خودرو رانندگان ابراز نگرانی بیش از امرار معاش خود

میسور/Mysuru: با کل کشور تحت COVID-19 مستند, خودکار, درایور, که حیاتی دندانه دار در جنبش از مردم در حال حاضر نگران بسیاری به عنوان همه چیز را به وقفه پس از مستند.

خودرو رانندگان که بستگی به مسافران برای امرار معاش خود در حال حاضر به دنبال در آسمان تعجب هنگامی که مستند به پایان می رسد و زندگی عادی برمی گرداند در این شهرستان است. خودرو رانندگان که در حال حاضر در مواجهه با تهدید از Ola و بارگذاری آنلاین تاکسی, خدمات, در حال حاضر مجبور به مقابله با lockdown مقررات است که به طور کامل تعطیل و خدمات خود را.

صحبت کردن به ستاره میسور برخی از خودرو رانندگان گفت که این تا کنون نهان بحران انداخته است خود زندگی و امرار معاش در خارج از چرخ دنده ها. حفظ که آنها خیره در آینده با هیچ جایگزین دیگری وسیله امرار معاش آنها گفت: آنها در حال حاضر در مواجهه با بزرگترین چالش زندگی خود را.

K. Narayan 40 ساله خودرو راننده Gokulam گفت که زمین آمده است فاسد شده را برای او را به عنوان او خود را از دست داده امرار معاش پس از مستند.

این ادعا که او پیدا کردن بسیار دشوار است به پایان می رسد دیدار برای خانواده اش شامل همسر او 10 ساله پسر و یک مادر سالخورده او گفت که مراقبت از خانواده اش بود فوری چالش قبل از او در غیاب درآمد.

کریشنا خودرو راننده را از خودرو ایستاده در Thyagaraja جاده گفت که تمام هشت خودرو رانندگان ایستاده بودند در تلاش برای پایان می رسد دیدار با توجه به از دست دادن درآمد.

اشاره به این که اجازه می دهد این خودرو برای شرایط اضطراری خدمات حمل و نقل در استخدام را به برخی از کمک به راننده از او خواست مقامات محلی در نظر گرفتن درخواست خود را در این زمینه.

سوامی یک کالا خودرو راننده از Doddamaragowdanahalli در taluk گفت که این مستند تا به حال ربوده دور خود درآمد و با هیچ جایگزین دیگر استفاده از امرار معاش خودرو رانندگان قادر به پیدا کردن آن بسیار دشوار است منجر به زندگی است.

میخواستم بدونم که آیا این مستند به پایان on Apr.14 او گفت که او به طور جدی فکر کردن در مورد چگونه به رهبری زندگی اگر مستند فراتر از آن.

یکی دیگر از راننده Shivaprasad Raju گفت که اگر چه دولت در ارائه آنها برنج تحت آنا Bhagya طرح آنها رو به رو شد دیگر چالش های مالی مانند پرداخت اجاره خانه قبوض آب و برق, آموزش و پرورش کودکان و دیگر هزینه های خانگی.

او می خواست دولت برای آمدن به نجات از خودرو رانندگان که در حال حاضر در مواجهه با مشکلات شدید با دیگر منابع درآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im