بیلریکا — آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشایی جوامع خود مقامات شهر در حال تشویق راه حل های خلاق برای کمک به رستوران ها دوباره باز کنید.

در طول هفته گذشته به تخته از selectmen در بیلریکا و توکسبری رای به اجازه می دهد مجوز موقت برای صندلی در فضای باز.

“اجازه دهید آن صورت, رستوران واقعا بزرگترین مانع برای به دست آوردن بیش در بازگشت به کسب و کار” بیلریکا شهر مدیر جان کوران گفت: هیئت مدیره از Selectmen دوشنبه شب.

با توجه به کوران رستوران نیاز به یک مجوز به ارائه صندلی در فضای باز و این روند به طور معمول نیاز به مقدار زیادی از نوار قرمز است.

در تلاش برای ساده کردن فرآیند و اجازه می دهد تا رستوران به ارائه صندلی زودتر از بیلریکا هیئت Selectmen رای به اجازه می دهد یک فرایند کارآمد است که اجازه می دهد مجوز به بررسی و پردازش اجرایی به جای رفتن قبل از هیئت مدیره از Selectmen.

تحت فرایند کارآمد متقاضیان هنوز هم نیاز به تایید از ضروری ادارات شهر مانند امنیت عمومی و وزارت بهداشت.

روز دوشنبه توکسبری هیئت Selectmen تصویب یک فرآیند مشابه توصیه شده توسط شهر مدیر ریچارد Montuori. در زمان رای Montouri گفت: سه رستوران ها برای اعمال کرده بود صندلی در فضای باز.

“تا کنون همه شده است خدا را شکر که حداقل آنها در حال رفتن به قادر به گرفتن برخی از جداول بالا و در حال اجرا در آینده بسیار نزدیک” Montuori گفت.

وقتی پرسیده شد که چه مدت این روند می تواند بر اساس سیستم جدید Montuori گفت به اعتقاد او این مجوز می تواند در عرض 24 ساعت اگر نرم افزار کامل است و هیچ مسائل وجود دارد.

اگر او به حمایت از تلاش برای کمک به رستوران بیلریکا Selectman مایک رزا نگران مطمئن شوید که اعضای عمومی می تواند وزن در روند اگر وجود دارد نگرانی.

کوران مطمئن رزا او را از هر گونه نگرانی و یا مسائل مربوط به هیئت مدیره است.

به طور مشابه Montuori خود گفت selectmen شهر خواهد بود قادر به پاسخگویی به مسائل مربوط به سرعت و هیئت مدیره می تواند تنظیمات و اگر به عنوان مورد نیاز است.

“من می خواهم این ایده که ما می توانیم محوری و زیرک,” توکسبری Selectman Jayne Wellman گفت.

در علاوه بر این به کمک رستوران ها دوباره باز بیلریکا هیئت Selectmen بحث دیگر بازگشایی برنامه.

روز دوشنبه در ساختمان های عمومی از جمله تاون هال ارشد مرکز و کتابخانه را بازگشایی با اقدامات جدید در محل.

در سالن شهر وجود دارد خواهد بود به طور منظم بهداشت از “لمس بالا” مناطق دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه عطسه پاسداران صف, ماسک مورد نیاز در مناطق عمومی و کارکنان خود را در دماهای نمایش هر روز کوران گفت.

اعضای عمومی بازدید تاون هال نمی خواهد که خود را در درجه حرارت به نمایش در آمد.

“برای نمایش عمومی به عنوان آنها می آیند در آن احتمالا بیش از حد از یک وظیفه به آن انجام می شود” کوران گفت. “من بررسی کردم با جوامع دیگر و همه آنها folllowing که همان پروتکل است.”

شورای پیری را به جلو حرکت می کند با محدود کردن برنامه های در ارشد مرکز از جمله AARP برنامه های مالیاتی و ثبت نام برای مالیات workoff برنامه آغاز می شود که در ماه اوت است.

آزمايشي هدف این است که برای حرکت همراه با مرکز بازگشایی و شروع به ارائه کلاس های کوچک در این مرکز بیش از دو روز. هدیه فروشگاه بسته باقی خواهد ماند کوران گفت.

روز دوشنبه بازگشایی خواهد شد همچنین شامل شهر مناطق تفریحی. منفعل استفاده از زمینه اجازه خواهد داشت اما وجود خواهد داشت بدون ورزش های سازمان یافته. هدف این است که اجازه می دهد تا تیم به تمرین در این زمینه شروع 22 ژوئن با بازی شروع در ژوئن 29, کوران گفت.

زمانی که شیوه ها و بازی ها را از سر بازیکنان و مربیان و تماشاگران خواهد بود خاطر نشان کرد به دنبال اجتماعی فاصله پوشیدن PPE نه به اشتراک گذاشتن تجهیزات و دیگر اقدامات مشابه است.

سگ در پارک دادگاه های بسکتبال pickleball دادگاه و تنیس را نیز باز خواهد شد دوشنبه. کاربران در حال یادآوری به عمل اجتماعی فاصله و بهداشتی کردن دست ها قبل و بعد از استفاده از. کاربران نباید به اشتراک گذاری تجهیزات و کسانی که با استفاده از بسکتبال باید بازی بدون-تماس با ما بازی مانند اسب به جای وانت بازی کوران گفت.

به عنوان شهرهای چرخ دنده تا برای یک گام به سمت عادی شدن امور بیلریکا Selectman کیم کانوی یادآوری اعضای جامعه از نیاز به مراقب باشید به عنوان COVID-19 نرفته است.

“اگر ما عجله بیش از حد سریع صادقانه ما در حال رفتن برای پایان دادن به یکی دیگر از سنبله و ما در حال رفتن به تعطیل دوباره” کانوی گفت. “این برنامه است که آهسته و پیوسته و متفکر.”

اطلاعات بیشتر در مورد بیلریکا را بازگشایی می توان در شهر, وب سایت شهر.بیلریکا.ma.ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im