بایدن برنده اوهایو پست الکترونیکی-در اصلی تاخیر coronavirus

خواهد شد WEISSERT و جولی CARR SMYTHکلمبوس, اوهایو (AP) — جو بایدن برنده اوهایو ریاست جمهوری اولیه روز سه شنبه,

توسط ATSHNEWS در 10 اردیبهشت 1399

خواهد شد WEISSERT و جولی CARR SMYTH

کلمبوس, اوهایو (AP) — جو بایدن برنده اوهایو ریاست جمهوری اولیه روز سه شنبه, عقد یک مسابقه بود که کمتر در مورد نامزدی حزب دموکرات و بیشتر در مورد چگونه متحده می تواند انجام انتخابات در دوران coronavirus.

اولیه عمده بود آزمون انتخابات ایالتی از طریق ایمیل در میان شیوع. و نتایج مخلوط شد.

وجود دارد گزارش از سردرگمی اما هیچ اختلال گسترده. آن را مانند ویسکانسین در اوایل این ماه هنگامی که رای دهندگان مجبور شدند به چشم پوشی اجتماعی فاصله دستورالعمل برای ایستادن در خط با پوشیدن ماسک به بازیگران در یک رای گیری.

هنوز هم به طور کلی مردم در انتخابات به نظر می رسد ، وزیر امور خارجه کشورمان که حدود 1.5 میلیون رای شده است به عنوان بازیگر از ظهر شنبه به شدت پایین از 3.2 میلیون بازیگران در اوهایو ریاست جمهوری 2016 اولیه.

"در چارچوب تهدید ویروس این یک تصمیم گیری است که ما را ساخته اند از" جمهوری خواه کن بلکول سابق اوهایو انتخابات رئیس که صندلی دو حزبی بنیاد بین المللی برای سیستم انتخاباتی گفت: از پست الکترونیکی-در انتخابات.

اولیه در اصل برنامه ریزی شده برای 17 مارس به تعویق افتاد تنها چند ساعت قبل از انتخابات قرار بود برای باز کردن. با استناد به یک "بهداشت و درمان اضطراری" کالیفرنیا ، مایک DeWine توصیه می شود که فرد در انتخابات برگزار نمی شود تا ژوئن 2. اما در میان چالش های قانونی مقامات منتقل انتخابات این هفته در حالی که تبدیل به یک پست الکترونیکی-در روند از دولت باقی مانده است تحت اقامت در خانه سفارش دهید.

اکثر Ohioans ریخته گری رای غایب بود و برای اجرا حداقل سه قطعه از ایمیل — نرم افزار های خالی رای گیری و تکمیل یکی — از طریق ایالات متحده خدمات پستی. تنها بی خانمان و افراد معلول در ابتدا تشویق به بازیگران فرد در برگه های رای در شهرستان انتخابات هیئت مدیره دفاتر هر چند هر کسی که دریافت برگه از طریق پست به شرکت نیز می تواند به نوبه خود در فرد است.

لین مارشال, از سیلوانیا نزدیکی اوهایو -- میشیگان مرز افتتاح صندوق پستی خود را به شنبه و نا امید شده بود برای دیدن که رای گیری شده اند پس از ماه انتظار و تماس های بی شماری به دولت و انتخابات محلی دفاتر. او سپس رنجدیده بیش از اینکه به بازیگران یک رای در فرد در انتخابات هیئت مدیره قرار داده و سلامت خود را در معرض خطر و یا در خانه بمانند و جست و خیز یک انتخابات برای اولین بار است که او می تواند به یاد داشته باشید.

"چه باید بکنم؟" "من فقط واقعا منزجر با آن همه است. البته من احساس گناه می کنم اگر من رأی ندهید."

با گذشته خود رقیب ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز ترک نژاد هفته پیش بایدن پدید آمده است به عنوان presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد و اوهایو نتایج بودند هرگز در شک و تردید. هنوز هم در حال حرکت به یک پست الکترونیکی-در اولیه در پرواز بود و تماشا در سراسر کشور به عنوان کشورهای با انتخابات آینده دست و پنجه نرم کردن با چگونه به تحقق یکی از اساسی ترین کارکردهای دموکراسی آمریکایی رای گیری در حالی که مبارزه با کروناویروس را گسترش.

