محتوای مقاله

اکو دره پارک استانی — ویلیام و ترزا اندرسون رفته اند کمپینگ هر تابستان برای بیش از 40 سال و با آنها در مورد به اجازه COVID-19 شکستن آن سنت است.

در اولین آخر هفته ساسکاچوان اردو بودند باز به مدت یک شب کمپ ویلیام و ترزا بودند در اکو دره پارک استانی ادامه تابستان خود سنت.

این زن و شوهر که در حال حاضر زندگی می کنند در Weyburn هستند در اصل از بریتیش کلمبیا که قبلا صرف بسیاری از تعطیلات آخر هفته تابستان کمپینگ در کوه. آنها حتی مشغول به کار در یک اردوگاه در نزدیکی Kootenay دریاچه برای دو سال قبل از مهاجرت به ساسکاچوان در سال 2018 است.

“افرادی که در اردوگاه آنها دوستانه است. آنها نه مغرور. آنها دوستانه, down-to-earth,” ترزا گفت: از اردوگاه حل و فصل به او چمن صندلی با یک کتاب نشسته در یک میز تاشو در کنار او. هر دو او و ویلیام توافق آن است که تقریبا غیر ممکن است بد خلق در حالی که کمپینگ.

ساسکاچوان اردو اجازه داده شد برای باز کردن به مدت یک شب کمپ شروع ژوئن 1 تحت دوباره باز ساسکاچوان طرح اما استان دستورالعمل موظف است که در هر ثانیه سایت باقی می ماند بسته به مطمئن شوید که مردم حفظ فاصله فیزیکی. عمومی مناطق تفریحی مانند سواحل و زمین های بازی بسته هستند اگر چه قایق راه اندازی مجاز است. امکانات حمام نیز بسته شده و اکو دره پارک استانی خواسته هر کسی با اعضای کمپ به استفاده از خود را washrooms برای محدود کردن تماس در washrooms.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو