کلیسای جامع روستای جشنواره هنر جعل جلوتر در فرمت دیجیتال

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

این طول می کشد بسیاری از کار برای قرار دادن با هم یک کنسرت, اما آن را طول می کشد و حتی بیشتر کار می کنند در صورتی که کنسرت باید از قبل ضبط شده توسط هر یک از اعضای گروه به صورت جداگانه و سپس ویرایش شده با هم.

که چه Jared Dormer و دیگر اعضای گروه غرب Mabou به تازگی کشف کرده اند که آنها آماده برای این سال را به کلیسای روستای جشنواره هنر (CVAF) اجرا می شود که ممکن است 18-23.

در پاسخ به COVID-19 گیر این CVAF سازمان تصمیم به جشنواره دیجیتال به طور کامل به طوری رجینا ساکنان هنوز هم می تواند لذت بردن از جشن فرهنگ و هنر بدون شکستن هر گونه محدودیت.

ضرمر گروه کوبه ای, بازیکن, گفت که او و دیگر اعضای گروه در حال سپاسگزار است که این جشنواره راه پیدا کرده است به ادامه و هنوز پرداخت آن نوازندگان از COVID-19 همه گیر شده است و زمان سختی برای نوازندگان.

“ما تا به حال به انصراف از تقریبا دو ماه را نشان می دهد” گفت: Dormer. “برای (CVAF) به هنوز هم می خواهید برای قرار دادن چیزی شبیه به این بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>