توکسبری — پلیس 32 ساله بیلریکا مرد بود که می خواستم در حکم, تلاش برای فرار از پلیس در پارکینگ یک توکسبری هتل تنها به فاصله کوتاه با فنتانيل بر او.

توکسبری رئیس پلیس Ryan کلمبوس گفت: در یک مصاحبه مطبوعاتی خود پس از منصوب شدن رئیس اوایل این ماه — که دیوید Dion, از 54 Connolly جاده ماساچوست برای اولین بار کشف شده توسط پلیس در پارکینگ ماریوت شهر محل مناسب در 20 بین المللی در محل توکسبری در روز پنج شنبه.

کارآگاهان و ماموران کشف Dion به حال دو فعال حکم بازداشت خود و نقل مکان کرد به دستگیری او, با توجه به کلمبوس.

“هنگامی که ماموران با نزدیک شدن دیون او فرار کرد و دستگیر شد یک فاصله کوتاه بعد” کلمبوس گفت: در آزادی مطبوعات. “در زمان دستگیری او Dion داشت فنتانيل در اختیار او است.”

Dion بود به اتهام قاچاق بیش از 10 گرم فنتانیل مقاومت در برابر دستگیری یک فراری از عدالت و نیز برگزار شد در حکم کردن از نوبوری دادگاه منطقه برای مبارزه با مواد مخدر و خودرو اتهامات و حکم از Hillsborough County, N. H., برای همیشگی مجرم به اتهام, به گفته پلیس.

Dion دستور داده شد برگزار می شود در $75,000 نقدی به قید وثیقه آزاد است که برگزار می شود در بیلریکا زندان به گفته پلیس.

کلمبوس گفت توکسبری پلیس تشویق هر کسی با اطلاعات در فعالیت های جنایی در شهر به تماس با پلیس در 978-851-7373. هر کسی که می خواهد به ناشناس باقی می ماند می توانید تماس بگیرید 978-851-0175 یا ایمیل tewks_detectives@tewksbury-ma.gov.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im