برخی از فرمانداران پیشنهاد کرده اند آنها را در نظر در حال حرکت به یک پست الکترونیکی سیستم رای گیری برای انتخابات عمومی ماه نوامبر چیزی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت مخالف است. نظرسنجی نشان می دهد که دموکرات ها در حال حاضر بیشتر به نفع کشورهای خود را انجام انتخابات منحصرا از طریق پست تر از جمهوری خواهان هستند — یک حزبی تقسیم است که در میان coronavirus شیوع و تشدید شده اند ممکن مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان.

پنج متحده در حال حاضر انجام همه انتخابات به طور کامل توسط پست الکترونیکی: کلرادو, هاوایی, اورگان و واشنگتن یوتا اما هیچ کدام تا به حال به اتخاذ چنین شیوه در میان یک بیماری همه گیر.

مریلند نیز متعادل انتخابات و رای دهندگان ایمنی در روز سه شنبه به عنوان مراکز رای گیری انجام یک انتخابات ویژه به پایان مدت از اواخر دموکراتیک تشکر. الیاس Cummings. دموکرات Kweisi Mfume سابق NAACP رهبر شکست خورده جمهوریخواه کیمبرلی Klacik در کنگره منطقه بازگشت به صندلی که او قبل از Cummings.

بسیاری از تمرکز هر چند در اوهایو نیز برگزار می شود کنگره شرکت کنند ، آن را به طور سنتی یک میدان نبرد دولت است که معطوف به بیشتر به طور مداوم جمهوری خواه در سال های اخیر چرخه. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده آن را با تعجب بالا 8 درصد در سال 2016 پس از باراک اوباما با بایدن به عنوان همسر در حال اجرا انجام شده دولت دو برابر شده است.

جن میلر رئیس اتحادیه زنان رای دهندگان در اوهایو گفت: از آن خواهد شد غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از مردم در خانه مانده زیرا آنها نمی توانید رای گیری در زمان.

"ما تا به حال مردم در انتظار هفته و هفته" میلر گفت.

در ضمن اوهایو اولیه رای گیری شروع Feb. 19 معنی ساندرز شد در یک موقعیت برای هنوز هم انتخاب کنید تا برخی از نمایندگان خود را — با وجود دیگر مشخصات فنی بودن در این مسابقه است. سناتور دهکدهای یادآوری حامیان او که نام خود را در انتخابات در همه نژادها آینده و خواست آنها را به رای دادن برای او به طوری که او می تواند متراکم کردن نمایندگان و بهتر شکل حزب دموکرات پلت فرم در آن کنوانسیون ملی در میلواکی است.

اما ساندرز تایید شده است بایدن و یک گروه از بالا مشاوران اعلام کرد که آنها تشکیل یک در خارج, سیاسی, کمیته ترویج سابق معاون رئیس جمهور و ارزش های مترقی. تلاش در وحدت نیروهای دموکراتیک در برابر تهمت در ماه نوامبر می تواند در خنثی کردن تنش به عنوان حزب کنوانسیون — که در حال حاضر به تاخیر افتاده است از ماه ژوئن تا اوت و ممکن است در عین حال بیشتر خدشه دار توسط ویروس.

بلکول سابق اوهایو انتخابات رئیس گفت که او نمی بینم شنبه نتایج تنظیم یک سابقه. او گفت: دولت در شخص رای گیری — اجرا توسط 88 دو حزبی شهرستان انتخابات انجمن و ارائه گسترده 30 روز اولیه رای گیری پنجره — آشنایی "یک درجه تقریبا تضمین مشروعیت" که گم شده از پست الکترونیکی-در انتخابات.

"به نظر من رفتن به جلو است که هیچ فکر جدی باید با توجه به تبدیل به پست الکترونیکی-در انتخابات برای انتخابات ماه نوامبر" بلکول گفت. "شما زبون زدن یک پاکت نامه و ایمیل در یک رای گیری وجود دارد همه نوع از شواهد وجود دارد که نشان می دهد که وجود دارد خواهد بود برگه های رای از دست داد و به دلیل این که شما گرفته شده دو حزبی نظارت در پایه جامعه, سطح, شما از دست دادن یک درجه تقریبا تضمین مشروعیت."

___

Weissert گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسندگان دن سیول در سینسیناتی و جان Seewer در تولدو کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب