بایدن می شود بیشتر تهاجمی به عنوان 2020 کمپین گرم به بالا

خواهد شد WEISSERT و الکساندرا JAFFE

فیلادلفیا (AP) — جو بایدن است اتخاذ به طور فزاینده ای در موضع تهاجمی به عنوان او به نظر می رسد به شکستن یک monthslong کمپین توقف اعمال شده توسط شیوع کروناویروس.

طی 24 ساعت, presumptive دموکراتیک نامزد شدت شعارهای خود علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار او می تواند سعی کنید به سرقت انتخابات. مبارزات انتخاباتی خود سازمان دادخواست فشار Facebook به افزایش تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط. و او منتشر شد یک برنامه به راه اندازی مجدد یک اقتصاد فلج شده coronavirus در راه است که او می گوید نمی خواهد آمریکایی ها را انتخاب کنید بین سلامت خود و معیشت.

در جانشینی سریع از تحولات بود که یک سیگنال از بایدن رشد تمایل به تبدیل شدن به بیشتر قاطعانه در چند جبهه. او شرط بندی است که او می ساخت شتاب با ارائه یک مقابل تهمت رهبری به عنوان کشور گریبانگیر توسط همه گیر بحران اقتصادی و ناآرامی های ناشی از نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است و اساسا تا به حال یک نقطه طرح: باز کردن کسب و کار” بایدن گفت: روز پنج شنبه در یک میزگرد اقتصادی در فیلادلفیا که در آن او اعلام کرد که برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد است. “این هیچ کاری نمی کند برای حفظ کارگران امن برای نگه داشتن کسب و کار قادر به باز بماند و در مرحله دوم آن را بسیار کمی برای افزایش ضریب اطمینان مصرف کننده.”

اگر انتخاب بایدن وعده داده شده, در میان چیزهای دیگر برای تضمین تست و تجهیزات حفاظتی برای مردم به بازگشت به کار در حالی که منع تبعیض علیه افراد مسن آمریکایی ها و هر کس دیگری که در معرض خطر ابتلا به ویروس. او همچنین می خواهد به استفاده از بودجه فدرال برای اطمینان از پرداخت را برای هر کسی که بیمار می شود و یا مراقبت برای کسانی که نمی.

او پیشنهاد ملی تماس با ردیابی نیروی کار و یا “کار سپاه” حداقل 100,000 برای تماس با افرادی که تست مثبت پیگیری کردن مخاطبین خود را و آنها را به قرنطینه. این رقم حداقل 100,000 — هم راستا با یک برآورد از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی و ارتباط دولت و ارضی مقامات بهداشتی. کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند که تماس با ردیابی بسیار مهم است به کند کردن روند گسترش این ویروس وجود دارد که کافی نیست سلامت عمومی کارگران امروز برای رسیدن به آنچه مورد نیاز است.

بایدن همچنین حمایت بیشتر بودجه برای مدارس و مراکز مراقبت از کودکان به عنوان آنها بازگشایی و ایجاد یک “امن خریدار” برنامه را به معنای بازگشت مصرف کنندگان کمتر با احتیاط از بیمار شدن به عنوان آغاز زندگی به حالت عادی بازگشت.

او اشاره شده که به طور بالقوه چشم ظاهر برچسب قیمت از چنین بلند پروازانه برنامه شوخی “وجود دارد می رود که هزینه های بزرگ دموکرات دوباره.” اما بایدن افزود: “اگر ما این کار را نمی, ما در حال رفتن به در عمیق عمیق عمیق تر از مشکلات اقتصادی است.”

به عنوان برنامه ای بود که منتشر شد, مبارزات انتخاباتی خود گردش یک درخواست اصرار Facebook برای تقویت آن اطلاعات غلط قوانین. رسانه های اجتماعی غول توییتر در حال حاضر کشیده شده تهمت خشم اعمال محدودیت های سختگیرانه تر در مورد چگونه او و دیگران با استفاده از شبکه های رسانه های اجتماعی.

