رای گیری سوال مبارزات بعدی به صورت امضای مانع

بوستون – دولت بالاترین دادگاه در این ماه کاهش امضا جمع آوری آستانه نصف برای نامزدهای امیدوار به کسب نقاط در ماه های سپتامبر و نوامبر انتخابات اما طرفداران این ایالت رای سوالات باقی مانده در برزخ با کلید مهلت نزدیک شدن به میان COVID-19 بیماری همه گیر.

اگر ماساچوست مقننه عمل نمی کند در هفته آینده, کمپین فشار قوانین دولت جدید خواهد شد هر یک نیاز به جمع آوری بیش از 13000 امضا در دو ماه آینده — در طول حداقل بخشی از آن-اجتماعی فاصله توصیه ها هنوز هم می شود در اثر — برای اطمینان از طرح دادخواست را به رای گیری.

فعالان پشت چهار فعال انتخابات سوال کمپین گفت: سرویس خبری در روزهای اخیر است که آنها در حال بررسی هر گزینه ممکن است برای به دست آوردن امداد از جمله اقدام قانونی از امضا rquirement که شمار قابل توجهی چالش ها در طول بحران بهداشت عمومی.

“ما را در حرکت رو به جلو به هر حال” گفت: نگاه قهوه ای مک کورمیک مشاور ارشد برای رای دهندگان انتخاب برای ماساچوست کمپین پیشنهاد رتبه-انتخاب سیستم رای گیری. “اما آن را فوق العاده دشوار است برای گرفتن امضا هنگامی که شما نمی توانید از کسی بخواهید برای خود امضا و دست کسی که قلم به ثبت نام.”

مبارزات — رتبه-انتخاب, رای گیری, افزایش خانه سالمندان بودجه به روز رسانی 2013 قانون دسترسی به خودرو داده و اجازه می دهد فروشگاه های مواد غذایی به فروش آبجو و شراب شده اند در محل کار از سال گذشته و در حال نزدیک شدن به مراحل نهایی را در این روند برای قرار دادن رای سوالات قبل از رای دهندگان.

حقوقی درمان یک گزینه است.

در طول بحث در مورد طرح دعوی در دادگاه به ارمغان قانونی نامزدها به دنبال کاهش الزامات عدالت اسکات Kafker پیشنهاد دادگاه ممکن است به وزن در یک مورد دیگر اگر آن را به طور گسترده اجازه امضای الکترونیکی به جای سنتی قلم بر روی کاغذ امضا.

“که به نظر می رسد مانند ما باید یکی دیگر از بحران های آینده پایین جاده پس از آن است که درست است ؟ مگر ما رایگان الکترونیکی امضا روند” Kafker گفت.

تصمیم دادگاه تنها اعطا e-signature اجازه و نصف تعداد امضاهای مورد نیاز برای نامزد شاکیان در این پرونده است. بزرگترین باقی مانده آستانه برای آمریکا امیدوار که باید تنها به جمع آوری 5000 امضا — کمی بیش از یک سوم از چه رای سوالات مبارزات نیاز — با یک یک هفته مهلت فرمت.

چندین طرح دادخواست مبارزات اشاره کرد که آنها آماده هستند به راه اندازی دعاوی شبیه به یک آورده شده توسط داوطلبان است. رتبه-انتخاب رای گیری کمپین ثبت کوتاهی amicus اولیه مورد ترسیم موانع آن چهره ها و مزایای آن را از به دست آوردن دسترسی به امضای الکترونیکی.

“آنها به دنبال هر آنچه که بدان معنی است که آنها نیاز به منظور حفظ حق دادخواهان به این سوال قبل از این در ماه نوامبر و که شامل ادامه به صحبت کردن وزیر امور خارجه در ادامه به صحبت کردن با دیگر کمیته ها که مشابه روبرو هستند چالش و توسل به دادگاه برای پیدا کردن یک راه حل که ما فکر می کنیم وجود دارد در شرایط e-امضا” Ernie Corrigan سخنگوی خانه سالمندان رای گیری سوال, کمپین گفت: سرویس خبری.

Corrigan گفت: بحران بهداشت عمومی است که حاد در دراز مدت مراقبت از امکاناتی که حساب برای بیش از نیمی از ایالت مرگ و میر قرار می دهد پیشنهاد افزایش خانه سالمندان بودجه در کانون توجه است.

قبل از همه گیر او گفت: امکانات در ماساچوست جمعی مواجه $350 میلیون دلار کسری در پزشکی, بودجه یک شکاف سوال این هدف نزدیک است.

“ما استدلال می کنند و من فکر می کنم اکثر مردم معتقدند که هر چه این وضعیت در خانه های سالمندان در سال گذشته بود که این کمپین شروع بسیار فوری امروز از آن بود که یک سال پیش” Corrigan گفت.

