سیاه, پلیس احساس درد فلوید مرگ وظیفه خود را به مدرسه

توسط صخره فشار و گری زمینهOKLAHOMA CITY (AP) — سیاه افسران پلیس خود را پاره پاره بین دو جهان: آنها احساس درد د

توسط ATSHNEWS در 17 خرداد 1399

توسط صخره فشار و گری زمینه

OKLAHOMA CITY (AP) — سیاه افسران پلیس خود را پاره پاره بین دو جهان: آنها احساس درد دیدن و در عین حال یکی دیگر از سیاه مرد کشته شده به دست افسران همکار و در عین حال آنها نیز باید سعی کنید برای حفظ صلح در طول عصبانی تظاهرات سوخت که مرگ است.

کسانی که احساسات آشنا به بسیاری از سیاه پوستان در اجرای قانون برای سال هرگز شدید تر از در روز پس از جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس درگذشت و پس از یک سیاه پوست به دست پلیس این ماجرا زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به 9 ساعت به عنوان دیگر افسران تماشا.

"من احساسات من شور است و کمتر از آن مردم در خیابان ها" گفت: پلیس شهر نیویورک کارآگاه Felicia ریچاردز که سیاه و سفید است. "من ایستاده در این مدرسه و من درک می کنم آنچه که من تعهد این است که به این, اما من نمی توانم سازش من انسانیت است."

ریچاردز رئیس جمهور از NYPD نگهبان ارتباط برادرانه سازمان گفت که او وحشت زده شد با تصویری که اسیر فلوید بازداشت و لحظات پایانی. او تلاش برای درک آنچه که احتمالا می تواند موجه مانند "نیروی بی رحم."

فلوید 46-سال-را-از-کار لی لی بود دستگیر مارس 25 بعد از فروشگاه رفاه کارکنان او را متهم کرد با استفاده از پول تقلبی. او با دستبند و به نظر نمی رسد به مقاومت در برابر افسران.

سیاه, افسران پلیس که دیدم فیلم "اجازه آه از انزجار و رها سمت راست وجود دارد" ریچاردز گفت. "هنگامی که ما دیدم که مرد بود نه حرکت ما باید برای پاسخ به این جامعه است."

ریچاردز 34-سال کهنه NYPD گفت: تلفات در افسران سلامت روان اجرا می شود ، آنها نمی توانند غمگین با بقیه سیاه امریکا و بسیاری از آنها باید با یک خروشد ،

ملی, سیاه, پلیس انجمن بود بلانت در ارزیابی خود از فلوید مرگ و نحوه اجرای قانون در طول تاریخ تحت درمان سیاه شهروندان است.

"بیایید صحبت حقایق: در امریکا روشن است که بشریت از مردم سیاه و سفید به نظر می رسد نامرئی به اجرای قانون" آن را در بیانیه ای گفت. "چه توضیح دیگری وجود دارد که برای (مینیاپولیس افسر پلیس Derek) چوین به تکیه بر گردن یک دستبند سیاه و سفید مرد تا زمانی که او می میرد?"

گروه ذکر شده اخیر تصاویر مسلحانه مردان سفید همگرا در میشیگان در کنگره در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

"مسلح سفید مردان مجاز به ایستادن بر روی پله های ساختمان های دولتی و اعتراض خود را که آزادی است که بر روی پا بلامنازع توسط اجرای قانون است. اما بیش از حد اغلب زمانی که غیر مسلح سیاه شهروندان ادعا را متعهد جزئی نقض آزادی است که دیگر در بازی و درب باز می شود برای مرگ در دست کسانی که باید حفاظت و خدمت" سازمان گفت.

پس از افغانستان افزایش داد به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش ادارات پلیس به دنبال بهتر تنوع بخشیدن به صفوف خود را. اما اقلیت باقی می ماند کمتر در بسیاری از سازمان ها. برای مثال از 36,000-به همراه افسران اداره پلیس نیویورک, 17,000 سفید هستند در حالی که 5,500 سیاه و سفید هستند.

کار پلیس در ایالات متحده شده است به چالش کشیدن برای افسران از آغاز.

در سال 1965 کلانتر نمایندگان اونیل مور و دیوید Creed راجرز بودند کمین در Varnado لوئیزیانا در حالی که تحقیق در مورد یک آتش برس. مور کشته شد و راجرز کور شد در چشم راست او. با توجه به وزارت دادگستری فایل ها در این حمله دو شده بود در کار برای یک سال و برای اولین بار, سیاه, نمایندگان در بخش. خود را استخدام خشم Ku Klux Klan.

