می تواند صنعت نفت و گاز برای زنده ماندن Covid-19?

زسان | No comments

پنج ماه پیش آمریکا در صنعت نفت و گاز در سلامت قوی.

در 12.5 میلیون بشکه در روز ما شماره 1 تولید کننده نفت کشور است. همان درست است برای گاز طبیعی که در آن ما می خواهم به رهبری جهان برای چندین سال.

چه تر است, ما می خواهم تبدیل شدن به یک بازیکن مهم در بازارهای جهانی انرژی. پس از این ممنوعیت برداشته شد در سال 2015 صادرات نفت بود و رشد نمایی به حدود 3 میلیون بشکه در روز در پایان سال 2019 یا حدود 25 درصد از تولید داخلی است.

محموله های گاز طبیعی مایع شده بودند خروج از خلیج مکزیک و خلیج چساپیک برای اروپا و آسیا و آمریکای جنوبی است. بندر کورپس کریستی (تگزاس) با $54 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سال های اخیر تبدیل شده بود این کشور بزرگترین انرژی صادرات محل و سومین بندر در ایالات متحده با تناژ.

از همه مهمتر منافع آمریکا را رونق انرژی در حال گسترش به تمام مناطق کشور است. با توجه به موسسه نفت آمریکا در پایان 2019 صنعت نفت و گاز حمایت از نزدیک به 10 میلیون شغل در سراسر کشور و همچنین با اضافه کردن کارگران سریع تر از هر دیگر nonservice بخش از اقتصاد است.

سپس در طول سه ماهه اول سال 2020 صنعت می شود آمار دو whammy جنگ قیمت بین اوپک و روسیه همراه با COVID-19 همه گیر است که به طور موثر تعطیل اقتصاد جهانی است. از 60 دلار در هر بشکه در ابتدای سال در ایالات متحده معیار قیمت نفت به حفره حفره به پایین است.

تولید نفت داخلی است که انتظار می رود به کاهش 3 میلیون به 4 میلیون بشکه در روز در سال جاری در حالی که آسیا و شرکت های اروپایی لغو سفارشات کالا از آمریکا گاز طبیعی مایع.

در هفته های اخیر ده ها هزار نفر اخراج شده اند اعلام شده توسط شرکت های انرژی کوچک و بزرگ در حالی که فعال تعداد دکل کاهش یافته است 50 درصد به پایین ترین سطح خود از سال 1998 است. تعداد فزاینده ای از اپراتورها ثبت شده اند و یا از قبل برای ورشکستگی زمینه از جمله چساپیک انرژی یکی از پیشگامان انقلاب شیل.

بنابراین این سیگنال پایان آمریکا انرژی تسلط? ما برگرداندن به تبدیل شدن به یک وارد کننده خالص انرژی? باید در نظر ما سیاست مداخلات به “نجات” صنعت نفت و گاز?

نفت و گاز طبیعی هستند و نه فقط کالاها. آنها موتور درایو که اقتصاد امریکا است. به عنوان ایالات متحده تبدیل به انرژی غالب لطف عمدتا به شیل انقلاب ما تغییر جغرافیای سیاسی چشم انداز و دیگر لازم نیست به نگرانی در مورد اختلال در عرضه از خاورمیانه یا جاهای دیگر یک واقعیت است که بسیار پیشرفته ما اقتصادی و استراتژیک امنیتی است. بنابراین به دنبال سیاست های است که می تواند ما صنعت داخلی مناسب میباشد.

در غیر این صورت ما ممکن است از دست دادن هر دو فیزیکی و سرمایه انسانی ساخته شده است که آمریکا یک ابرقدرت انرژی.

صنعت مخالف است به نجات هر چند این ممکن است به ارزش گسترش حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه و یا خیابان اصلی برنامه اعطای وام به مستقل نفت و شرکت های به طوری که آنها آماده خواهید بود برای از سرگیری تولید در زمانی که تقاضا و قیمت ها بهبود می یابند.

ما نیز باید با استفاده از این خرابی به ارتقاء زیرساخت های حمل و نقل و پردازش نفت و گاز است. برای مثال کمبود سرمایه گذاری در خطوط لوله و باعث شده است که تنگناها در هر دو حوضه پرمین و مارسلوس.

در حالی که جهانی مصرف نفت انتظار می رود که برای مسطح کردن توسط اواسط 2030s انرژی اطلاعات مدیریت پروژه استفاده از گاز طبیعی به ظهور پیوسته — حداقل تا سال 2050 به عنوان بقیه جهان به پیروی از ایالات متحده با جایگزین کردن گاز زغال سنگ در تولید برق.

هر چند برخی از گاز طبیعی مایع و پروژه ها شده اند را در خود نگه دارد با توجه به تقاضای تخریب از COVID-19 طولانی مدت چشم انداز گاز طبیعی باقی می ماند و روشن است. تقاضای پیش بینی شده برای رسیدن به 500 میلیون تن در سال طی یک دهه با آسیا پیشرو مشتری.

این کار نیاز به ساخت قطار اضافی و زیرساخت های مرتبط اگر ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان مایل به گرفتن یک سهم رو به رشد است که در بازار. ساده و کوتاه اجازه فرآیندهای برای این امکانات ما می تواند کمک به ایالات متحده تبدیل به یک تسلط بازیکن در بازار جهانی گاز.

این همه عذاب و دل تنگی در امریکا نفت پچ. شرکت های بزرگ همچنان به سرمایه گذاری در پایین چرخه به خصوص کسانی که با پروژه های بلند مدت مانند آب عمیق حفاری در خلیج مکزیک که در آن پرداخت دوره است که به طور معمول چندین دهه به جای چند سال.

بر خلاف امید برخی از کارشناسان محیط زیست این COVID مربوط به انرژی افتضاح نیست سیگنال پایان سوخت های فسیلی عصر. اقتصاد جهانی بهبود می یابند به عنوان تقاضا برای نفت و گاز طبیعی است.

همین دلیل است که این مهم را به گام امروز به امن امریکا شماره 1 وضعیت در سال پیش رو.

Bernard L. دادند دانشیار مدیر مگوایر انرژی موسسه و استاد کمکی از اقتصاد کسب و کار در کاکس مدرسه کسب و کار در متدیست جنوبی دانشگاه. او نوشت: این برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>