لوول – لوول دبیرستان اعلام کرده است که دریافت کنندگان 2020 پل Tsongas کمک هزینه تحصیلی است.

این و دیگر جوایز و کمک هزینه تحصیلی داده شد به LHS کلاس 2020 از فارغ التحصیلان در طی مجازی افتخارات شب بورسیه مراسم که ثبت شد و نشان داده خواهد شد دوشنبه, ژوئن 15 در 7 p. m. در لوول دبیرستان, وب سایت لوول آموزشی تلویزیون Chanell 22 و let22.org.

آمنه Bahati

حسن نیت ارائه میدهد لوول دبیرستان

آمنه Bahati

آمنه Bahati دختر Noella فضل Kabugu متولد شد, در جمهوری دموکراتیک کنگو گذشته از 11 فرزند است. پس از سالها در جستجوی یک پناهگاه امن در آفریقا, آمنه و خانواده اش به دنبال پناه در ایالات متحده است. اگر چه آمنه صحبت نمی کنم هر English او دگرگون و به کلاس هفتم با اشتیاق و هیجان به تجربه خودش را در فرهنگ است.

به عنوان یک نتیجه از خود سرسختی آمنه ثبت نام در جریان اصلی کلاس های زبان انگلیسی زمان او رسیده دبیرستان. او گرفته شده است یک دوره چالش برانگیز بار در لوول دبیرستان از جمله جوایز و افتخارات عالی دروس ریاضی علاقه. آمنه چهار سال جونیور ROTC دانشکده افسری معاون رئیس جمهور از کلاس ارشد و عضو انجمن افتخار ملی, سیاه, وحدت, باشگاه, زبان بین المللی باشگاه و MCC سه نفر رو به بالا محدود برنامه.

آمنه اختصاص داده است خودش به متعدد جامعه-سرویس و مدرسه-پروژه های مبتنی بر. او شرکت در مراسم گارد احترام و سراسر شهر بود زیباسازی برای پروژه های محلی در مدارس و پارک ها در علاوه بر این به ارائه ساعت های بی شماری از مشاوره برای جوانان زنده در آن خیابان کلیسای اسقفی.

آمنه حضور خواهد UMass Lowell برای عدالت کیفری با جزئی در روانشناسی و سپس برنامه ای برای حضور در مدرسه قانون است. طرح او این است که به بازگشت به شهر لاول و به کمک دیگر مهاجر و پناهنده خانواده ها در دسترسی به منابع از آن او و خانواده اش بهره مند است.

Sreynuon Neang

حسن نیت ارائه میدهد لوول دبیرستان

Sreynuon Neang

Sreynuon Neang دختر Dany Chak و ناپدری Chhuon Hor متولد شد در پنوم پن, کامبوج. در سن 13, Sreynuon و خانواده اش مهاجرت به ایالات متحده در جستجوی بهتر اشتغال و فرصت های آموزشی. به رغم چالش های او و خانواده اش با آن مواجه Sreynuon سرعت سرآمد در کلاس.

او گرفته شده است یک دوره چالش برانگیز بار در لوول دبیرستان از جمله دوگانه ثبت نام و تعیین سطح پیشرفته دوره های زبان انگلیسی, ترکیب, جامعه شناسی, روانشناسی و UML زندگی علم است. Sreynuon است معاون رئیس جمهور از انجمن افتخار ملی و یک عضو از ماجراجویی در فضای باز باشگاه MCC TRiO آموزشی استعداد های جست و برنامه و کامبوج کمک متقابل انجمن جوانان حرفه ای برنامه نظارت.

Sreynuon اختصاص داده است صدها ساعت به CMAA در پروژه هایی مانند ملی کردن مشارکت مدنی به CMAA جشن و, مهمترین, the Rising Star اردوگاه. همچنین او به عنوان یک دستیار برای MCC آموزشی استعداد های جستجو بنیادی تابستان برنامه کمک هفتم و هشتم دانش آموزان با ریاضی و علوم, پروژه ها و همچنین در خدمت به عنوان یک MCAS مدرس در Stoklosa دبیرستان.

Sreynuon حضور خواهد UMass Lowell به مطالعه پرستاری و برنامه ریزی برای تبدیل شدن به یک پرستار پزشک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de