مبارزه با بی خوابی از طریق کالج

من دوست دارم خواب. آن چیزی که من نگاه به جلو به بسیاری از; coming home, پیچش یا حلقه زنی در بستر من تبدیل شدن به یک راحت لکه و ذوب به خواب. من شروع به نفرت ، برای چهار هفته اخیر من شده اند دچار بی خوابی است. من صرف هر شب جای خود غلت بزنید و عطفی تا زمانی که من دیگر آن را می توانید. من نشسته نا امید و خسته دانستن من باید زود از آنجا که من یک روز جلوتر از من, که بدان معنی است که من هم تلاش دوباره خواب یا من به آشپزخانه بروید و سعی کنید به چای بابونه برای رفع تمام مشکلات من.

قبل از این ترم من تا به حال هرگز تجربه بی خوابی شبیه به این قبل از.

Insomnia
giphy.com

من تا به حال گاه به گاه شب جایی که من نمی تواند به خواب رفتن, اما آنچه که من تجربه شده است به تازگی باعث می شود من می خواهم به گریه و رک و پوست کنده باعث می شود من می ترسم از خواب در رختخواب من. من نمی دانم چرا این اتفاق می افتد. یک شب من در زمان ZZZquil, با توجه به بررسی آن قرار است به شما دست کشیدن از من بسیار هیجان زده به آن را امتحان کنید. من آن را در زمان حدود 10:30 p. m. دوشنبه شب تنها به کسل کننده به مدت یک ساعت و سپس wide awake تا 3 صبح

قبل از خواب, من شروع به درخواست خودم تمام این سوالات. “چرا این اتفاق می افتد؟” “آیا من قهوه خیلی دیر شده است ؟ ” “من حتی نوشیدن قهوه امروز؟” شاید من گذاشته شده در اطراف بیش از حد و یا شاید من نمی دراز در اطراف به اندازه کافی است؟” من انجام داده اند بسیاری از تحقیقات در مورد بی خوابی در چند هفته گذشته به دلیل از دست من خواب و من می خواهم آن را به عقب.

ایجاد یک خواب منظم است.

Insomnia
giphy.com

این قطعه از مشاوره می آید مستقیما از یک پزشک در دانشگاه مریلند که در تلاش بود برای کمک به من و بی خوابی است. او به من گفت که داشتن یک روال قبل از خواب می تواند به تقویت بدن و ذهن خود را که در آن زمان برای خواب. داشتن یک میان وعده مسواک زدن دندان های خود را با خواندن یک کتاب به مدت 15 دقیقه و سپس رفتن به رختخواب هر شب سعی کنید و ذهن خود را به رسمیت شناختن است که روال به خواب و امیدوارم به شما کمک کند به خواب رفتن.

آیا استفاده از تلفن خود را قبل از خواب.

Insomnia
giphy.com

عمده اين است و چیزی است که من احساس می کنم که قطعا تلاش شده است با. نور آبی در گوشی خود را نگه می دارد شما را به بالاو بر روی آن راست قبل از خواب برگ شما جای خود غلت بزنید و عطفی. آن است که توصیه می شود برای قرار دادن گوشی خود را حداقل 30 دقیقه قبل از شما سعی می کنید به خواب رفتن را امتحان کنید و به چشم خود استراحت دهید.

یوگا/مراقبه (Persian)

Insomnia
giphy.com

استراحت بدن خود را با یوگا و سعی کنید مراقبه برای آرامش ذهن. استرس تاثیر می گذارد خواب یک شب خوب اما متاسفانه نمی توان اجتناب کرد در کالج. درست قبل از رفتن به رختخواب سعی کنید به تفکر برخی از استرس خود را دور. قرار داده و ذهن شما در صلح با بازی آرام بخش موسیقی در حالی که شما تعمق.

آیا ورزش در شب خودتان را خسته.

Insomnia
giphy.com

رفتن به ورزشگاه در اواخر شب به خودتان را خسته نمی کند و کار به طور موثر به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. گاهی اوقات هنگامی که شما رفتن به ورزشگاه در شب شما به خودتان افزایش انرژی مانند یک دونده بالا و سپس خودتان قادر به رفتن به رختخواب. “گاهی اوقات در پایان روز, من سعی کنید تمرین های قبل از من در خواب اما من در بر داشت که پس از آن من باید بیشتر انرژی و پس از آن من تا پایان اقامت تا مثل 4 یک.m.” دانشگاه مریلند دوم لوگان اوکانل گفت. نمی توانید خودتان را بیش از حد زخم تا قبل از اینکه شما برنامه ریزی خود را بسته و چشم در.

سعی کنید برای رفتن به رختخواب و بیدار در همان زمان در هر شب.

Insomnia
giphy.com

یک روز شما در 7 صبح شروع روز خود را قبل از طلوع خورشید و بعد از آن شما لازم نیست که کلاس تا ظهر پس از دوره شما در حال رفتن به ماندن تا دیر وقت بیدار و خواب تا ناهار. این است ایده آل است. تنظیم زمان برای رفتن به رختخواب و بیدار شدن شما کمک می کند تا خواب بهتری از طریق این هفته است. “من شروع به گرفتن چرت زدن در طول روز است که خراب کردن من شبانه روزی چرخه واقعا بد و سپس آن را حتی سخت تر به خواب رفتن در شب.” گفت: کلر چانگ تشخيص insomniac و Culinary Institute of America دانشجوی سال دوم. گرفتن عجیب و غریب در زمان و رفتن به رختخواب در عجیب و غریب فاجعه بار خود را با ریتم شبانه روزی چرخه خواب خود را و می تواند منجر به بی خوابی است.

در چند هفته گذشته زندگی در خانه درست مثل بقیه جهان انجام شگفتی برای خواب من چون من دنبال این مشاوره. من خودم یک روال من سعی می کنم و به خواب رفتن هر شب در 12:30 از خواب بیدار هر روز صبح حدود 9:15. من ملاتونین هر شب. زن و شوهر اول از شب های چپ من خیلی تاکید کرد و نگران من خواب نیست و من خیلی نگران من بی خوابی است که من به خودم بی خوابی. پس از دو هفته از بودن در خانه من توسعه یک روال جامد و من خواب بوده اند مانند یک کودک هر شب از. غلبه بر بی خوابی شدنی است و شما می توانید به من اعتماد کنید چون من آن را انجام داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im