توسط MARYCLAIRE دیل

فیلادلفیا (AP) — در یک خیره کننده تصمیم گیری است که می تواند تست چارچوب قانونی #MeToo موارد پنسیلوانیا بالاترین دادگاه بررسی خواهد شد دادگاه تصمیم به اجازه دهید پنج دیگر شاکیان شهادت در بیل کازبی را تجاوز جنسی محاکمه در سال 2018 که به پایان رسید با دیرین ستاره تلویزیون را ندارند.

Cosby, 82 بوده است و زندانی در حومه فیلادلفیا برای نزدیک به دو سال پس از یک هیئت منصفه به اعدام محکوم و او را از drugging و آزار جنسی یک زن در خانه اش در سال 2004. او را خدمت سه تا 10 سال حبس.

دیوان عالی کشور موافقت کرده است به بررسی دو جنبه مورد از جمله قاضی تصمیم به اجازه دادستان تماس دیگر شاکیان به شهادت در مورد پیش برخورد با این بازیگر و کمدین. کازبی وکلا به مدت طولانی شکایت شهادت است که از راه دور و غیر قابل اعتماد است.

دادگاه نیز در نظر بگیرید که وزن آن محدوده از شواهد مجاز اینکه داوران باید شنیده کازبی را به خود رسوب شهادت در مورد گرفتن quaaludes به زنان در گذشته است.

ثانیا دادگاه را بررسی خواهد کرد کازبی استدلال که او تا به حال یک توافق با دادستان سابق که او را هرگز نمی توان در این مورد. کازبی در گفت و متکی ادعا وعده قبل از موافقت به رسوب در دادگاه مدعی Andrea Constand طرح دعوی در دادگاه.

این مسائل شده اند در قلب این مورد از کازبی متهم شده بود در دسامبر 2015 به روز قبل از 12 سال قانون مرور زمان تمام شده است.

دادستان در حومه فیلادلفیا به حال بازگشایی این پرونده که در آن سال پس از آسوشیتد پرس مبارزه به unseal بخشهایی از کازبی را خاک رسوب در Constand جنسی حمله و افترا طرح دعوی در دادگاه. کازبی پرداخت $3.4 میلیون دلار برای حل و فصل دعوی در دادگاه در سال 2006.

کازبی در رسوب اذعان کرد یک رشته از روابط خارج از ازدواج. او آنها را به نام رضایت طرفین اما بسیاری از زنان می گویند که آنها دارو داده شد و مورد تعرض قرار.

ده ها جلو آمد در سال است که به دنبال متهم کازبی بلند محبوب به عنوان “آمریکا پدر” به دلیل ضربه 1980s طنزهای از سوء رفتار جنسی. Montgomery County قاضی استیون اونیل مجاز فقط یکی از آنها را به شهادت در کازبی را اولین دادگاه در سال 2017 به پایان رسید که با تبرئه.

اما یک سال بعد پس از #MeToo جنبش منفجر شد و در پی گزارش Hollywood mogul Harvey Weinstein و دیگر مردان قدرتمند قاضی مجاز پنج نفر دیگر از شاکیان به شهادت در محاکمه مجدد. هیئت منصفه به اعدام محکوم شده کازبی در هر سه جرم تجاوز جنسی به حساب میآید.

وکیل Brian W. Perry استدلال در دادگاه تجدید نظر که اجازه دادن به دیگر شاکیان شهادت در #MeToo موارد “قانون اساسی منعکس است بر سر آن و “فرض گناه’ به جای برائت می شود این قضیه است.”

قاضی گفت که او در بر داشت “شباهت قابل توجه” در توصیف خود را از برخورد با کازبی و گفت: شهادت بود بنابراین مجاز به نشان دادن مدارک و شواهد از یک “امضا جرم است.”

“در هر مثال (او) ملاقات قابل ملاحظه ای زن جوان به دست آورد به او اعتماد و او را دعوت به یک محل که در آن او به تنهایی با ارائه خود را با یک نوشیدنی و یا مواد مخدر و تجاوز جنسی به او هنگامی که او ارائه شد ناتوان” اونیل نوشت: در یک پست-نظر دادگاه. “این سرد شباهت های ارائه شده (خود) شهادت قابل قبول.”

سخنگوی اندرو وایت روز سه شنبه گفت: تصمیم می آید را به عنوان تظاهر کنندگان در سراسر کشور در اعتراض به مرگ سیاه مردم در دست پلیس و افشای “فساد نهفته است که در سیستم عدالت کیفری.”

“نادرست محکومیت بیل کازبی بسیار بزرگتر از او را — آن را در مورد تخریب همه مردم سیاه و سفید و رنگ در امریکا” وایات در بیانیه ای گفت.

Constand سابق, بازیکن حرفه ای بسکتبال که در حال حاضر نشانی از کمک رسانی به قربانیان حمله, خواسته دادگاه تجدید نظر جمعه را اجازه نمی دهد “Cosby ثروت و شهرت و ثروت را به نفع خود یک فرار از شیطان بدخیم و کاملا جنایی گذشته است.”

سوال در مورد برخورد با او در سال 2006 رسوب کازبی توضیح داده بودن روی نیمکت و قرار دادن دست خود را پایین شلوار خود را پس از دادن سه قرص او به عنوان Benadryl. Constand گفت: آنها ساخته شده او پاس کردن.

“من نمی شنوند او هر چیزی می گویند. و من احساس می کنم او هر چیزی می گویند. و من ادامه خواهد داد و من به این منطقه جایی است که بین اجازه و رد. من متوقف نشده است,” او گفت:.

کارشناسان حقوقی گفت: استیناف بررسی می تواند کمک به روشن شدن زمانی که قضات باید اجازه می دهد “قبل بد عمل” شهادت از دیگر شاکیان در جرم و جنایت موارد حداقل در پنسیلوانیا و اینکه آیا قرار است کلامی وعده از یک دادستان باید اتصال خود را جانشین.

“من فکر می کنم که کازبی هنوز یک نبرد دشوار. خبر خوب این است که دادگاه عالی ایالت نگاه خواهد کرد در دادگاه تجدید نظر گفت:” Loyola Law School پروفسور لوری Levenson.

AP معمولا نام افرادی که می گویند آنها شده اند قربانیان تجاوز جنسی بدون اجازه آنها که Constand اعطا کرده است.

___ این داستان تصحیح املای قاضی به نام استیون به جای استفان.