برخی از مبارزات امیدوار است که وزیر امور خارجه ویلیام گالوین را گسترش تاسیسات که nullifies نیاز به اقدام قانونی.

رای گیری مبارزات ستایش یک پیشنهاد گالوین ساخته شده به SJC مورد استفاده محدود از امضای الکترونیکی است که شبیه به آنچه که دادگاه دستور داد و گفت: سیستم های مشابه باید به تلاش های خود را به عنوان به خوبی.

“از طرف ما ائتلاف به نمایندگی از بیش از 1500 تعمیرگاه مستقل و 30,000 کارکنان در تعمیر و قطعات بخش در ایالت ماساچوست حق تعمیر است درخواست وزیر خارجه آمریکا برای هموار کردن راه برای امضای دیجیتال به طوری که رای دهندگان می توانند صدای آنها را شنیده بود در یک راه امن,” تامی Hickey, مدیر مناسب برای تعمیر کمیته در بیانیه ای گفت. “دادگاه به درستی مجاز برای امضای دیجیتال به تعداد برای نامزدها (و) در حال حاضر 86 درصد از رای دهندگان که پشتیبانی راست به تعمیر در سال 2012 به دنبال رفتار منصفانه و عادلانه به طوری که آنها قادر به رای دادن برای به روز رسانی این قانون در سال 2020 است.”

گالوین را کاهش یافته است به می گویند اگر وزیر چنین برنامه. دبرا اومالی, سخنگوی, گفت گالوین “به احتمال زیاد نمی تواند هر گونه اظهارات در مورد این موضوع حداقل تا بعد از مهلت مجلس به قانون در دادخواست.”

“که می شود گفت بسیار وجود دارد که این کار می توانید می گویند در مورد این موضوع در حال حاضر” اومالی نوشت: در یک ایمیل به اخبار سرویس. “بر خلاف با نامزدی کاغذ موضوع بسیاری از رای گیری سوال درخواست الزامات قانون اساسی و نه قانونی. مجلس نمی خواهد بود قادر به تغییر دادن مهلت و یا تعداد امضاهای مورد نیاز پس هر دو در قانون اساسی است. به همین دلیل است که (SJC) قاضیان شده در این جلسه است که این موضوع به احتمال زیاد قبل از آنها دوباره به زودی.”

هر یک از چهار مبارزات در دسامبر فرستاده شده بیش از 80,239 گواهی امضاهای مورد نیاز برای این مرحله با قرار دادن طرح های پیشنهادی خود را قبل از قوه مقننه است.

در زیر بخش هایی از دولت به قانون اساسی ترسیم طرح دادخواست مجلس نمایندگان و سنا باید تا زمانی که ممکن است 5 تا عمل در پیشنهاد تغییرات قانون. اگر آنها نمی, حامیان باید جمع آوری یکی دیگر از 13,347 امضا ژوئیه 1 به تضمین می کنند که خود سوال خواهد شد در انتخابات اگر یک راه حل قانونی رسیده است قبل از آن.

قانونگذاران میزبانی جلسات کمیته در انتخابات پرسش اما این شاخه به نظر می رسد بعید است که به هر یک از پیشنهاد لوایح توسط سریع نزدیک شدن مهلت به خصوص با توجه به این که مجلس نمایندگان و سنا هر دو عامل در COVID-19 عصر رسمی جلسات که در آن یک عضو اپوزیسیون می تواند غرفه هر موضوع.

“با توجه به زمان بحران بهداشت عمومی آن را بعید است مجلس سنا را قبل از عمل مه 5” آنتونیو کبن سخنگوی رئیس جمهور مجلس سنا کارن Spilka در بیانیه ای گفت: به اخبار سرویس.

مجلس رابرت herm n. crab را کاهش یافته است به نظر.

مک کورمیک گفت: مبارزات انتخاباتی باقی مانده است “امید” برای اقدام از قوه مقننه با اشاره به وجود ده ها شرکت حامیان مالی که پشت یک رتبه-انتخاب سیستم رای گیری و با این استدلال که این پیشنهاد مش با رای توسط ایمیل “مانند کره بادام زمینی و ژله.” اما او گفت: هیچ یک از این مبارزات می توانید بقیه با یقین است.

“ما در واقع مجبور به انجام هر دو-و” او گفت:. “در این زمان شما باید برای گرفتن هر گزینه در دسترس برای شما به سعی کنید به تعمیر سیستم های شکسته.”

یک نماینده برای آبجو و شراب فروش, کمپین نه پاسخ به یک سرویس خبری پرس و جو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im