مواد غذایی آوردن مشتریان به آنها با توجه به COVID-19

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

این زمان از سال عبری و شارلوت Dombowsky به طور معمول خواهد بود منتطر بسیار شلوغ تابستان پیش رو است.

به عنوان صاحبان شارلوت غذا در Moose Jaw زن و شوهر به طور معمول در استخدام 40 نفر در هر دو صورت تمام وقت و پاره وقت. آن دسته از افرادی خواهد بود نگه داشته و مشغول آماده کردن غذا, رانندگی, مواد غذایی و دیگر اقلام به مکان های مختلف در استان و خدمت به مردم در حوادث از فارغ التحصیلی به مراسم عروسی به reunions.

COVID-19 تغییر است.

همه غذا توابع تا به حال به لغو بسیاری از مشتریان rebooking یک سال پایین جاده. این Dombowskys در حال حاضر تنها دو وقت و دو پاره وقت کارکنان مشغول به کار است. آنها میخواهند به آنها می تواند بیشتر.

نه فقط به دلیل آنها می خواهند به مردم کار می کنند. آنها نیز مشغول است.

“ما هنوز هم از مواردی است که ما خدمت با پذیرایی و … می گوید:” برنی. “این فقط یک کار خیلی بیشتر. این تنها چیزی است که ما را بیش از تا زمانی که غذا دوباره شروع می شود.”

جایی که سالن غذا خوری رفت و به مردم آنها در حال حاضر درخواست از مردم برای آمدن به آنها را. شارلوت غذا است که فقط یکی از این کسب و کار ارائه یک انتخاب کنید تا گزینه به مشتریان به عنوان وسیله ای برای نگه داشتن خود را در حالی که اجتماعی فاصله باقی مانده است در اثر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>