بیلریکا selectmen بحث بازگشایی

بیلریکا — با یک چشم در نور در انتهای تونل هیئت Selectmen در مورد راه هایی برای کمک به کسب و کارهای محلی بازگشایی پس از COVID-19 مستند.

باز کردن بحث دوشنبه شب Selectman دن سوختگی گفت: او نا امید شده بود با رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر بازگشایی سفارشات.

“من بشدت نا امید در آنها را به خاطر آنها به اندازه کافی نمی رویم برای چیزهایی که ما نیاز به رفتن” سوختگی گفت. “مهمترین چیزی که ما باید انجام دهید این است که نگاه ما چگونه کار با کسب و کارهای محلی به آنها آماده است.”

در خصوص سوختگی گفت: شهر نیاز به شروع به دنبال چگونه به کمک به کسب و کار به انطباق به طوری که آنها می تواند بازگشایی شده است. او اضافه کرد که او می داند که صاحبان کسب و کار چند که هنوز هم در تاریکی در مورد چه باید بکنید.

توسعه جامعه کارگردان Rob Anderson گفت دفتر او در حال حاضر شروع با ارسال نامه ای به کسب و کارهای محلی را با یک لیست از اسناد و مدارک آنها باید به دنبال.

“این یک نسبتا خوب بار برای یک کسب و کار را به آنجا راه دولت در حال انجام آن است شما در حال رفتن به باید خود گواهی شما باید انجام دهید این همه خود را به” شهر مدیر جان کوران گفت. “برخی از مردم در حال رفتن به می شود بهتر است در انجام این کار بیش از دیگران بنابراین تلاش برای رسیدن به شرکت ها برای دیدن آنچه که آنها نیاز به تلاش برای کمک به آنها را از طریق فرایند.”

اندرسون نیز اعمال می شود برای اعطای کمک های مالی از طریق وزارت مسکن و توسعه جامعه (DHCH). بودجه کمک خواهد کرد که پشتیبانی از میکرو کسب و کار.

و اشاره کرد که بیلریکا یک مجموعه متنوع از کسب و کار Selectman مایک رزا پیشنهاد این شهر سازماندهی کسب و کار به دو گروه دسته بندی و/یا اندازه به منظور شناسایی آنچه که کسب و کار نیاز به انجام چه و هنگامی که.

رزا همچنین خواستار استفاده از “خارج از جعبه” ایده برای کمک به کسب و کار بازگشایی مانند کمک به رستوران دریافت مجوز برای ارائه صندلی در فضای باز.

“ما باید سعی کنید برای به دست آوردن یک دسته خوب در کسب و کار در شهر برای کمک به آنها را باز در حال حرکت رو به جلو” رزا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im