مایک ارائه یک عضو از محبوب رپ اواز یا موسیقی دو نفری اجرا جواهرات و شناخته شده به عنوان Killer Mike صحبت قطره قطره در یک کنفرانس خبری در هفته گذشته در آتلانتا در مورد عشق خود را برای اعضای خانواده در اجرای قانون است. پدر او یک افسر پلیس به عنوان دو عموزاده.

او به یاد می آورد که برای اولین بار هشت, سیاه, افسران در آتلانتا بخش که عضو نیروی نزدیک به یک قرن پیش تا به حال به لباس پوشیدن و در یک YMCA چون خود شخص سفید افسران نمی خواهید در همان رختکن با آنها.

"من به عنوان جهنم دیوانه," او گفت:. "من بیدار شد که مایل به دیدن جهان سوختگی دیروز چون من خسته از دیدن مردان سیاه و سفید می میرند. او در مقایسه با فلوید مرگ تحت افسر زانو که از یک گورخر "در کلاچ از یک شیر فک."

برخی به دنبال شکاف بین تظاهر کنندگان و افسران همکار. در فلوریدا فورت Lauderdale افسر Krystle اسمیت شد مورد تحسین قرار گرفته و پس از یک ویدئو ویروسی رفت او را تعقیب و reprimanding یک همکار افسر پس از او تحت فشار قرار دادند یک معترض به زمین بود که در حال حاضر زانو.

افسر یاس Nivens صحبت با گروهی از معترضان در شارلوت کارولینای شمالی برای کاهش تنش است. او به آنها گفت که او نمی تواند در دفاع از افسران در مینیاپولیس. اما زمانی که او در کار او می کند بهترین خود را به نگه داشتن او همکار افسران پاسخگو و گفته است برخی از آنها به "سهولت."

"من صدمه دیده است, راه همان شما صدمه دیده است. ... من درک می کنم درد خود را گفت:" Nivens بخشی از شارلوت-مکلنبورگ اداره پلیس سازنده "گفتگو" تیم که باعث می شود یک نقطه از صحبت کردن با مردم در تظاهرات. این واحد ایجاد شد و پس از تظاهرات فوران در آن شهرستان پس از سال 2016 پلیس تیراندازی مرگ کیت لمانت اسکات.

برخی از افسران می گویند که آنها بیش از حد را تجربه کرده اند نژادپرستی — روشن و خاموش ،

نورمن اوکلاهما افسر رالف Manous به یاد می آورد یک تجربه در حالی که حضور Missouri State University. او در راه رفتن به خانه از او یک شبه کار هنگامی که او شروع به شنیدن بوق از یک کامیون در فاصله.

"کسی انداخت کامل آبجو در سر من. و بنابراین من بلافاصله در زمان خاموش در حال اجرا است. و آنها در تعقیب من پرتاب آبجو یک دسته کامل از نژادی, تهمت, چیزهای مانند این که" Manous گفت. به عنوان یک سابق junior, کالج, کشتی گیر, او هنوز هم ورزشی به اندازه کافی برای فرار پس از پریدن برخی از نرده ها و پنهان شدن پشت یک حیاط خلوت ریختن.

حتی به عنوان یک افسر او leery از دیگر پلیس. هنگامی که او برگ نورمن او آویزان کیف پول خود را نشان خود را در آینه به مطمئن شوید که اگر او کشیده است بیش ماموران بلافاصله می دانم که او یکی از آنها است.

او شده است به تظاهرات در نورمن. او گفت: این پاسخ از مردم سیاه و سفید است که معمولا منفی زمانی که آنها پیدا کردن او یک افسر.

"آنها به طور معمول شروع به صدف و مرموز و یا فکر می کنم که من به آنها" او گفت:. "آنها crack کمی حیله گر جوک. من که در آن آنها می آیید."

یک بار زمانی که او اولین افسر به نشان می دهد تا بر روی تماس ها به صورت یک اختلال که جواب درب نمی خواهد صحبت می کنند به او و یا به او اجازه دهید به خانه. هنگامی که سفید خود را, شریک زندگی, وارد, مرد بلافاصله توضیح داد که همه چیز را به دیگر افسر. هنگامی که آن زمان برای ترک این مرد را تکان داد خود را از دست شریک زندگی اما پشت خود را بر روی Manous و راه می رفت دور.

"من گفت:, 'OK. این است که آمریکا ما در زندگی است.'"

___

فشار گزارش از شهر اوکلاهما و زمینه های گزارش شده از سیلور اسپرینگ مریلند. آسوشیتد پرس نویسندگان لیزا ماری پنجره در بویزی آیداهو اشرف خلیل در واشنگتن و سوفیا Tareen در شیکاگو نیز به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب