سرزنش چین و نیست که قربانی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان سازمان بهداشت جهانی در, اخبار جلسه این هفته شد و بلافاصله متهم به قربانی.

پیتر بیکر از نیویورک تایمز توییتی که “مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کرده است یک تبه کار جدید برای این بیماری همه گیر کوروناویروس” و روزنامه گاردین در توصیف رئیس جمهور به عنوان “در به طور فزاینده ای از کوره در تلاش برای تغییر سرزنش می کنند.”

شکی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن است تمایل به تغییر سرزنش زمانی که ممکن است (و حتی زمانی که آن را ندارد). او هرگز مالکیت تست افتضاح در ابتدا از ما coronavirus پاسخ و یا اعتراف به این اشتباه بود در ابتدا برای به حداقل رساندن این ویروس.

در عین حال هیچ یک از این detracts از نیروی خود را نقد چین (اگر چه او ضربات سرد و گرم در آن است) و کسی که در مرکز بین المللی این فاجعه است و باید برگزار شود را به حساب.

بدون چین و فریب و کسانی که اشتیاق برای پکن شیوع بیماری ممکن است محدود تر و جهان, حداقل, داشته اند زمان بیشتری برای واکنش نشان می دهند. چین مرتکب گناهان نابخشودنی از کمیسیون مثبت دروغ گفتن در مورد شیوع و مجازات پزشکان و ناپدید شدن روزنامه نگاران گفت که حقیقت در حالی که کسانی که مرتکب گناهان حذف آن فاقد استقلال و شجاعت در یک لحظه نتیجه بزرگ.

در اثر چین و این که با هم کار کرده برای افشای سایر نقاط جهان به این ویروس در همان زمان آنها عنوان خطرات آن است.

چین در عمل به عنوان شما می خواهم انتظار. کشورهایی که اجرا gulags نیست به طور معمول اشاره کرد خود را برای حکومت داری خوب و شفافیت. این است که تصور می شود متفاوت است. آن را می گوید آن ارزش “منعکس کننده اصول حقوق بشر جهانی و حقوق صاحبان سهام.” با توجه به قانون اساسی آن “سلامت همه مردم است اساسی برای دستیابی به صلح و امنیت و وابسته به کمال همکاری افراد و دولت.”

اما آن سخت است برای دیدن چگونه این که عمل کرده اند هر گونه متفاوت اگر قانون اساسی آن شامل یک شرط الزام است که باید آن را معتبر چینی تبلیغات به عنوان آنجا که ممکن است به خصوص در میان جهان-تهدید وقوع یک رمان ویروس.

در Jan. 14 که در توییتی که “تحقیقات اولیه” توسط مقامات چینی تا به حال هیچ شواهدی از انسان به انسان انتقال است. چند روز بعد از آن گزارش “محدود” انسان به انسان انتقال اگر چه این عنوان پیدا کردن به عنوان نوعی از بیماری های تنفسی.

پس از آن که کاهش یافته است به تماس شیوع در چین اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی در Jan. 22 در همان زمان وجود دارد موارد تایید شده در تایوان و استرالیا و ژاپن و تایلند و کره جنوبی. پس از این که در نهایت اعلام شرایط اضطراری از آن اقدام به کشیدن پای خود را در اعلام یک بیماری همه گیر در حال انتظار تا مارس 12.

یکی از بدترین چیزهایی چین بود مهر و موم کردن هوبئی استان از سایر نقاط کشور در حالی که پروازهای ادامه داد: در سراسر جهان است. بود که در مورد آن ؟ آن را به طور کامل در هیئت مدیره. به عنوان یک تیتر در ایسنا قرار داده و آن را در اوایل فوریه “چه کسی رئیس می گوید گسترده ممنوعیت سفر مورد نیاز است به ضرب و شتم چین virus.”

فوق العاده به اندازه کافی در اواخر ماه ژانویه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus شد ستایش مقامات چینی برای “شفافیت آنها نشان داده اند.” با وجود این در حال ظهور اجماع است که چین به دروغ در مورد آن تعداد موارد و مرگ و میر که نشده است گفت: یک دلسرد کلمه در مورد چین ،

آن بوده است مصمم اگر چه در به استثنای تایوان از فعالیت های آن فقط به عنوان پکن دیکته. از ديدگاه بهداشت عمومی این است که دقیقا رو به عقب. تایوان ثابت شده کاملا ماهر در کنترل شیوع کردم و این یکی دقیقا سمت راست در بخش های بزرگ به دلیل آن را باور نمی کند هر چیزی که چین و یا چه کسی گفت.

در یک دنیای بهتر Tedros خواهد استعفا بلافاصله و آمریکا را ادامه کافی بودجه سازمان وابسته به خروج خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد بیش از سهم خود از potshots اما این بدان معنا نیست که او همیشه خاموش شده را علامت. چین و این که واقعی هستند malefactors که سزاوار همه obloquy رئیس جمهور و هر کسی دیگری می تواند پشته بر روی آنها.

ریچ لوری در توییتر @RichLowry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de