توسط MARCELO ده سوسا و دیوید BILLER

ریو دو ژانیرو (AP) — با حضور رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro گفت: او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از ماه از کم اهمیت جلوه دادن coronavirus را به شدت در حالی که مرگ و میر نصب شده به سرعت در داخل کشور است.

65 سال پوپولیستی که شناخته شده است برای ممزوج در جمعیت بدون پوشش خود را در صورت تایید این نتایج در حالی که با پوشیدن یک ماسک و صحبت با خبرنگاران نشسته اند در مقابل او در پایتخت, Brasilia. او گفت که او مصرف هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که ثابت نشده است موثر در برابر COVID-19.

“من خوب طبیعی است. من حتی می خواهم به راه رفتن در اطراف در اینجا, اما من می توانم با توجه به توصیه های پزشکی,” Bolsonaro گفت. “من فکر کردم من تا به حال آن را قبل از من داده بسیار پویا فعالیت است. من رئیس جمهور و در مبارزه با خط. من می خواهم به در وسط مردم.”

برزیل و در جهان ششم-بزرگترین ملت با بیش از 210 میلیون نفر یکی از شیوع را کشنده ترین نقاط داغ. بیش از 65,000 برزیلی فوت کرده اند از COVID-19 و بیش از 1.5 میلیون نفر آلوده شده اند.

هر دو شماره دوم در جهان-بالاترین بالغ بر پشت آن از ایالات متحده, هر چند درست و ارقام اعتقاد به توان بالاتر به دلیل عدم گسترده تست.

Bolsonaro اغلب به نظر می رسد در به لرزش دست در دست حامیان و معاشرت با جمعیت در زمان بدون ماسک. او گفته است که تاریخ خود را به عنوان یک ورزشکار خواهد از او محافظت از ویروس ها و که این امر می تواند چیزی بیش از یک “کمی آنفولانزا” اگر او بودند به قرارداد آن است.

او همچنین بارها و بارها گفت که هیچ راهی برای جلوگیری از 70 ٪ از جمعیت سقوط بیمار با COVID-19 و مقامات محلی تلاش برای تعطیل کردن فعالیت های اقتصادی در نهایت باعث بیشتر مشکلات از اجازه می دهد این ویروس به اجرای آن دارد.

Bolsonaro تکرار آن احساسات شنبه تشبیه ویروس به باران که می گیرند در بسیاری از افراد و گفت که برخی مانند افراد باید مراقبت بیشتری.

“شما نمی توانید فقط بحث در مورد عواقب ناشی از ویروس است که شما مجبور به نگرانی در مورد. زندگی می رود. برزیل نیاز برای تولید. شما نیاز به گرفتن اقتصاد در دنده,” او گفت:.

شهرها و ایالات متحده در ماه گذشته آغاز شد محدودیت های بلند بود که اعمال شده برای کنترل گسترش ویروس به عنوان مرگ و میر شروع به کاهش همراه با نرخ اشغال در بخش های مراقبت ويژه.

سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس Dr. Michael Ryan, آرزو Bolsonaro بازیابی سریع و گفت: عفونت “به ارمغان می آورد صفحه اصلی واقعیت این ویروس” نشان می دهد که آن را نمی تمایز بین “شاهزاده یا گدا.”

رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: او تحت یک X-ray از ریه های خود در روز دوشنبه پس از تجربه تب و درد عضلانی و ضعف. از سه شنبه تب فروکش کرده بود, او گفت:, و نسبت به بهبود هیدروکسی کلروکین که او هم مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی به ترویج.

او پا را از روزنامه نگاران و حذف ماسک خود را در یک نقطه نشان می دهد که او خوب به نظر می رسد.

Bolsonaro بارها در بازدید از بیمارستان پس نیاز به چندین عملیات تعمیر روده او بعد از او با چاقو در کمپین بلیزرز در سال 2018 است.

او گفت که لغو سفر این هفته به این کشور جنوب شرق منطقه ادامه خواهد داد و کار از طریق ویدئو کنفرانس و دریافت بازدید کنندگان نادر زمانی که او نیاز به امضای یک سند.

بیش از آخر هفته به برزیل رهبر جشن روز استقلال آمریکا با سفیر آمریکا در برزیل و سپس به اشتراک گذاشته تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان او در محله های نزدیک با دیپلمات چندین وزیر و مشاوران. هیچ یک عینک ماسک.

سفارت ایالات متحده گفت در توییتر که سفیر تاد چپمن است نه نشان دادن هر COVID-19 علائم را آزمایش می شود.

Bolsonaro آزمایش منفی سه بار در ماه مارس پس از جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا. اعضای هیئت خود را به ایالات متحده آمریکا شد و بعد از آن گزارش شده است به توان و حذف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de