اهداف, خانواده, اهداف و در حال حاضر مدافع اهداف ؟ رینولدز و پر جنب و جوش واقعی رو در بیانیه خود در مورد نژادی و بی عدالتی در حال وقوع است. “ما شرمنده که در گذشته خودمان اجازه دادیم به طور ناآگاهانه در مورد چگونه عمیقا ریشه نژادپرستی سیستماتیک است که” آنها ارسال شده در Instagram. آنها اطلاع شنوندگان که آنها برنامه ریزی برای بالا بردن کودکان خود را به غذا نیست به الگوی عمدی یا غیر عمدی. پس از پر جنب و جوش را طولانی Insta پست, زن و شوهر نیز اظهار داشت که آنها اهدا $200,000 برای NAACP این صندوق دفاع حقوقی و تشویق دیگران به کمک مالی به عنوان به خوبی. در حالی که بسیاری از افراد مشهور و ورزشکاران حرفه ای شده اند با استفاده از سیستم عامل خود را به صحبت کردن در مورد اهدای اعتراض و دفاع ازشما نمی نیاز به یک تیک آبی برای ایجاد یک تفاوت. در اینجا برخی از سازمان شما می تواند کمک به دادخواست شما می توانید ثبت نام.

اهدا:

ملی وثیقه صندوق شبکه

Bed-Stuy قوی

نیویورک سیاه و سفید کمک های متقابل

مینه سوتا آزادی صندوق

جورج فلوید صندوق یادبود

سیاه سند چشم انداز جمعی

جوامع متحد علیه خشونت پلیس

وثیقه پروژه

ثبت دادخواست:

عدالت برای جورج فلوید

#JusticeforFloyd

عدالت برای Breonna تیلور گزارش این آگهی

Disbarment از George E. Barnhill

زندگی برای یک زندگی: زندگی اجباری صدور حکم برای خشونت پلیس منجر به مرگ

لغو زندان و کار در ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو