Canora, قتل, قربانی, لیندا Dutchak به یاد گرمی و خنده


محتوای مقاله در ادامه

Linda Dutchak (left), Chantel de la Sablonniere (centre) and Val Wasylynuk (right) in a family photo. Dutchak was killed on July 17, 2020, in Canora, Sask. Supplied by Chantel de la Sablonniere.
لیندا Dutchak (سمت چپ), Chantel de la Sablonniere (مرکز) و وال Wasylynuk (راست) در یک خانواده عکس. Dutchak کشته شد در 17 جولای سال 2020 در Canora, Sask. عرضه شده توسط Chantel de la Sablonniere. /jpg

او گفت: او مادر و Dutchak فوق العاده نزدیک در سراسر زندگی خود را. de la Sablonniere امیدوار بود دو فرزند او را همان تجربه است.

“من یک جوان هرگز او را می دانم که واقعا مایه تاسف است چرا که او آنها را دوست داشت,” او گفت:. “او تا به حال تصاویر از آنها او عاشق شنیدن در مورد آنها. او فقط کاملا آنها را دوست داشت.”

هنگامی که سه نفر همه در زندگی Regina, آنها یکدیگر را اغلب. de la Sablonniere گفت: عمه خود نقل مکان کرد به Canora به نزدیکتر مادر او که بیمار بود و از آنجا گذشت.

آن را در Canora که Dutchak ملاقات ویلیام ریچارد تاتل. de la Sablonniere نمی خواهید به صحبت در مورد تاتل است که متهم به قتل درجه اول در Dutchak مرگ است.

تاتل ساخته شده دوم دادگاه ظاهر در Yorkton در روز چهارشنبه. یک ارزیابی روانی دستور داده شد و انتظار می رود برای تکمیل تاریخ دادگاه بعدی او در اوت. 19.

de la Sablonniere گفت که او و مادر او حیرت زده شد زمانی که پلیس اطلاع آنها از Dutchak مرگ است. آنها در تلاش برای درک آن را در حالی که انجام بهترین خود را برای حمایت از هر یک از دیگر.

de la Sablonniere متعدد خاطرات یک زن او به یاد می آورد برای او گرمی و خنده.

“او همیشه می خندید خندید, همیشه,” او گفت:. “او خنده بود و عفونی. او ساخته شده یک شوخی از همه چیز. او فقط یک بسیار به فرد … او هرگز خصمانه. او نمی مانند جنگ — اما یک زن قوی و در عین حال بسیار قوی و بسیار با اراده.”

به عنوان نشان داده شده توسط خانه عروسکی Dutchak نیز خلاق است. de la Sablonniere به یاد می آورد که در یک رژه دوچرخه به عنوان یک کودک و عمه bedecking دوچرخه او در streamers و کرپ کاغذ.

“او در ایجاد این سیندرلا دوچرخه برای من …,” او گفت:. “آن را رنگارنگ ترین چیزی که تا به حال.”

Dutchak قرار داده و لذت بردن او از مردم به استفاده از کار به عنوان مدیر فروشگاه مقرون به صرفه و بعد از آن سیب قرمز در Canora.

آن را فقط می آید به به بسیار دوستانه و گرم به (مردم) بدون تلاش” گفت de la Sablonniere. “و هر کس او را دوست داشت که به دلیل.”

Linda Dutchak in a family photo. Dutchak was killed on July 17, 2020, in Canora, Sask. Supplied by Chantel de la Sablonniere.
لیندا Dutchak در یک عکس خانوادگی. عرضه شده توسط Chantel de la Sablonniere. /jpg

[email protected]

twitter.com/LPHeatherP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im