“ما در حال ارسال Facebook نامه ای خواستار آن است که این شرکت با تغییر سیاست های خود برای سرکوب اطلاعات غلط در تبلیغات و اطمینان از عادلانه انتخابات” درخواست می خواند. Facebook پاسخ داد که “نمایندگان منتخب مردم باید در تنظیم قوانین و ما به دنبال آنها.

“وجود دارد یک انتخابات آینده در ماه نوامبر و ما را محافظت سیاسی سخنرانی” این شرکت در بیانیه ای گفت: “حتی زمانی که ما به شدت با آن مخالفت.”

به عنوان مبارزات انتخاباتی خود اعتصاب در Facebook بایدن نیز به طور چشمگیری افزایش هزینه های بر روی پلت فرم. مبارزات انتخاباتی خود outlaid میلیون ها دلار بر روی تبلیغات است که با مضمون در اطراف اعتراضات گسترده در کشور و مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به آنها.

پس از در خانه باقی مانده برای ماه بایدن را آغاز کرده است برگزاری رویدادهای عمومی در رانندگی فاصله از خانه اش در ایالت دلاور. اما رویکرد تهاجمی تر است که تا کنون تمدید نمی شود برای از سرگیری کمپین بزرگ” ،

است که در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن که با هواپیما به دالاس روز دوشنبه 10 میلیون دلار جمع آوری کمک و می گوید او شروع به برگزاری یک سری از تظاهرات شروع هفته آینده در اوکلاهما. بایدن انتخاباتی می گوید که رزومه عادی کمپین سفر و رویدادهای زمانی که مقامات بهداشت عمومی و مقامات می گویند که آن را امن است.

Melissa Reed یک سخنگوی تهمت پیروزی در پنسیلوانیا گفت: رای دهندگان “نمی خواهید به بازگشت به رکود رشد اقتصادی اوباما-بایدن دولت می خواهند بزرگ آمریکا باز گشت تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بایدن از برنامه اقتصادی و Facebook انتقاد او را دنبال کرد و گفت رئیس خود را نگران است که تهمت تلاش خواهد کرد به “سرقت” ماه نوامبر انتخابات — که او را حتی امکان در نظر گرفته است که رئیس جمهور که حاضر به ترک کاخ سفید باید او را از دست بدهند.

“من تنها بزرگترین نگرانی: این رئیس جمهور را برای رفتن به سعی کنید و سرقت این انتخابات” بایدن گفت: “نمایش روزانه با Trevor Noah” که پخش جمعه شب. “این مرد که گفت تمام پست-در برگه های جعلی رای گیری از طریق پست و در حالی که او نشسته در پشت میز در دفتر بیضی و می نویسد: او پست الکترونیکی-در رای گیری برای رای اولیه است.”

بایدن خواسته شده بود که آیا او در نظر گرفته شود چه اتفاقی خواهد افتاد اگر تهمت حاضر به تخلیه ریاست جمهوری در صورت نبود او مجددا انتخاب. “من” سابق معاون رئیس جمهور پاسخ داد: قبل از نشان می دهد که ارتش می تواند گام برای اطمینان از انتقال مسالمتآمیز قدرت است.

“من کاملا متقاعد شده آنها را اسکورت او را از کاخ سفید با اعزام می شود.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany پاسخ داد که بایدن در نظر گرفتن “مسخره گزاره است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تشدید کرده است و ادعا کرد که رای گیری غایب که بسیاری از کشورهای در حال توسعه برای جلوگیری از جمعیت زیادی در حوزه های رأی گیری در طول شیوع کروناویروس را افزایش می دهد, احتمال تقلب. شواهد کمی وجود دارد برای حمایت از این ادعا و تهمت خود رای دادند از طریق پست در گذشته است.

هنوز یک هرج و مرج شنبه اولیه در گرجستان که در آن وجود دارد مشکلات را با رای گیری ماشین آلات و خطوط طولانی ممکن است foreshadow کثیف نوامبر انتخابات. بایدن گفت: “نمایش روزانه” است که مبارزات انتخاباتی خود را استخدام وکلا برای مشاهده در انتخابات “در هر منطقه در کشور است.”

___

Weissert گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسنده کارلا K. Johnson در ایالت واشنگتن منجر به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید