بایدن: اگر شما نمی توانید انتخاب کنید من بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘you ain’t سیاه”

توسط بیل بارو

آتلانتا (AP) — جو بایدن پیشنهاد کرد در روز جمعه که آمریکایی های آفریقایی تبار که بازگشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “ain’t سیاه” نظرات هم زده که بحث بر سر اینکه آیا او در حال مهربان به رای دهندگان که می تواند تصمیم بگیرد که آیا او برنده کاخ سفید است.

این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری به نظر می رسد در باشگاه صبحانه یک برنامه رادیویی است که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده در جامعه است. میزبان Charlamagne Tha خدا, فشرده بایدن در گزارش می دهد که او با توجه به مینه سوتا بهداشت ، ctq که سفید است, به, بود, معاون رئیس جمهور و به او گفت که رای دهندگان سیاه “خود را نجات داد زندگی سیاسی در مقدماتی” و “چیزهایی که آنها می خواهند از شما.”

“من نه تصدیق کسی که در نظر گرفته می شود.” “اما من به شما تضمین وجود دارد چندگانه زنان در نظر گرفته می شود. متعدد است.”

یک بایدن دستیار و سپس به دنبال پایان این مصاحبه باعث میزبان گفت: “شما نمی توانید انجام دهید که به رسانه ها است.”

بایدن پاسخ داد: “من که به رسانه های سیاه و سفید و سفید و رسانه” و همسرش گفت: نیاز به استفاده از استودیو های تلویزیونی.

او سپس افزود: “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من یا برای مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شما است و نه سیاه و سفید.”

نظرات آمده در یک نقطه بحرانی در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان بایدن در تلاش برای احیای mutli نژادی و mulit-نسل ائتلاف که دو بار انتخاب باراک اوباما ، او در حال حاضر متعهد به چیدن یک زن به عنوان همسر در حال اجرا است و با توجه به چندین آفریقایی آمریکایی مدعی است که می تواند انرژی سیاه و رای دهندگان. اما با رای دهندگان در حال حاضر به شدت مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن نیز با توجه به نامزدهای مانند Klobuchar.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود در دفاع برای هفته بیش از رئيس جمهور در اداره coronavirus همه گیر شد مشتاق به تصرف در بایدن نظرات.

کارولینای جنوبی, سناتور. Tim Scott یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و سنا تنها سیاه جمهوری خواه گفت که او “شوکه و شگفت زده” توسط بایدن را در سخن گفتن.

“من فکر کردم به خودم به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار است سیاه و سفید برای 54 سال من زده شد و با مدارا و استکبار در نظر او” اسکات گفت: در یک کنفرانس تلفنی به سرعت مرتب تهمت و مبارزه است. “من نمی توانستم باور من گوش که او می خواهد خم شدن بسیار پایین برای گفتن مردمی چه باید بکنند و چگونه باید به آنها فکر می کنم و آنچه در آن به معنی سیاه است.”

Symone ساندرز یک بایدن ارشد مشاور است که سیاه و سفید گفت: نظر خود را در مصاحبه روز جمعه بود “ساخته شده در بذله گویی.”

“اجازه دهید به روشنی در مورد آنچه VP شد و گفت:” ساندرز توییتی. “او در حال ایجاد تمایز است که او را به قرار دادن رکورد خود را با جامعه آمریکا در برابر تهمت را هر روز. دوره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را دارای سابقه آتش زا شعارهای مربوط به مسابقه.

هنگامی که او راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بسیاری از مهاجران مکزیکی “تجاوزگران.” مبارزات انتخاباتی در سال 2016 از او خواست رای دهندگان سیاه “چه جهنم شما را مجبور به از دست دادن؟”

در سال 2017, او گفت: وجود مردم خوب در “هر دو طرف” از برخورد در Charlottesville, Virginia, بین supremacists و ضد نژادپرستانه تظاهرکنندگان که در سمت چپ یک ضد تظاهرات مرده است.

سال گذشته در طول خصوصی در کاخ سفید نشست, مهاجرت تهمت تعجب که چرا ایالات متحده به اعتراف بسیاری از مهاجران از “shithole کشورها” مانند کشورهای آفریقایی. او همچنین لعنتی چهار دموکراتیک congresswomen از رنگ گفت: آنها نفرت امریکا و باید “بازگشت” به جایی که آنها آمده است حتی اگر همه شهروندان ایالات متحده و سه متولد شد و در ایالات متحده

بایدن تشویق شنوندگان روز جمعه به “نگاهی به كارنامه” با استناد به کار خود را به عنوان سناتور به گسترش قانون حق رای سال 1965.

“NAACP تایید شده است و من هر بار که اجرا کردم,” او گفت:. “بیا یک نگاهی به من رکورد است.”

سیاه رای دهندگان کمک به احیای بایدن انتخاباتی در این سال مقدماتی با مقام دوم به پایان برسد در نوادا قفقاز و توجهی پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه پس از او آغاز شده و با شرم آور پس از اتمام در اکثریت سفید آیووا و نیوهمپشایر. شصت و یک درصد از رای دهندگان به حمایت بایدن طول اولیه با توجه به AP VoteCast نظرسنجی در سراسر 17 متحده که رای دادند و در ماه های فوریه و مارس.

احتمال کمی وجود دارد که یک تغییر ناگهانی در پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان سیاه. های اخیر نظرسنجی فاکس نیوز نشان می دهد که فقط 14 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار که در حال ثبت نام برای رای دادن باید مطلوب نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با 84% که نظر او نامطلوب.

هفتاد و پنج درصد از آمریکایی آفریقایی ثبت نام رای دهندگان می گویند که مطلوب نظر جو بایدن; 21% برگزاری نامطلوب نظر.

این خطر وجود دارد اما از رای دهندگان به خصوص کسانی که جوانتر ماندن در منزل در ماه نوامبر که می تواند پیچیده بایدن را در مسیر پیروزی در انتخابات است. The Breakfast Club است به خصوص قابل توجه برگزاری بایدن نظرات چون این برنامه محبوب در میان جوان آمریکایی های آفریقایی تبار.

بایدن انتخاب یک همسر در حال اجرا می تواند کمک به ایجاد انگیزه رای دهندگان. او آغاز بررسی صلاحیت رقیب یک فرایند او گفت: به احتمال زیاد خواهد شد گذشته از طریق جولای.

چند سیاه در میان کسانی که تحت نظر از جمله کالیفرنیا سن. کامالا هریس گرجستان رای گیری مدافع حقوق استیسی آبرامز آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین فلوریدا در کنگره وال Demings اوهایو در کنگره مارسیا سخن بی معنی وبیهوده و سوزان رایس اوباما, سفیر سابق آمریکا به U. N.

__

آسوشیتد پرس نویسندگان کت استافورد در دیترویت و جیل Colvin و هانا Fingerhut در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im