پروانه محل بازگشایی تحت فاز سه

وستفورد – بعد از اولیه سردرگمی بیش از زمانی که دقیقا آن را مناسب برای بازگشت به کار, پروانه است و در نهایت باز

توسط ATSHNEWS در 26 تیر 1399

وستفورد – بعد از اولیه سردرگمی بیش از زمانی که دقیقا آن را مناسب برای بازگشت به کار, پروانه است و در نهایت بازگشایی درهای خود را.

بنیانگذار جورج لسلی گفت: داخل باغ در تاینسبرو جاده ای اجازه داده شد به طور رسمی بازگشایی به عنوان آخرین جمعه, جولای 6. این بود که دو هفته بعد به او گفته شد توسط مقامات دولتی که کسب و کار خود را مجاز به بازگشایی تحت فاز دو دولت را بازگشایی طرح پس از اعتقاد به این محل می تواند انجام کسب و کار دوباره.

"هیئت مدیره بهداشت و درمان به نام من به تایید بازگشایی در هفته گذشته" لسلی گفت. "آنها بسیار مفید و ریشه کن برای ما."

جفری استیونز وستفورد سلامت مدیر تایید کرد که پروانه محل اجازه داده شد به بازگشایی تحت دولت فاز سه بازگشایی دستورالعمل. او افزود که وستفورد هیئت مدیره بهداشت است و دیگر اجرای هر "سخت" دستورالعمل خاص خود را دارد و به جای آن به دنبال خواهد داشت دولت دستورالعمل برای بازگشایی کسب و کار پس از بیماری همه گیر کوروناویروس.

همانطور که برای پروانه محل لسلی گفت: باغ باز است و هفت روز هفته از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر هر چند مردم اجازه ورود به این ساختمان پس از 3:30 بعد از تمام مشتریان و کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک در حالی که در داخل ساختمان است که تنها اجازه خواهد داد که حداکثر 25 نفر در داخل. لسلی اضافه شده وجود دارد توجه در درب جلو و گفت که هر کسی که با علائم خاصی نمی خواهد اجازه داده می شود در ساختمان است. ضد عفونی کننده دست و ماسک نیز در دسترس در داخل خانه با طبقه مشخص شده برای اطمینان از شش پا فاصله بین مردم است. لسلی اضافه شده است که او تا به تمیز کردن شرکت در آمده و پاکسازی کل تسهیلات یک بار در هفته.

لسلی گفت: او موفق به دریافت هیچ نوع مجازات از شهر و یا مقامات دولتی برای بازگشایی زود است. او اضافه کرد که او ثبت نام در چک برنامه حفاظت و امیدوار است با کسب و کار همچنان به آمده به عقب در یک نرخ ثابت باقی مانده از فصل تابستان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب